Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: Kayserispor | Anadolu Yıldızı Parlamak Üzere... | 1.Sezon

Default Kayserispor | Anadolu Yıldızı Parlamak Üzere... | 1.Sezon

Logomuz:

Stadımız:

Formalarımız:

Önemli Oyuncularımız:

Takım Bilgileri:

Takma isim(ler): Anadolu Yıldızı
    Renkler: Kırmızı-Sarı
    Kuruluş: 1966
    Stadyum: Kadir Has Stadyumu, Kayseri
    Kapasite: 40.458 (32.864 koltuk)
    Onursal başkan: Mehmet Özhaseki
    Başkan: Recep Mamur

Hedeflerimiz:

1. Sportoto Süper Ligi ilk 4 içersinde bitirmek
    2. Avrupa Kupalarına katılma hakkını elde etmek
    3. İkinci sezondan itibaren takıma ünlü isimler kazandırmak
    4. 5 sezon içinde Avrıpa'da kupa kaldırmak
    Last edited by Tshabalala : 10.Kasım.2011 at 01:21

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Default Kariyeriniz onaylanmıştır.

Kariyer onaylanmıştır, geçen sezoki tadında bir kariyer dilerim.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Burdaymış Başarılar , Çağdaş'ın da dediği gibi geçen serideki gibi güzel bir kariyer bekliyoruz
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.Abilerimin de dediği gibi geçen serideki gibi zevkli bir kariyer bekliyoruz.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Başarılar hocam merakla bekliyoruz

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Başarılar

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Kariyer onaylanmıştır, geçen sezoki tadında bir kariyer dilerim.

Teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar görselliği yüksek bir sunum yapmaya çalışacağım yine.

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Burdaymış Başarılar , Çağdaş'ın da dediği gibi geçen serideki gibi güzel bir kariyer bekliyoruz

Güzel olacak inşallah taktiği oturtursam görselliğe ek olarak başarılar da gelebilir.

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Başarılar dilerim.Abilerimin de dediği gibi geçen serideki gibi zevkli bir kariyer bekliyoruz.

Teşekkür ederim sizlerin de katılımı ile iyi olacak inşallah...

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim

Teşekkürler.

~TEMMUZ 2011~

Yönetim yeni sezon hedeflerini ortaya koydu!

Yeni sezon öncesinde yönetimin bize sunduğu hedef seçenekleri arasından seneye Avrupa Arenasında boy göstermeyi seçtik.
    Böylece transfer bütçemiz 3.500.000 $ ve maaş bütçemiz 16.500.000 $ olarak netlik kazandı. Bu bütçe ile birkaç transfer yapıp
    takımı güçlendirmeye çalışacağız.

Transfer Sezonu Başladı!

Transfer sezonuna Navarro'nun sakatlığı ve Gökhan Değirmenci'nin de hazırlık maçlarında güven vermemesi nedeniyle
    Brezilya U-19 forması giyen Luis Guilherme'yi kulübü Botafogo'dan 2 sezonluk kiralayarak başladık. Bu transfer için
    Botafogo'ya herhangi bir ücret ödenmeyecek olup, sadece Guilherme'nin yıllık 64.000 $ olan maaşını ödeyeceğiz.

Quote Originally Posted by ALEN MARKARYAN View Post
    Başarılar hocam merakla bekliyoruz

Teşekkür ederim dostum, yavaştan başladık kariyere bakalım...

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Başarılar

Sana da teşekkürler arkadaşım.

Transfer Sezonu Devam Ediyor!

Transfere yine kaleye yapılan bir takviye ile devam ediyoruz. Navarro'nun özelliklerini pek beğenmedim ve bu yüzden
    kaleyi sağlam bir eldivene emanet etmek için Güney Afrika Milli Takımı'nın kalecisi olan Itulemeng Khune'yi takıma
    kattık. Takımda şu anda 4 kalecimiz oldu ama as olarak Khune'yi düşünüyorum, yedeği ise Navarro veya Gökhan
    olacak muhtemelen, Guilhermeyi de arasıra oynatarak gelişmesini takip edeceğiz. Khune için takımına 550.000 $
    bonservis bedeli ödeyeceğiz. Maaş olarak da 1.300.000 $ yıllık karşılığı 2016 yılına kadar Khune takımımızda olacak...

