Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: FM 2012 Rekorlar - Görevler [Sohbet Alanı]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default FM 2012 Rekorlar - Görevler [Sohbet Alanı]

Buyrun......

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Güzel bir uygulama, sonuçta oyun oynuyoruz ve bundan keyf alıp bunu paylaşmak istiyoruz, kullanıcıların iştahını kabartacak bir uygulama tebrikler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Baya güzel bir uygulamaya benziyor , bakalım.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Blackburn ile rekora doymayacağız desenize
    Şaka bi yana güzel bir uygulama,teşekkürler

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Güzel demişsiniz ama paylaşım yok, ben ilk olayım devamı gelir belki.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sadece resmi maçlar mı geçerli sekocum? misal hazırlık maçında 19 atmışlığım var.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yok onlar geçmez, açıklamaları okursan, sadece resmi maçlar diye vurgulanmış çoğu yerde.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Tamam tamam geçmesin.

Artık yarın rekorları alt üst ederim inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben başlattım, pek başarılı olmadığım ve avrupa maçlarının olmadığı bir sezonda bu kadar oldu. Sen alt üst et de geliştirdiklerimi ondan sonra paylaşayım.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hiç bulaşmasam iyi olur. Zira bütün alanlarda rekoru almak hoş olmaz. Zira mı? Zira nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tek kişinin tüm yeşilleri yakmasını istemeyiz o sebeple sen beklemede kal, paylaşma.

Görevler ile ilgili bir öneri de benden olsun. SI Games forumlarındaki dafuge benzeri olarak Yarışmacılar ilk sene SAL'den istedikleri takımı alsınlar. Belli kurallar dahilinde sadece Tek ülke (Türkiye) ligleri açık olmak kaydıyla "Sunday League Footballer" olarak seçmek kaydıyla. Database boyut (small-medium-large) seçimleri kendilerine ait olarak. En fazla Türkiye ve Türkiye'de yerli sayılan ülkelerin tüm futbolcularını ekleme hakkı olarak (Ayrıca add key staff ve add players playable teams kapalı olarak- Yine ek olarak hide attiributes seçili olarak. ) [İleride avrupa kupalarında herkesin gri ve regen olmaması için avrupa liglerinin top divisionlarından tüm oyuncuların yüklenmesine izin verilerek-güney amerikaya izin verilmeyerek]

Ayrıca ilerde oyunun kasmaması için 3. seneden itibaren Amatör Liglerin, 5. seneden itibaren de 3. ligin oyun dışında "lig ekle bırak"'tan (üniversite ders ekle bırak gibi oldu ama ) bırakılabileceği eklenerek...

Puan Alma yolları:
    Stat yapma : (Hiç stadı olmayan takımlar var datada stadı zaten olanlara dezavantaj olacak ama yine de olmalı)
    Yarı-Profesyonel Olma :
    Profesyonel olma:
    3. lige Yükselme:
    Oynanabilir Liglere Yükselme: (2.Lig yani)
    Süper Lige Çıkma:
    Hiç fire vermeden süper lige yükselme: (Bonus)
    Ödül alma: (Özellikle yılın menajeri)
    Süper Ligde ilk sene düşmeme:
    Avrupa Ligi 5-8 play-off oynama
    Avrupa Ligi 1-4 play-off oynama
    Avrupa Ligine Kalma
    Şampiyonlar Ligine Kalma
    Avrupa Kupalarında Kazanılan hER maç atlanılan her tur için ekstra puan
    Ve en son olarak da temel hedef Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonasını Kazanma...

Kariyer bitene kadar kulüp takımı değiştirmek yok. Kovulunursa ve baştan başlanmak istenmiyorsa Gelecek yaz kovulduğunuz takımın bulunduğu lige yeni gelecek olan her takım kabul edilir. (mesela İl özel idare spor'u süper lige çıkardınız ama kovdular sonraki sene süper lige gelecek (SAL'den olmasına gerek yok artık) her takım ile devam edilebilir.)

