Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

8 66.67%
  • İyi

4 33.33%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Romario

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Default Romario

Tam Adı: Romario Da Silva Santos
    Mevki: Sağ bek
    Yaş 17
    Değer: Oyunun ikinci yılında 1.1 M €'ya alınabilir acele edilirse.

Özkan hocayı brezilya'ya oyuncu aramaya yolladığımda böyle bir isimle geldi.Kendisini anında alma kararı verdim tam 1.1 milyon @ verdim kabul edilir diye beklerken Real Madrid 5 milyon € verdi ve o kabul oldu.Arkasından araya girip aldım adamı ama daha denemedim.

Özkan Sümer'in verdiği rapor'da potansiyelini 4.5 yıldız olaraK gösterdi.Ünal hoca'da takımın yıldızlarından olacak diyor.Oyuncunun yaşıda henüz 18.
    Last edited by Lim10 : 26.Ocak.2012 at 12:23 Reason: SS güncellendi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Geçen seride inanılmazdı.Bu seride de çok iyi olacak gibi gözüküyor.Editörden Pa değerine baktım -9.Yeni Daniel Alves diyebiliriz.

2016 yılından bir screenshot. vedran corluka'yla çalıştırmıştım vedranı satmadan önce. 17 oldu determinationı sonra 2 sene içerisinde de 19a kadar çıktı. daniel alvesden daha iyi şu an

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Potansiyeline baktığınız oyuncuların potansiyellerini spoiler ile yazarsanız daha iyi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ben herhangi bir ek programdan bakmadım Özkan hoca al dedi aldım Demekki birşey biliyorda söylüyor adam.Adryan var onun konusu açılmadıysa onuda koyarım oda sağlam bir oyuncu olacak sanırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Aman diyim alıp kenarda bekletmeyin .Ya oynatın ama şu durumda oynaması biraz zor yada kiralayın .Kenarda bekleyince acayip sorun çıkartan bir oyuncu .

Romario'nun Oğlu Sanırım

Denemek Lazım Babası Gibi Efsane mi Bakayım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Geçen sene almıştım bu senede aldım ucuza alınabiliyor şuan kartalspora kiralık verdim gelişsin bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Vitoria'nın sağ bekler konusunda garip bir seçimi var sanırım. Bende aldım takımıma Romario'yu genç olmasına rağmen çok iyi performans gösteriyor. Zaten ilerleyen yıllardaki profilinide koymuşlar ben yarım sezonluk profilini koyayım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ktoid View Post

2016 yılından bir screenshot. vedran corluka'yla çalıştırmıştım vedranı satmadan önce. 17 oldu determinationı sonra 2 sene içerisinde de 19a kadar çıktı. daniel alvesden daha iyi şu an
    Peki başka bi antreman programı kullandın mı baya iyi gelişmiş.
    eto'o bitmiş.

özkan hocam 4.5 yıldız verdi serbest kontrata yanaşmadı 2.5 m euro verdim bende geleçeğin alvesi 25 m euroyada satarım

Ilk transfer arasında 3M€'dan kapıyı açtılar, almadım. Sezon sonunda 1M€'ya alıp, kiraladım. Düzenli oynadığında inanılmaz gelişim gösteriyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Adamı oynatın ligde falan oynatın öyle bir gelişiyor ki 20 yaşında bile harika oluyor.

zaten normal bi genç profili bile değil 18 yaşından tüm özellikleri 14 aldık bayern'e bakalım. yarım sezon oldu biraz gelişti. puan farkını açınca ilk 11'e koyuyorum hep.

Şu an böyle bir oyuncu bulabilmek için neler feda etmezdim; üstelik 2.senenin sonunda kyle walker gitmek istemişken, kyle naughton yetersizken... çıkmıyor database'de çıkmıyor damn olasına

Mesaj Yetkileri