Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: [Türkiye] 6. Seviyeye Kadar (3.Lig, BAL, SAL)

Dediklerinin hepsini yaptım ama yine aynı hatayı veriyor.

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Dediklerinin hepsini yaptım ama yine aynı hatayı veriyor.
    Bende 3. lig takımları doğru gruplarında sen iki dosyayı birleştir. (merge database ile) sonra diğer 3. lig dosyasının seçili olma işaretini kaldır. 3. ligi de kontrol et editörden 3. ligin kendisinde (gruplarda değil) takımlar varsa onlar orda olmamalı. Sorun benim paketten değil diğer paketin ligin kendisine takımları doldurmasından kaynaklanıyor.

diğer dosya seçili olmadan denediğinizde %100 çalışacaktır gerçi ama ben diğer dosyayı da kullanmak istediğinizi düşünerek birleştirin diyorum merge ile... (adı 3.ligdüzeltmepaketi olan dosyadan bahsediyorum)

hocam emeğinize sağlık öncelikle ben ilk defa 3. ligde oynayacağım bu dosyayı nereye atmam gerekiyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hocam gamefronttakı slınmıs galıba dıgerıde yasaklı sıte

12.1-1 sürümü için yeni link.
    http://www.sendspace.com/file/vi65gm

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

eline sağlık

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70027104 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70027104 "SAL" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70055727 "Türkiye Bölgesel Amatör Ligi" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70055727 "BAL" ""

Bunları nasıl yapacağız?

süper olmuş hocam

Quote Originally Posted by furdun View Post
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70027104 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70027104 "SAL" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70055727 "Türkiye Bölgesel Amatör Ligi" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70055727 "BAL" ""

Bunları nasıl yapacağız?
    Competitions.lnc dosyası varsa susie real names fix'teki onu not defteri ile açarak yapabilirsiniz.

GameFront linki silinmiş ilgilenirseniz iyi olur.

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    GamFront linki silinmiş ilgilenirseniz iyi olur.
    Bugün yeni versiyon yayınlıyoruz. 12.2 için... 2016'ya kadar test edilmiştir.

http://www.4shared.com/file/lHS8gFHF...ye122-6v1.html

http://www.gamefront.com/files/21410...iye122-6v1.dbc

http://www.sendspace.com/file/nwfbyj

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Teşekkürler..

teşekkürler

Tekrar teşekkürler.

Çok teşekkür ederim. Bugüne kadar ki en gerçekçi 3.lig ve bölgesel amatör lig yaması bu. Keyifle oynuyorum. Bir sorum olacak acaba Fm 2012'nin 12.2.0 güncellemesiyle birlikte karışık olan gruplar editörde düzeltilebiliyor mu? 2. ligde baştan beri olan bir karışıklık var sanırım. 3. ligi bilmiyorum ama benim oynadığım Bölgesel Amatör Ligde de karışıklık var. Editörle yapmaya uğraştım ama olmadı. Bu son güncellemeyle düzeltilebilirse çok güzel olur.

Quote Originally Posted by fastrocky View Post
    Çok teşekkür ederim. Bugüne kadar ki en gerçekçi 3.lig ve bölgesel amatör lig yaması bu. Keyifle oynuyorum. Bir sorum olacak acaba Fm 2012'nin 12.2.0 güncellemesiyle birlikte karışık olan gruplar editörde düzeltilebiliyor mu? 2. ligde baştan beri olan bir karışıklık var sanırım. 3. ligi bilmiyorum ama benim oynadığım Bölgesel Amatör Ligde de karışıklık var. Editörle yapmaya uğraştım ama olmadı. Bu son güncellemeyle düzeltilebilirse çok güzel olur.
    12.2.0 ile yaptığım versiyonda gruplar ilk sene düzgün tabi takım renk vb gibi bilgilerini yeniden elden geçirmeniz gerekebilir. Eski versiyonlarla uyumsuz olabilir. SAL'da bile grupları bir mantığa oturttum bu versiyon dahilinde...

süper amatörde iller alfabetik sıra olduğundan ağrı amasya ankara aynı grupta oldu ama yine de mantıklı... 3. grup daha çok ankara mesela...

12.2.2 de çalışıyor mu?

Quote Originally Posted by wotkins View Post
    12.2.2 de çalışıyor mu?
    #41. mesajdaki versiyon 12.2.2 editörü içindir... Yani evet

Uzun zamandır Fm oynamıyordum. Verdiğin güncelleştirmeyle Balda ilk sezonu yeni bitirdim. Sadece Bal açıktı ve bir sorun yok gibiydi ama ikinci sezon Sal'ı da açtım. Malesef Süper ligdeki takımlar Sal fikstüründeydi. İlk sezon nasıldı açık olmadığı için bilmiyorum ama malesef bu editörde de sorun var.

Quote Originally Posted by fastrocky View Post
    Uzun zamandır Fm oynamıyordum. Verdiğin güncelleştirmeyle Balda ilk sezonu yeni bitirdim. Sadece Bal açıktı ve bir sorun yok gibiydi ama ikinci sezon Sal'ı da açtım. Malesef Süper ligdeki takımlar Sal fikstüründeydi. İlk sezon nasıldı açık olmadığı için bilmiyorum ama malesef bu editörde de sorun var.
    ilk sezonda açık olsaydı öyle bir sorun olmayacağına eminim. Lig ekleme çıkarma ile ilgili çok sayıda sorun bulunduğu SI Games tarafından da kabul ediliyor.

Oyununuzda sorun çıktığı için üzüldüm...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri