1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: eXe-Antrenman Paketi v1.0

Default eXe-Antrenman Paketi v1.0

Kendi yaptığım antrenman paketini sunuyorum

Öncelikle Antrenman Paketinin pozisyonlara dağılımından bahsedeyim
    Antrenman programımız fazla ayrıntılı değil Kaleci Stoper Bek ÖnLibero Kanat Orta Saha ve Forvetden oluşuyor

Kaleci Antrenmanı 3 aşamadan oluşuyor

Özellikle Kurtma ve Top Tutma antrenmanı bildiğimiz türler bunun yanına Güç ve Aerobic ekledik Oyunun kaleden başladığını bildiğimiz için Pass ve Teknik antrenmanıda kaleci antrenmanında mevcut topu oyuna iyi sokan kaleciler Neuer , Muslera , dan esinlenerek bu antrenmana ekledim

Defans Antrenmanımızda isde

Güç ve Aerobic ekledim . bunun yanı sıra Pozisyon alma , Defans pass ve teknikde ekledim

Bek Antrenmanımızda ise Hız Güç Bitiricilik Top Kontrolu , Defans ve Yaratıcılık özelliğini ekledim

Defansif Orta Saha antrenmanımzıda ise Defans , Pas , Top Kontrolu , Pozisyon Alma , Teknik , Hız , Güç özelliğini ekledim

Ofansif Orta Sahada ise Atak , Teknik ,Top Kontrolu , Yaratıcılık , Bitiricilik , Pozisyon Alma , Önceden Sezme Hız ve Güç özelliklerini ekledim

Kanat antrenmanında ise Hız , GüÇ , Yaratıcılık , Top Kontrolu , Teknik , Bitiricilik ve Atak özelliklerini ekledim

Forvet antrenmanında ise Hız , Güç , Top Kontrolu , Bitricilik , Pozisyon Alma , Teknik , Topsuz alan özelliklerini ekledim

Umarım işinize yarar

Antrenman paketini kullanıcak arkadaşlar sonuçları yazmayı unutmasın

Code:
    http://dosya.turksportal.net/disco_files/eXeAntrenmanPaketi.rar
    Last edited by GeNç KaRTaL : 31.Ocak.2012 at 01:17 Reason: indirme linki yenilendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Teşekkürler

Quote Originally Posted by cagdasenc View Post
    Teşekkürler
    ne demek ben teşekkkür ederim aldıgınız sonuçları yazarsanız memnun olurum

336 görüntüleme 0 yorum teşekkürler (!)

gurkano Misafir

Sonuç alan yok mu arkadaşlar?

2 3 hafta sonra gelişmeleri görebiliyorsun gayet güzel hazırladım Griezmanın dribling sezme topsuz alan felan hepsi yükselişte profilini paylaşıcam

yeni gördüm programı hemen deniyeceğim teşekkürler bu arada deneyen varsa ss ekleyebilir mi oyunculardaki gelişimleri görelim
    Last edited by JohnConner : 17.Kasım.2011 at 03:50

hepsi nerdeyse very heavy.. 2 hafta sonra mutsuz olur futbolcular..

Quote Originally Posted by Nightwalker314 View Post
    hepsi nerdeyse very heavy.. 2 hafta sonra mutsuz olur futbolcular..
    profosyonellik zor iş

sakatlıktan kurtulamıyorum mahfoldu güzelim oyun kaleci hariç her bölgeden ikişer oyuncum müzmin sakatlıklar yaşadı. Tavsiye etmem.

Quote Originally Posted by bangbangstar88 View Post
    sakatlıktan kurtulamıyorum mahfoldu güzelim oyun kaleci hariç her bölgeden ikişer oyuncum müzmin sakatlıklar yaşadı. Tavsiye etmem.
    Türkiye liginde oynuyorsan kadronu kiralık oyuncularla geniş tutucaksın .. ben arkadaşınkin kullanmıorum ama benimde antrenmanların hepsi very heavy ama kadro derinliğinden dolayı yokluklarını hissetmiyorm

Mesaj Yetkileri