1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Ana Kulüp

Default Ana Kulüp

Yönetimden ana kulüp istiyorum 5 6 kere istedim ve sadece bir kere kabul edildi, Eskişehirspor'u seçtim bende. Yani Giresunspor'dayım ekonomik olarak zor durumdayız sizce saçma değil mi ? ya da neyi yanlış yapıyorum

Giresunspor yönetimi başka bir kulübün alt kulübü olacak kadar düşük görmüyor olabilir takımını. Gurur meselesi Bende de var fena halde
    Birde senin kulübündeki saygınlığının da etkisi yüksek bu kulüpten istekte bulunmada. Eee çıkar ilişkisi, her şey karşılıklı
    Unutmadan şunu da söyleyeyim. Bu tür taleplerde bulunurken tek bir seçenek olmuyor dikkat ettiysen. Duruma göre biri diğerlerinden daha etkili olabiliyor. Atıyorum antrenman sahalarının geliştirilmesini talep ederken 'oyuncularımızın daha iyi gelişmesi için' de diyebiliyorsun, 'daha yüksek şöhrete sahip oyuncuları çekmek için' de diyebiliyorsun.

gayet mantıklı söylüyorsun ama şuan tekrar baktım ana kulüp isteği seçeneğini görüşemiyoruz bile, Trial day var. Hee bu arada süper ligte 16 sıradayım

Nesil
    2005

Bende de bir türlü ana kulüp bulunamıyor.

Süperligdesin ve Ana Kulüp İstiyorsun Afedersin Ama Aynı Ligdeki Bir Takımı Kimse Pilot Kulüp Yapmaz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Başka liglerden neden olmasın ?

Sen Pilot Kulüp mü İstiyorsun Yoksa Seni Besleyen Bir Büyük Kulüp mü ?

Pilot Kulüp İstiyorsan Başka Liglerden Tabiki Sana Bulurlar Ama Senede Bir Defa Bulmuşsun ve Aynı Sezon İçinde Bir Daha İstekte Bulunursan Adamlar Tabi Reddeder

Yurt Dışından Bir Besleyen Kulüp İstiyorsan da Kulübün Popüleritesi ile Alakalı ve Başkanın Gizli Özellikleriyle de Alakalı Bir Durum

Gizli özellikleri gösteren program varmış ama bende yok nasıl bulabilirim ? Besleyen kulüp istiyorum

Ben bu adresten indirdim ama

This setup requires the .net frame work versiyon. 4.0 falan yazıyor

Frame 4.5 Versiyonunu İndirip Güncelleyeceksin Microsoft'un Sitesinden

tamam bi deneyeyim teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Süperligdesin ve Ana Kulüp İstiyorsun Afedersin Ama Aynı Ligdeki Bir Takımı Kimse Pilot Kulüp Yapmaz.
    Fenerbahçe ye İBB yi feeder club olarak verebiliyor..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

1 sezon geçmeden 1 den fazla ana klup bulman zaten olanaksız.

Fakat Süper Lig'e çıktıysan ve Süper Lig'de mücadele ediyorsan ana klup bulman biraz daha zorlaşır artık.Süper Lig'e çıkarken bulunuyor fakat sonrasında zor hale geliyor.Çünkü lig statün o takımlarla aynı statüde oluyor.

Diğer liglerden ana klup bulma imkanın ise oldukça zor

Ana klup olayı geldiği seriden beri sadece bir defa başıma geldi yurt dışından böyle bir seçenek.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

ben hiç seçemedim yurt dışından, ama fm 11 oynarken Bayern münihteydim ve real madrid'in pilot kulübü trabzonspordu

Mesaj Yetkileri