Takımda henüz yeterli görmediğimiz Emir Kujoviç ise 80.000 $ karşılığında Feyenoord'a kiralandı. Oyuncunun satın alma
    opsiyonu da Feyenoord kulübündedir. Onun yerine genç ve yetenekli bir forvet arayışı içindeyiz. Peşinde olduğumuz bir
    Güney Afrika'lı genç forvet var, anlaşabilirsek bir sonraki mesajda da onu açıklayacağım.

Hazırlık Kampımız İyi Başlamadı...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kayseri iyi seçim hocam.Başarılar.Elindeki yıldızları tutup yeniler eklersen çok sağlam bi kadro olur.

Başarılar.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Kayseri iyi seçim hocam.Başarılar.Elindeki yıldızları tutup yeniler eklersen çok sağlam bi kadro olur.

Söylediğin gibi Kayserispor zaten çok iyi bir kadroya sahip, ben de biraz takviye ile birşeyler başarmaya çalışacağım...
    ~Ağustos 2011~

Durmak yok transferlere devam ediyoruz...

Defansımızın sol kanadında kadromuzda sadece Hasan Ali Kaldırım mevcuttu, as takımda zaten kendisine şans vermeyi
    düşünüyorum ama en azından bir yedek gerekiyordu. Trabzonspor'un satış listesine koyduğu Ferhat Öztorun ise hem
    Türk olması hem de iyi bir yedek özelliklerini barındırması nedeniyle ilk tercihimiz oldu. Trabzonspor ve Ferhat ile de
    el sıkışınca 90.000 $ bonservis ile bu transferi bitirdik...

Taktiğimiz gereği 2'li oynayacağımız forvet bölgesinde, Hedef Adam olarak banko olan Gökhan Ünal'ın yanında şans
    vereceğimiz bir oyuncu ararken kalecimiz Khune'nin vatandaşı olan genç forvet Kermit Erasmus ile anlaştık. Bu transferde
    bizim için en cazip taraf maliyetine oranla iyi özellikleri olan bir oyuncu bulmamızdı. Gelecek için bu transferden umutluyuz.
    Erasmus için kulübüne 48 aylık taksitlerle 600.000 $ bonservis ödeyeceğiz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar... Umarım uzun soluklu bir kariyer olur (=

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Başarılar... Umarım uzun soluklu bir kariyer olur (=

Teşekkür ederim inşallah uzun olur gerçekten.

Transfer Dönemi Tamamlandı!

Uzun sürecek lig maratonunda defans hattının bu yükü kaldıramayacağını düşünerek bonservisi elinde olan Nelson Rivas
    ile sözleşme imzaladık. Sözleşmeyi 1 senelik yaptık, duruma göre belki uzatmayı düşünebiliriz. Ama Rivas'ın tecrübesi ile
    çok katkı yapacağını düşünüyorum...

Gelenler

Gidenler

Türkiye Ligleri Transfer Özeti

Hazırlık Kampı Sonuçlandı...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tshabalala'da bu seride baya iyi Bir bak derim Amrabat ile çok rahat taşır Kayseri'yi.
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Tshabalala'da bu seride baya iyi Bir bak derim Amrabat ile çok rahat taşır Kayseri'yi.

Bakmaz mıyım hiç? Takımı ile anlaştık ama kendisine Galatasaray talip olunca bize gelmek istemedi, yoksa takımdaki Güney Afrikalıların sayısını üçe çıkaracaktım...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kaleye 2 transfer gereksiz olmuş,Navarro profilinin cok cok üstünde oynamıştı bende Diğer transferlerde hoşuma gitti,farklı isimler

Takipteyim başarılar .

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Khune iyi kaleciymiş, ben direkt agility ve handling araım Rivas'ın hızı büyük bir artı fakat bazı mental özelliklerde çuvallıyor. Fakat sık sık kontraya kalmanı engelleyecektir. başarılar.

Başarılar..Amrabat'a pas vermeyi öğretebilirsen iyi işler yapacaktır

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Kaleye 2 transfer gereksiz olmuş,Navarro profilinin cok cok üstünde oynamıştı bende Diğer transferlerde hoşuma gitti,farklı isimler

Çok haklısın ama başlangıçta düşünmediğim şekilde gelişti olaylar, ayrıca Navarro'yu satmak istedim ama talibi çıkmadı ne yazık ki...

Quote Originally Posted by eXeKurnaz View Post
    Takipteyim başarılar .

Teşekkür ederim hocam.

Quote Originally Posted by nessus View Post
    Khune iyi kaleciymiş, ben direkt agility ve handling araım Rivas'ın hızı büyük bir artı fakat bazı mental özelliklerde çuvallıyor. Fakat sık sık kontraya kalmanı engelleyecektir. başarılar.

Khune'den şimdilik çok memnunum gerçekten. Rivas'ında defansı toparlamasını umut ediyorum. Khizanishvili'ye bir türlü kanım ısınmadı ilk fırsatta onu da satacağım.

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Başarılar..Amrabat'a pas vermeyi öğretebilirsen iyi işler yapacaktır

Antrenmanlarda bu konu üzerine yoğunlaşırım mutlaka. Öneri için teşekkürler...

Türkiye Süper Ligi Start Aldı!

Türkiye Süper Ligi 1.Hafta:
    Kayseri'den dört dörtlük başlangıç

Ligin açılış maçına biraz korkarak çıkmıştık, çünkü rakip ne de olsa Bursaspordu. Fakat karşılaşma bizim için bayram
    havasında geçti. Yeni transferlerimiz Gökhan Ünal ve Kermit Erasmus taraftara kendilerini gösterdiler adeta. Eren
    Güngör de onlara eşlik edince gerçekten süper bir skora imza atarak sezona başladık...

Türkiye Süper Ligi 2.Hafta:
    Erasmus ve Gökhan Ünal devam ediyor...

Evimizde iyi başladığımız sezona Ankara deplasmanında da yine forvetlerimizin etkili oyunlarıyla iyi devam ediyoruz.
    Takım hazırlık kampının ilk kısmında kötü sonuçlar almıştı ama sanırım taktik yavaş yavaş yerine oturmaya başlıyor.
    İstediğim oyun tarzı ve skorları almaya başladık, devamının gelmesini umut ediyoruz...

kariyerinde Sürekli başarı Bu temanın ülke kısmı yuvarlak onu nasıl yapcaz yada temanı söylermisin özelden ?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kaleye gereksiz takviyeler yapmışın kanımca navarro profilinin üstünde oynuyor bende potansiyeli olan bir kaleci zaten fenerden mert günoku alsan navarro gökhan mert seni rahat taşırdı.diğer transfer iyi rivas çok yerinde olmuş başarılar

Quote Originally Posted by eXeKurnaz View Post
    kariyerinde Sürekli başarı Bu temanın ülke kısmı yuvarlak onu nasıl yapcaz yada temanı söylermisin özelden ?

Teşekkür ederim dostum. Bu temanın adının Infussion olması lazım, ülke logoları da indirdiğim Logo paketinden geliyor. Logo paketini indirip gerekli klasöre atman lazım, bununla ilgili açıklama forumlarda mevcut...

Quote Originally Posted by deniz.91 View Post
    Kaleye gereksiz takviyeler yapmışın kanımca navarro profilinin üstünde oynuyor bende potansiyeli olan bir kaleci zaten fenerden mert günoku alsan navarro gökhan mert seni rahat taşırdı.diğer transfer iyi rivas çok yerinde olmuş başarılar

Biraz gereksiz olduğunu kabul ediyorum ama dediğim gibi Navarro'yu ilk fırsatta göndereceğim...

Türkiye Süper Ligi 3.Hafta:
    Belediye Kayserispor'a dur dedi!

Lige yaptığımız güzel başlangıcı seriye çevirmeye ramak kalmışken Belediyespor'un Afrikalısı N'Gal bitime 6 dakika
    kala attığı golle güzel gidişatımıza bir son verdi. Oyun, pozisyon ve topla oynama anlamında çok üstün olmamıza
    rağmen bu kez forvetlerimiz ilk 2 haftadaki bitiriciliklerini gösteremeyince sonuç böyle oldu...

Türkiye Süper Ligi 4.Hafta:
    Gökhan Ünal Fenerbahçe'ye izin vermedi

Geçen sezonun Şampiyonu karşısında kendi evinde çok önemli bir sınava çıkmıştık. İlk yarıyı dengeli bir oyun sonucu
    beraberlik ile tamamladık. Aslında 1 puan bizim için güzel diye düşünürken Fenerbahçe'nin yeni golcüsü Bienvenu golü
    ile bizde buz gibi hava estirdi. Ama kiralık gelen Gökhan Ünal "Ben de iyi bir golcüyüm" dercesine güzel bir golle skoru
    dengeye getiren isim oldu.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

İyi başlangıç olmuş. Bunun dışında iki kaleci transferini ben de yersiz gördüm ama Nelson Rivas harika olmuş. Hızlı stoperi her zaman severim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ne yalan söyleyeyim transferleri pek beğenmedim ama sezon gayet güzel başlamış, umarım böyle de devam eder Başarılar.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    İyi başlangıç olmuş. Bunun dışında iki kaleci transferini ben de yersiz gördüm ama Nelson Rivas harika olmuş. Hızlı stoperi her zaman severim.

Teşekkür ederim. Transferler konusunda hiç bu kadar eleştiri almamıştım, umarım performansları iyi olur da hiç olmazsa ben de haklı çıkarım.

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Ne yalan söyleyeyim transferleri pek beğenmedim ama sezon gayet güzel başlamış, umarım böyle de devam eder Başarılar.

Teşekkür ederim. Düşe kalka devam ediyoruz işte...

Türkiye Süper Ligi 5.Hafta:
    Kartal'ın Quaresma'sı varsa Kayseri'nin Santana'sı var!

Zorlu Bursaspor ve Fenerbahçe maçlarından sonra bir büyük rakiple daha deplasmanda karşılaştık. Beşiktaş'ta Quaresma
    yıldızlaşırken bizde de Santana gerçekten mükemmel bir oyun ortaya koydu. Bu denli güzel oyun ve skorla maçı bitirdik.
    Bu karşılaşmadan da yüzümüzün akıyla çıktık gerçekten...

Türkiye Süper Ligi 6.Hafta:
    Bu maçın sonucunu Gnanou belirledi!

Bu kadar iyi lig başlangıcından sonra kendi evimizde ligin yeni takımı karşısında farklı bir galibiyet beklerken maça damga
    vuran Gnanou oldu. Hem bize hem kendi kalesine gol atan Gnanou kesinlikle maçın adamıydı bana göre. Evimizde
    kaybedilen 2 puan bizim için çok kötü oldu.

Türkiye Süper Ligi 7.Hafta:
    Deplasmanda zar zor gelen galibiyet

Bu sene geçen sezonlara nispeten daha kaliteli bir kadro kuran Eskişehirspor karşısında defans oyuncularımızın duran
    toplardan attıkları goller sayesinde galip gelmeyi başardık. Kamara tek başında bizi çok zorladı ama sonuçta zor da
    olsa kazanarak 3 puana ulaştık, bu nedenle mutluyuz!..

Türkiye Süper Ligi 8.Hafta:
    Arena'da kaçan iki puan vardı...

Bu seneye Fatih Terim ile güçlü bir kadro kurarak yeni stadında giren Galatasaray karşısında etkili bir oyun ortaya
    koyamadık ama penaltı ile de olsa öne geçmesini bildik. 3 dakika daha dayanabilsek ve Riera'ya engel olabilsek 2
    puan daha alacaktık ama deplasmanda iyi bir sonuç aldık yine de.

Türkiye Süper Ligi 9.Hafta:
    Antep oynadı Kayseri kazandı!

Bu sezon kendi evimizde olmamıza rağmen en berbat oyunumuzu oynadık ama bu kez şans melekleri yanımızdaydı yine.
    Gerçekten de Gaziantepspor girdiği pozisyonların yarısını gole çevirse duman olmuştuk. Khune'nin maçın adamı olması da
    bu maçı çok iyi özetliyor aslında.

Bi Antep bi Adanaspor gördüğüm oynadığım her kariyerde muhteşem valla . Ben de 2 tane yabancı kaleciyi neden aldığını anlamış değilim

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri