Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 59 sonuç

Konu: El Ele Süper Lige 17 Gençlik Intepe

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Default El Ele Süper Lige 17 Gençlik Intepe

Türk futbolunun ve Çanakkale Dardanelspor'un içinden geçtiği mide bulandırıcı süreçten kerteris alan 17 Gençlik İntepe başkanı Hüseyin Tosun, dün akşam Türkiye-Hırvatistan maçının ardından ülke futboluna radikal bir ivme kazandıracak bir adım atma kararı aldı.Bu amacını gerçekleştirmek için Hüseyin Tosun, Çanakkale'nin ender UEFA Antrenör lisanslı hocalarından, 1. Amatör Küme takımı Çanakkale Barbarosspor'un sportif direktörü Abdullah Sula ile 2013 yılına kadar anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Last edited by gargi_17 : 12.Kasım.2011 at 20:50

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.

teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Hüsyin Tosun düzenlediği basın toplantısında hedeflerinin önümüzdeki 10 yıl içinde Avrupa'yı sallayacak bir takım oluşturmak olduğunu söyledi.

Bu yola neden Abdullah Sula gibi repütasyonu düşük bir hocayla çıkıldığı sorusuna:

''Takdir edersiniz ki 17 Gençlik İntepe Spor'unda repütasyonu çok yüksek değil.Jose Morinho'yu getirecek değildik ya?'' cevabını verdi.Sözü alan Abdullah Sula:

''Süper Amatör Kümeden başlayan meşakkatli bir yola adımımızı attık Allah utandırmasın bu yolda hepinizin desteğini arkamda görmek istiyorum.'' cevabını verdi.

işte Abdullah Sula. Fm kariyerleriyle hocamızı onurlandıralım

Valla ben de Adana Demirsporla oynuyorum baya bi sarıyor inşallah sen de uzun soluklu bir kariyer yaşarsın başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by ALEN MARKARYAN View Post
    Valla ben de Adana Demirsporla oynuyorum baya bi sarıyor inşallah sen de uzun soluklu bir kariyer yaşarsın başarılar
    Walla ''ss'' atmanın yolunu bir bulsam kamuya daha faydalı olucam ama :S :S şu an cebelleşmekle meşgulum. Teşekkürler yorumun için.

Başarılar dilerim... Böyle küçük takımlarla başlamak çok eğlencelidir...

Başarılar arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Teşekkürler arkadaşlar ''SS'' ler geliyor yavaş yavaş

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Düzenlediği basın toplantısında konuşan Abdullah Sula:

''Büyük amaçlar uğruna savaşıyorsanız, büyük savaşçılarla savaşmalısınız. Bizde bunun için bu yükü taşıyabilecek nitelikte oyuncularla müzakere ediyoruz. Görüştüğümüz oyuncular arasında Kazakistan,Azerbaycan gibi Türki Cumhuriyetlerin Milli Formasını terleten uluslararası oyuncular da var.Çok yakında aldığımız sonucu inşallah sizlerde göreceksiniz'' dedi.

Transferler biraz fazla olmuş sanki takipteyim kariyeri, başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Transferler biraz fazla olmuş sanki takipteyim kariyeri, başarılar dilerim
    Teşekkürler kardeşim.Yalnız transferler fazla doğrudur ama bütün oyuncuların lisansları amatör bunlara maç günü 70 liraya amelelik yap desen maça gelmezler o yüzden alternatifli kadro kurduk

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!

17 Gençlik İntepe Spor'da Abdullah Sula ile Başkan Hüseyin Tosun arasındaki telefon görüşmesinde yapılan taktik müzakeresi basına sızdı işte o taktik! İşte o konuşmalar!

A:Başkanım taktiği fakstan gönderdim en son bu olur.
    H:Yav hocam bu ortadaki üçlünün arasında tosun otlar be ! (Hüseyin TOSUN)
    A:Estağfurullah başkanım paranız var çok şükür.Üç tane babalar gibi santraforumuz 2 tane kanadımız var.Taktiksel simetri uğruna ziyan mı olsunlar ? En son bu olur. Yok değilse gel takımı sen yönet.
    H:Peki hocam sen öyle diyorsan. Hele bi ilk 5 haftanın fotoğrafı çıksın ondan sonra görüşürüz.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Hazırlık kampında iyi futbol oynamasına rağmen aynı şehrin takımı olan ezeli rakibi Çanakkale Dardanelspor'dan kendi evinde 5-0'lık bir mağlubiyet alması Abdullah Sula'nın koltuğunu sallasa da Ligin ilk 5 haftasında alınan sansasyonel sonuçların ardından 17 Gençlik İntepe Spor Lige damgasını vurdu.İşte yerel medyadan bazı manşetler.(Medya tahmini 15.lik)

''GALİBA DÜŞMEYECEKLER''

''inTEPE''

''Ligi SULA'dılar''

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Başarılar. Taktik iyi güzelde bence bir forveti AMC yap. orta sahada sıkıntı çekmeyesin.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Tek kale oynadığımız için şu an öyle bir sorun yok hocam. Ayrıca geriye çektiğimde AMC oynatacağım adamım yok. Ama bir dahaki sene için göz önünde bulundurabileceğim bir tavsiye üstad İyi dilekler için teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Başkanın dediği gibi ilk 5 haftayı bende merak ediyorum. 5 hafta sonra görüşürüz

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

İlk 5 haftanın ''ss'' sini koydum hocam biraz yukarılarda bulabilirsin 7. hafta da 31 gol atmış 2 gol yemiş bir takım söz konusu şuan

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Öyle bir koymuşsun ki fikstür sandım başta iyi gidiyorsun böyle devam et o zaman.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar kardeşim.
    malatyAdana!

Baya zevkli bir kariyer olucak gibi başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Hepinize teşekkürler desteğiniz için. hedef namağlup şampiyonluk lexoqe hocam

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

ÇANAKKALE OLAY GAZETESİ: 13.10.2011

''FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Sezona aldığı başarılı sonuçlarla girip Amatör kümede sükse yapan 17 Gençlik İntepe Spor'un Erdemirspor maçında lehine çalınan 3 penaltı İntepe şike mi yapıyor dedirtti!''

ÇANAKKALE KALEM GAZETESİ: 14.10.2011

ÇANAKKALE OLAY GAZETESİ'nin ''13.10.2011'' tarihli haberine göre şike yaptığı iddaa edilen İntepespor'un antrenörü Abdullah SULA'dan çok ağır sözler:

''SULA BOMBALADI:Ne şikesi kardeşim?Bakkalın çırağını manavın uşağını Kazağın Azerinin amelesini oynatıyoruz paramız olsaydı gider topçu alırdık.'' dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

En yakın takipçisine 6-0'lık bir hezimet yaşatan İntepespor'un en göze batan oyuncusu Alpay Özalanvaari bir performansla hatt-rick yapan Servet Ağaç'tı.(Stopper)

Başlangıç süper olmuş. Bu gidişle namağlup şampiyon olacaksın. Nazarımız değmezse tabi .)

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar dilerim Biga arkanda

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar dilerim Biga arkanda
    AFACANLARA SELAM YOLA DEVAM Çok düşündüm ilçe takımı mı alsam diye ama beni cezbeden plaka oldu

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Başlangıç süper olmuş. Bu gidişle namağlup şampiyon olacaksın. Nazarımız değmezse tabi .)
    Teşekkürler kardeşim Biraz sonra ''ss''leri koyucam zaten gidişat öyle

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

ÇANAKKALE BOĞAZIN SESİ GAZETESİ:

''Küme düşmeme mücadelesi veren Odunpazarıspor deplasmanında kıyasıya geçen bir mücadeleden sonra alınan 1-0 lık galibiyet 17 Gençlik İntepe taraftarını memnun etmedi.Şehre dönüşte takım oyuncularını taşıyan otobüs taşlandı.Farklı galibiyetlere alışan taraftar ''3-3-3-3'' diye tezahürat yaparak en az üç gollü galibiyet isteğini dile getirdi.''

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Bazı yerel medya organlarınca sorulan ''Bazı oyuncularınızın 3. Lig takımlarınca takip edildiği doğru mu?'' sorusuna Abdullah Sula şöyle cevap verdi:

''Böyle Barcelonavaari bir performanstan sonra,lig tablosunda geldiğimiz bu pozisyonda emeği olan futbolcularımızın değil de ilk 18'e dahi giremeyen Kalabukhin'in takip edilmesi bizleri oldukça rencide etti.Lakin sonraları takımın gol yükünü tek başına çeken Krokhmal''a da talib çıkması bizleri sevindiren,kulüp binası önünde halay çekmemize neden olan bir gelişme oldu.Tekrar söylüyorum vizyonumuz büyük; Türk futboluna devrim yapmaya geliyoruz.Bu yolda Krokhmal' feda edeceğimiz ilk neferimiz olabilir.''

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri