1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Eski Günleri Yaşamak | 1. Sezon

Default Eski Günleri Yaşamak | 1. Sezon

Önceki kariyerimde çok az ilerlemiştim ve şanssız bir şekilde silinmişti. Ben de aynı takımı seçmek istemedim. Düşünürken daha önce hiç yapmadığım bir şey aklıma geldi; alt liglerden birinde oynamak. Aklıma da ilk Leeds United geldi. Tarihte UEFA Kupası'nı kazanması gibi birçok başarısı var, ancak yaklaşık 10 sene önce ekonomik krizden dolayı önemli oyuncularını satmak zorunda kalmışlardı ve 3. lige kadar düşmüşlerdi bildiğimiz üzere. Ben de böyle bir takımı diriltmek istedim. Geçtim United'ın başına, başladım oynamaya. İlerledikçe sizlerle de paylaşacağım. Umarım zevkli bir kariyer olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar..
    malatyAdana!

Teşekkürler.

Hazırlık dönemi çok iyi geçti benim için. Çoğu zaman garanti pozisyonlar kaçsa da mutlu sona ulaşmayı biliyoruz. Bu maçlar arasından Wigan maçına dikkat çekeceğim.

Maça defansif oyun seçerek çıktım ve garanti oynamalarını sağladım. Golümüzü erken bulduk, ama Wigan öne geçmeyi bildi. Wigan öne geçtikten sonra ataklarımızı hızlandırdık. Daha sert oynamalarını, garanti oynamalarını ve ceza sahasına oynamalarını istedim. Sonuç gördüğünüz gibi. Birçok yönden Wigan'dan üstün olsak da kaybeden taraf biz olduk maalesef. Ama maçta takımdan memnun kaldım genel olarak.

Lig Kupasında ilk rakibimiz Chesterfield oldu. İyi oynarsak rahatlıkla geçebiliriz diye düşünüyorum.

Ve lig başlıyor. İlk rakibimiz Bristol City.

nPower Championship Ligi 1. Hafta

Ortada geçen bir maçtı. Arka arkaya goller oldu. Yine de heyecanlı geçti. Lige 1 puanla başladık.

Lig Kupası 1. Tur

Rakibimizi rahat bir şekilde geçtik. Tek kale oynadık. Şanssız bir şekilde gol yiyorduk az kalsın yine, ama rakibin forveti yetersiz olduğu için o ellerine geçen tek fırsatı da değerlendiremediler.

Bir sonraki turda rakibimiz Morecambe.

Rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Chesterfield ayarında bir takım.

nPower Championship Ligi 2. Hafta

Maçta üstün olsak da şansımız yaver gitmedi. Fırsatları değerlendiremedik. Yine 1 puanla yetindik.

Kötü Değil iyide değil.ama daha erken toparlarsın.Başarılar kardeş.

Başarılar dilerim

Bol şans Leeds oynaması çok zevkli bir takım...

Teşekkürler hepinize.
    Biraz transfer tüyosu verseniz fena olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar .
    malatyAdana!

nPower Championship Ligi 3. Hafta

"Yok artık!"ların havada uçuştuğu bir maçtı. Güçlü rakibimizi hezimete uğrattık. Gerçekten çok zevkli maçtı. İlk yarı çok çekişmeli geçti. İlk yarının sonunda toplam 6 gol vardı. İkinci yarının başında bir kontra atakta 5. golümü atınca oyun koptu. West Ham geriye çekildi. Ben de bastırdım. Ortaya böyle bir skor çıktı.

nPower Championship Ligi 4. Hafta

Kolay ama zevkli bir maçtı. Favori bizdik zaten. Çıktık ve işi ilk yarıda bitirdik.

Son iki maç mükemmel, Özellikle West Ham maçı,Tebrikler, Başarılar..

Lig Kupası 2. Tur

Rahat bir maçtı. İlk yarıda 4 gol atarak işi bitirdik ve geriye çekildik. Basıtrmalarına izin verdim, bir gol attılar. Sonuç böyle oldu.

Lig Kupası serüvenimiz büyük ihtimalle buraya kadarmış. Geçmiş olsun.

nPower Championship Ligi 5. Hafta

Tam da moraller iyiyken ve toparlanmışken, üstün olduğumuz bir maçta şanssız bir şekilde yenilmek kötü oldu. Daha ligin başı, umarım telafi edebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende şu anda Leeds ile oynuyorum ilk sezonu bitirdim 2. olarak Premier lige merhaba dedim..Gerçekten oynarken zevkli geçen bir kariyer oluyor tabi leeds de en çok çektiğim bir hafta 5 atarken gelecek hafta rakipten 3 yemek oluyordu.Bir istikrar sağlayamamıştım umarım başarırsın ilk sezon istikrarı yakalamayı

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Nedense Leeds'e hep sempati duymuşumdur renklerinden olsa gerek
    başarılar
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by esauton View Post
    Bende şu anda Leeds ile oynuyorum ilk sezonu bitirdim 2. olarak Premier lige merhaba dedim..Gerçekten oynarken zevkli geçen bir kariyer oluyor tabi leeds de en çok çektiğim bir hafta 5 atarken gelecek hafta rakipten 3 yemek oluyordu.Bir istikrar sağlayamamıştım umarım başarırsın ilk sezon istikrarı yakalamayı
    Umarım.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Nedense Leeds'e hep sempati duymuşumdur renklerinden olsa gerek
    başarılar
    Sağol.

Oyunu açtım, akşama kadar oynayayım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ssleri bekliyoruz

nPower Championship Ligi 6. Hafta

İyi oynadık, 3 puana ulaştık. Söyleyecek bir şey yok.

nPower Championship Ligi 7. Hafta
    Karşı takım bizden biraz daha iyi oynadıysa da, güzel ataklar sonucu bulduğumuz iki gol sonrası oluşan farkı son dakikaya kadar korumayı başardık. 90+4'te penaltıdan yedim zaten.

Çok oynamadım. İki maç yapıp çıktım ve şimdi de ders çalışacağım. 2-3 saat sonra belki oynamaya başlarım.
    Last edited by alPFM : 15.Kasım.2011 at 21:45

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2 ss de aynısı ama iyi gidiyorsun

Quote Originally Posted by esauton View Post
    2 ss de aynısı ama iyi gidiyorsun
    Eheh. Dalgınlıktan olmuştur. Düzelttim.

Lig Kupası 3. Tur

İyi oynasak da uzatmalarda maçı verdik. Zaten Lig Kupası'nda bir iddiamız yoktu. Şimdi tamamen lige yöneleceğiz.

nPower Championship Ligi 8. Hafta

İyi oynadık ve kazandık.

nPower Championship Ligi 9. Hafta

Kırmızı kartı erken gördüğümüz için maç ortasında hayli zorlandık. Maç sonuna doğru baskıyı artırdık ve bir gol daha bulduk. 3 puanı aldık ve 2. sıraya yerleştik. Mutluyuz.

nPower Championship Ligi 10. Hafta

İlk yarı çok iyi oynadık ve kısa sürede 3 farkla öne geçtik. İkinci yarıya 3-0 önde başladık ama ikinci yarı kötü oynayan taraf bizdik. 10 dkaikada 2 gol attılar, 2 puan gitti diye çok korktum. Ama yine de kazanmayı bildik. Stoke maçı dışında iyi gidiyoruz, seriyi yakaladık.

10. Hafta Sonunda Puan Durumu

Ligde iyi ilerliyoruz. Middlesbrough'a yenilince zirvedekiler bana 6 puanlık bir fark atmıştı ancak seriyi yakaladım ve onları yakaladım, hatta geçtim ve liderlik koltuğuna averajla oturdum. Umarım bu başarımız devam eder.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Premier Lig yolu görünüyor hadi bakalım kolay gelsin
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri