Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 16.67%
  • İyi

3 50.00%
  • Vasat

1 16.67%
  • Hayal kırıklığı

1 16.67%
1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oscar | Amc | 19

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Oscar | Amc | 19

Adı Soyadı : Oscar dos Santos Emboaba Junior

Kulüp : Internacional

Pozisyonu : Amc (Mc-Amr)

Her ne kadar Naturel pozisyonu Amc olsada 4-3-3 ve ya Amcli Inside oynayan arkadaşlar için çok kaliteli bir genç.Ayrıca Playmaker rolünde de oynatabilirsiniz.Fiyatı biraz tuzlu olabilir ama yaşını göz önünde bulundurun.Aldığınızın en az 2 katına rahat satarsınız.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

19 yaş için normalden daha iyi bir profili var. 22-23 yaşlarında iyi bir oyuncu olabilir.

iyi bir oyuncu ancak birz tuzlu fiyatı her takıma gitmez

Verim alamamıştım ben 14 maçta yer verdim, sanki hiç taktiksel ayar vermemişiz gibi ruh gibi dolanıp duruyordu bende satmıştım.

15 m £ e Beşiktaş'a aldım oynadığı oyun vasatın üstünde denilebilir 1-2 sezon daha oynattığımda performansı gelişmesse satmayı düşünüyorum ama olur olmadık anlarda attığı ara pasları ve gollerle takımı sırtlayabiliyor

Nesil
    2007

22 yaşında 12.5 MN Euro maliyetle takımıma kattım.Yarım sezonda sağ kanatta çok iyi iş yapıyor, şu ana kadar toplam gol + asist oynadığı maçlardan fazla Lyon, Valencia falan da takibe aldı bakalım nasıl elimde tutacağım...

amc değil de, kanatta inside forward/att deneyip verim alamayan var mı ?

diğer kanada da zezinho'yu alıp, bu ikisini oynatasım geldi

Mesaj Yetkileri