Kariyer Bitene Kadar Türkiye Alt yaş (19-20-21-23) ve Türkiye A Milli Takımını çalıştırma şansı gelirse kabul edilebilir. Başka ülke milli takımı yasak. (Başvuru sonucunda değil Teklif edilirse ancak kabul edilebilir.) (Bu da ekstra puan)

Tüm hedefler tamamlandığında istenen ligleri açmak/kaldırmak veya başka işler yapmak tamamen size kalmış. (Tabi ilk tamamlamak da büyük bonus)

Transfer şartları: Ancak Scout edilebilen oyuncular alınabilir. Scout edilemiyorsa trial yaptırılmalıdır. Başka takımlardaki kontratı korumasız durumdaki oyuncuların trial edilmesine gerek yoktur.

Birkaç ekstra bonus puan. Altyapınızdan çıktığı gün adı bildirilmiş olmak şartı ile takımınızda 100 maç oynayan (ve katları) 100 gol atan (ve katları) regen size ekstra puan kazandırır.

Biraz fazla detaylı oldu ama eğlenceli olabileceğini düşündüm...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler bu fikriniz için, görevler konusunda aceleci olmamamın sebebi, oyunun şimdilik herkes tarafından oynanması ve henüz oyundan sıkılınmaması. Bir kaç ay sonra oyunda sıkılanların sayısı artacak ve onlara da yeniden oynamak için bir hedef koymuş olacağız bu görevlerle. O nedenle acele etmiyorum ama sizlerin de fikirleri önemli, bu tür değişik fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız daha da geliştirip, uygulanmak üzere görevlerde başlatırız.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Rekorlarda galibiyet ve beraberlik seriside olmalı bence

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bir tane vizem kaldı.Onu atlatmadan oyunu açmak istemiyorum.Oyunu açınca ben de rekorlarımı girmeyi düşünüyorum.Çok rekorum varmış gibi algılanabilir ama öyle değil. Bir de ben sadece milli takım yönetiyorum.Sıkıntı olmaz değil mi Serkan abi?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hayır, herhangi bir sıkıntısı yok Şemsi, milli takımlar için de rekorlarımız var zaten, diğer sezonluk rekorlar kategorisine girmeyen (yılın oyuncusu, gol krallığı vs...) rekorları paylaşabilirsin.

ben tam olarak tabloyu nasıl hazırlayacagımı anlamadım..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tabloyu siz hazırlamıyorsunuz, siz konuyu açın, ben tabloya işleyip, burada paylaşıyorum.

sadece sunu sunu yaptım diyerek mi konuyu açmalıyım yani kanıtlamam gerekmezmi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Elbette kanıtlamanız gerekir, bunu diğer başlıklarda da yazdığım için yazma ihtiyacı hissetmemiştim şimdi. Açtığınız konunun ilk mesajını boş bırakıp kırdığınız rekoru, kırdığınız rekorun ismiyle beraber, kanıt olacak ekran görüntüsüyle destekleyerek diğer mesajlarda tek tek paylaşıyorsunuz.

tamamdır teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bir bakayım dedimde yeni eklediklerim tabloya aktarılmamış sanırım.Güncellendi yazmasına rağmen eskisi gibi duruyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet tabloya eklemiştim ama çıkmam gerektiğinden ekran görüntüsü alıp koyamamıştım, koyarım birazdan.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Save dosyası bozulmasaydı Trabzonspor ile yeni rekorlara yelken açacaktım ama bir başka takımaymış nasip

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

8 dalda seninle liderliği paylaşıyoruz Mustafa.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Gördüm şimdi.Ben bir bakayımda daha yazmadığım rekorlar var diye hatırlıyorum onları yazıp öne geçeyim Zirveyi paylaşmak olmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Peki bu rekorlar İskoçya 3. Ligi gibi liglerde de geçerli değil mi ? Çünkü amatör ve yarı-profesyonel takımlardan oluşuyor. Bir de mesela 3 farklı kariyerden 3 farklı rekor yazılabiliyo mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yazılabilir, kariyerle alakalı değil, sizinle alakalı, farklı takımlar farklı kariyerler olabilir. Tabi 10 farklı kariyerde 10 farklı şampiyon çıkardım şeklinde değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Yazılabilir, kariyerle alakalı değil, sizinle alakalı, farklı takımlar farklı kariyerler olabilir. Tabi 10 farklı kariyerde 10 farklı şampiyon çıkardım şeklinde değil.
    e heralde yani :P 10 maç manu 5 maç demirsporda galibiyet serisi yaptım diyip 15 olarak koyacak halim yok

Ah Barto Ah !

Hevesim Kursağımda Kaldı Ne Diye Yayınlarsın Rekorlarını

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri