Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

0 0%
  • İyi

3 100.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Bruno EcueLe Manga

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Default Bruno EcueLe Manga

Adı : Bruno EcueLe Manga

Doğum Tarihi : 16.7.1988

Oynadığı Takım : Lorient

Mevki : Stoper

Değer : 11,5M € değere transfer edebiLirsiniz.

Yorum : Bu özeLLikLer yorum gerektirmiyor sanırım. Sıkı bir Yobo hastasıydım. FM2005 den itibaren her kariyerimde her takımıma mutLaka aLırdım. Yobo yaşLandıktan sonra ve son seriLerde kiraLık başLamasından doLayı bana o güveni verecek stoper arıyordum ve FM2011 ve FM2012 de vazgeçiLmezim.

ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Bu adam steroid ile mi kas geliştirmiş O fiziğe sahip bir oyuncu nasıl bu kadar az çevikliğe sahip olur. Ama hertürlü süper ligi domine eder.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

fiziksellere dikiz

agility çalıştırdım 3-4 yılda 5-6 puan arttı.

Nesil
    2006
    Yer

bu arada bence çok popüler olması gereken bir futbolcu çok az ilgi görmüş. oyunda alınabilecek en iyi stoperlerden bence. şu hız hızlanma , güç vs azman gibi bir adam müthiş katkılı.

mükemmel bir savunmacı şuan dinipro da yım hemen aldım şuana kadar süper oynuyor biraz pas çalışırsa ball playing cover süper oynıyacak

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Çeviklik çok etkiliyor performansını yalnız..Vitesse'ye almıştım ligde tamamda CL'de sos veriyordu..Yukarıda arkadaş çevikliği çok iyi geliştirmiş gelişiyorsa ala..

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    Çeviklik çok etkiliyor performansını yalnız..Vitesse'ye almıştım ligde tamamda CL'de sos veriyordu..Yukarıda arkadaş çevikliği çok iyi geliştirmiş gelişiyorsa ala..

gelişiyor usta gelişmez mi? dedim ya 8-9 idi çevikliği, 15 oldu. 14'e kadar ben indiviual training(oradaki skala en sağda yani yoğun çalışmalı) sayesinde getirdim. sonra chelsea'ya sattıktan sonra da 1 puan gelişti çevikliği. bu profilin de üstüne çıktı. inanılmaz bir adam.

Mesaj Yetkileri