1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Şovalyeler Sadece Savaşır[Timişoara FC]

Default Şovalyeler Sadece Savaşır[Timişoara FC]

Logomuz:

Stadımız:

Başkanımız:

Ateşli Taraftarımız:

Klüp Tarihi:

FC Timişoara 2002'de kurulan bir Rumen kulübüdür.2001-02 sezonunda Liga II'yi kazanıp 1. lige çıkmaya hak kazanan AEK Bucureşti'nin başkanları Anton Doboş tarafından takımı Timişoara'ya taşıması ile doğmuştur. Ancak bir başka Timişoara takımı olan FC Politehnica Timişoara'nın eski sahibi Claudio Zambon, FC Timişoara'nın haklarının kendisinde olduğunu iddia edip dava açmıştır. Dava hala devam etmektedir. Bu tartışmalara rağmen takım ülkenin en popüler futbol takımlarından biridir. 2002/03 sezonundan itibaren kendi sahalarında oynadıkları maçlardaki ortalama seyirci rekoruna hep sahip olmuşlardır. Ancak 2010-2011 sezonu sonunda Liga I`in lisansını alamadıkları için Liga II`ye düşürülmüştür. Ve bu yüzden klüp borç yatağına girmiştir.

HEDEFLERİMİZ:
    *Liga I`e tekrar dönmek.
    *1-2 yıl önceki günlerimize geri dönmek.
    *Klubü borç yatağından kurtarmak
    *Genç yetenekler yetiştirmek
    *Avrupa ve Dünya`da nam salmak.

Kariyer Kurallarını Okudum ve Kabul Ediyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Default Kariyeriniz Onaylanmıştır.

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Başarılar dilerim.
    Sağolun arkadaşlar. Resimler hemen geliyor.

Hazırlık Kampımız:

Plovdiv maçı haricinde takımdan çok memnun kaldım. İlk maçta şansız bir gol yedik ve mağlup olduk. Legia ve Levski maçları çok iyi geçti gerçekten forvet transferi yapmak istiyordum maçlardan önce ama bütçe hiç bir transfere izin veremeyeceği için yapmadım şuanki hücumdan memnunum sakatlık vs şeyler olmazsa rahat bir şekilde Liga I`e çıkacağız. Seneye de gereken yerlere takviyemizi yaparız artık.

Transfer Geçmişi:

Borçlar yüzünden transfer yapamadığımız gibi oyuncu satmakta zorlandık ve takımda düşünmediğim 3-4 isimin başını çeken Patraş`ı gönderdik ve hiç olmazsa klube para girmiş oldu. Diğer 3 ismide gönderirsem iyi olacak. Patraş`ın maçlarda gösterdiği olumsuz hareketler yanında formsuz oluşu takımdan gönderilmesine yol açtı. Takımın forvetlerine büyük takımlardan yani Romanya`nın devlerinden teklifler var ama onları ne pahasına olursa olsun göndermeyeceğiz.

Lig Başlıyor!!!

Rakibimiz:

Yer Aldığımız 2.Grup ve Rakiplerimiz:

1-5 Hafta Maçları Az Sonra...

BİZDEN AYRILMAYIN!!!

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Başarılar.İlk hafta maçı zor , sanırım ligin en iyilerinden Gloria.Arges de öyle olması lazım.Benim için ilginç bir kariyer olacak Romanya Ligini oyunda denemediğimden.Takip edeceğim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim ilginç bi kariyer olacak

1-5 arası dedim ama gaza gelip 12.haftaya kadar oynadım. Bu yüzden 1-12 arası veriyorum sonuçları.

1.Hafta:

2.Hafta:

3.Hafta:

4.Hafta:

5.Hafta:

6.Hafta:

7.Hafta:

8.Hafta:

9.Hafta:

10.Hafta:

11.Hafta:

12.Hafta:

Romanya Kupası 6.Tur:

Romanya Kupası 7.Tur:

Arkadaşlar bugünlük benden bu kadar yarın kaldığımız yerden devam ederiz inşallah. İyi akşamlar iyi bayramlar hepinize.

Mesaj Yetkileri