Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 183 sonuç

Konu: FM 2012 Takımınız Ne Durumda?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Sen mi büyüksün mourinho ben mi ? ben ben yaşar usta gaza geldim bi an

cem yılmazın istanbul sen mi büyüksün ben mi lafı geldi aklıma

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Galatasaray ile 6 sezondur oynuyorum. Kadrom şu şekilde;

Takım oldukça iyi Avrupa'da Şampiyonlar Liginde her sene en kötü çeyrek finalde oynuyorum. Ama daha hiç kazanamadım.
    Last edited by Artul : 28.Ocak.2012 at 13:27 Reason: Resim gözükmüyordu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    2016 yılındayım Galatasaray ile 2014-2015 sezonunda Şampiyonlar Ligini ve Süper Kupayı aldım..Geçen zaman içerisinde Türkiye ligini 4 kez Türkiye Kupasını 3 kez ve Süper Kupayı da 4 kez aldım..Bunun yanında 1 kezde World Champion'u aldım..Takım kadrosunda Thiago Neves,L.Damiao,Sinan Bolat,E.Capuoe tanındık isimler var..Ancak kaliteli regenlerle gittikçe büyüyen bir kulüp oluyoruz..J.Fernandez (DL),O.Schroder(MC),P.Cabral(AMC),A.Platonov(MRC), J.Toledo(GK),R.Lemos(DC),Gökhan Demir(DR),Teoman Uzunoğlu(DC),M.Topuz(ST),Ongenda,Ekrem Avsar(AMC) bunlarda 179 pot üstü regenlerim..

Bu arada Bu dönem zarfında Liverpool ve Meksikadan tekif aldım..
    Regenlerin PA'sına nasıl bakabiliyorsunuz? Merak ettim, ben hiç bu CA PA olayına dikkat etmiyorum. Oyun içinde görülebiliyor mu bu bilgiler yoksa oyun dışı ek programlar sayesinde mi öğrenilior?

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

4 ay sonra ilk kez dün yeni bir fenerahçe kariyeri açarak başladıım oyuna ligde 2 beraberlik 6 galibiyetim var bienvenu maşallah her maç en az 1 tane atıyor

Oyunu unutmuşum heralde forvet transferi yaptım meğersem adamın cezası varmış 1 yıl top oynayamıcakmış öyle bekliyor yedek takımda semih çok formsuz tek bienvenuya kaldık oda bizi boşa çıkarmıyor sağolsun

Fenerbahçenin orta sahasındada büyük sorunlar var selçuk ve baroni çok basit oynuyorlar maçları izlerken silahı çekip vurmak geliyor içimden

Bunları hep 4 ay sonra fark ettim.Herkeze bendenbi tavsiye oyuna büyük bir ara verin sonra yeniden başlayın çok iyi oluyor

Quote Originally Posted by Artul View Post
    Regenlerin PA'sına nasıl bakabiliyorsunuz? Merak ettim, ben hiç bu CA PA olayına dikkat etmiyorum. Oyun içinde görülebiliyor mu bu bilgiler yoksa oyun dışı ek programlar sayesinde mi öğrenilior?
    fm genie scout ile bakılabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Ben ilk defa sıfır hilesiz bir taktikle kariyr açtım oynuyorum bakalım nler olucak

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaş her şey süperdi 21 maçlık galibiyet serisi sürdürüyorduk şl de realle eşleştik ve fark yedik ondan sonra takım moralmen çöktü gsde 4beşiktaştan 4 yedik oynamıyor oyuncular

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

9. Default

Daha demin Real Madrid ile kariyer açtım Hazard'ı transfer ettim.Kendime ait bire bir benim yaptıgım taktikle oynamaya karar verdim 2 maç oynadım hazırlık maçı birini 3-1 digerini 10-0 yendim.Şimdi hedef 1 sezon şampiyon olup diger sezon sevidigim armasına renklerine aşık oldugum beşiktaş kulübüne gitmek ve Tarih yazmak

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Legue 2'den Bradford ile başlamıştım normalde haftalık save yaparım. Transfer sezonunda çok bomba transferler yapmıştım ama lig bittikten sonra off-season daha hızlı geçsin diye save i kaldırdığım için yeni sezonun 2.haftasında elektrikler gidince tüm emeğim gitti. =/

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Levante ile oyuna başlamıştım. İlk sezon defansif bir oyun anlayışıyla oynadım ve küme düşer denilen takımla ligde 6. sırada tamamladım. İkinci sezon serbest transferlerle sağlam kadro kurdum. Junior Hoilett , Khouma Babacar , Matias Ezequiel Schelotto , Martin Montoya gibi isimleri serbest olarak kadroya kattım. Kısacası sağlam bir kadro oldu elimde. Sonra devre arası Hoilett'e Liverpool 18.75 M € teklif etti bende sattım. Ondan gelen parayla Yarmolenko , Tadic gibi fazla ismi olmayan ama yüksek kaliteli oyuncularla takımı şaha kaldırdım ve ikinci sezonu 3. bitirdim. Şimdi üçüncü sezondayım 6 maçta 4 galibiyet 2 beraberliğim var Avrupa'da en yüksek başarım UEFA kupasında 2. turda Fiorentina'ya deplasman golüyle elendim. İspanya kupasında çeyrek final oynadım. Kupa kazanamasamda oldukça iyi bir kariyerim var büyük ihtimal bu sezon Levante'den ayrılır daha iyi bir klübe geçerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Oyunum çok karışık durumda.Adanasporu yönetiyorum 4. sezona giriyorum.Son sezonu 6. olarak tamamladım Süper Lig de lakin şu sorunum var.Elimdeki yaklaşık 40 futbolcunun 25 30 tanesi yabancı.Bu da kadro kurma konusunda sıkıntıya düşürüyor beni.Yerli oyuncu alacağım ama hiç transfer bütçesi vermiyor başkan ve yerli kaliteli futbolcular yüksek fiyattan gidiyor.Maaş bütçemde yetersiz ondan dolayı serbest kalacak oyuncuları da alamıyorum.Kısacası çıkmazın içindeyim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Arkadaşlarla work permit'siz bir online kariyer yapıyoruz. Oyuna nPower League 1'de başladık; bir arkadaşım Sheffield United'ı, bir arkadaşım Sheffield Wednesday'i yönetiyor, ben de Charlton Athletic'i yönetiyorum. İlk sezon şu kadroyla 107 puan (nPower League 1 rekoru) alarak Championship'e çıktım:

Gk: Raul Navas - Dl: Joe Mattock(kira) - Dc: Marco Materazzi&Javier Pereyra - Dr: Stuart Parnaby - Ml: Hogan Ephraim(kira) - Mc: Mikel Alonso&Ceyhun Eriş - Mr: Serges Deblé - St: Bradley Wright-Phillips&Ahmed Soukouna

Sheff Utd.'ı yöneten arkadaşım benim 1 puan altımda 2. olarak, Sheff Wed.'i yöneten arkadaşımsa Play-Off'tan Championship'e çıktı. Championship'te yönetimin büyük desteğini beklerken sadece 17k pound bütçe geldi ve neredeyse bütün kadroyu değiştirmek zorunda kaldım. Maaş bütçem de fazla yeterli olmadığı için kısıtlı bir kadro kurabildim anca. Bu sezonki kadrom da şöyle:

Gk: Raul Navas - Dl: Dani Bautista - Dc: Oumar Kalabané&Ritchie De Laet - Dr: Stuart Parnaby - Ml: Mehdi Abeid - Mc: Steve Jennings&Gabriele Paonessa - Mr: Patrick Ekeng Ekeng - St: Ahmed Soukouna&Idrissa Sylla

Yedeklerde de Bradley Orr(kira), Romario(kira), Pedro Vega, Mazuwa N'Sumbu, Michael Tonge, Paul Pogba(kira), Orlando Sa(kira) gibi isimler var. Fulham'dan kiralık santrforum Orlando Sa bu sezonki en önemli isimlerimdendi ancak daha ilk maçında 3 ay sakatlandı. Neyse, ilk 3 haftada 4 puan topladım ve 10. sıraya yerleştim. İnşallah ilerleyen haftalarda biraz daha toparlanıp Play-Off potasına gireceğim.

Demem o ki, İngiltere kariyeri candır; oynayın, oynatın.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Uzun zaman sonra geri dondum yarim biraktigim oyuna. 3.sezondayim Goztepeyle.
    Ligi 9 puan onde bitirince dedim "tamam, rahat sampiyonuz". Play-off baslar baslamaz puan kayiplari, bir anda butun takimlar yanyana oldu son 2-3 haftaya. Iki hafta kala

1.Goztepe-47
    2.Fenerbahce-45
    3.Trabzon-44
    4.Galatasaray-41

Fenerle evimde macim var ve en kotu beraberlik almam lazim ama yeniliyorum ve Trabzon da Galatasarayi yeniyor, son haftaya girilirken;

1.Fenerbahce-48[+3]
    2.Trabzon-47[+5]
    3.Goztepe-47[-4]
    4.Galatasaray-41[0]

Fiksturde ilk maci bana vermisler, sagolsunlar.Oyle bir sey oldu ki, bir ciktilar sahaya;

7-0
    As forvetim 31 golle gol krali olan Facundo kart cezalisi ve bu yuzden yedek forvetim sahada, 5 gol atti
    Defans 4 lusunun de 3 u mecburiyetten yedek isimler.

Fener de Telekom Arenada benim macin ertesi gunu, mutlaka kazanmak zorunda sampiyon olmak icin. Galatasarayin hicbir iddiasi kalmamis ama derbi iste
    2-0 Cimbom galip geldi. Iki kez maglup oldugum takimin uzerinde bitirdim playoffu
    Fenerbahce gercek hayatta oldugu gibi yine sampiyonlugu son hafta kendi eliyle rakibine vermis oldu

Neticede Goztepeyi sampiyon yaptim ama hic bu kadar eglenmemistim.
    Cok keyifliydi, paylasasim geldi

edit: Ha bir de kupa finali var henuz yapmadim ama rakip BankAsyadan Elazig, cifte kupayla kapaticam galiba

edit: Turkiye Kupasi da tamam

Son iki macta overload oldu bizimkiler, Final maci boyle mi biter. Ayiptir

9-0 !
    Gollerin 7si ilk yarida geldi, sonra insafa geldiler de 9 da kaldik

Last edited by TeNaciOUS MidFieLdeR : 16.Mayıs.2012 at 14:50

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

fenerle 2. senemdeyim ilk senemde ligi ve kupayi aldim dogal olarak.. fazla transfer yapmadim ilk isim tabii ki cristian ile bilica yi göndermek oldu sezon basi mehmet topali devre arasida wellington nem ve aykut demiri aldim.. 2. sezonumda kadroya bayagi bir ekleme yaptim fakat öyle ahim sahim oyuncular almadim ona ragmen sampiyonlar liginde 2. tura yükseldim ligde de 1 puan farkla 2. siradayim acikcasi fm 2012 yi ilk kez dogru dürüst sikilmadan oynuyorum önceki kariyerlerimde zar zor 1 sezon oynayip kapatiyordum.. son yama ile oyun rayina oturmus diyebilirim ufak tefek hatalarin disinda.. bu arada kadrom;

SL Grup siralamasi ve aldigim sonuclar,

oyunmu cok kolay ben mi cok iyiyim cözemedim gercekten eski serilerde daha zordu sanki

Nesil
    2006
    Yer
    11

İlk sezonu beklentileriminde üzerinde şampiyon olarak tamamladım.Açıkçası Dortmund ve Münih'in ardından 3.lük sezon başı hedefimdi.Ama hem eldeki oyuncularımın taktiğe çok güzel reaksiyon verip mükemmel istatistiklerle oynamaları, hemde yaptığımız ucuz transferlerin aynı şekilde etkili performansları bizi ilk yıldan şampiyonluğa taşıdı.Özellikle ofansif bakımdan oldukça verimli bir sezon geçirdik

2. sezona deplasmanda aldığımız Münih mağlubiyetiyle başladık.Ardından oynadığımız 11 maçta yenilgi yüzü görmedik.Ta ki 13. haftadaki Schalke maçına kadar.Evimde çok zor puan kaymetmeme rağmen Fuchs'un 90+1'deki füzesine engel olamayarak bu sezonki 2. mağlubiyetimizi aldık.

Kadro bakımından açıkçası hayalini kurduğum takımı çok daha erken oluşturdum.Üstelik klübün sezon sonu bütçesi olarak sadece 5M$ vermesine rağmen.Ligde en fazla Dortmund ve Münih maçları zorlu geçiyor.Kazanan hep ev sahipleri oluyorBundesliga her zaman olduğu gibi yine çok zevkli geçiyor benim adıma.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

o kadroyla ilk 3 e oynamassan ayip olur zaten ama ilk sezonda bayerni ve bvb yi geride birakman büyük basari..

Nesil
    2006
    Yer
    11

Yahu şuanki kadro için demiyorum tabikiDediğim gibi ilk sezon sonu beklentiminde üzerinde bir kadro kurdum.Fakat bir dönem sakatlıklardan yana çok çektim, forvetsiz maçlara çıktım ki en çok puan kayıplarını bu dönemde yaşadım.Bu arada Şl'de Manu, Benfica, PAOK grubundaydım.11 puanla 2. sırada çıkarak ilk turda Liverpool ile eşleştim.Bu sezon ve önümüzdeki sezonuda burada geçirdikten sonra daha büyük bir klübe geçmeyi düşünüyorum ama bakalım.2. sezon ortalarında Win ratio %70 şuan.Ki bu seride, bu dönemlerde ulaştığım en yüksek ortalama.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Stuttgart'ta forvete gereken ilgiyi göstermemişsin. Forvet adına çok iyi bir rotasyonun yok. Bu kadroya bir Doumbia iyi giderdi.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Aslında Sow'u bile alamıyordum.İlk sezon sonu bütçe verilirken 41 M$ balance olmasına rağmen yönetim sadece 5 M$ verdi.Hakkikaten bir ara istifa etmeyi düşündüm.Ama ilk yıl gelen şampiyonluğun hatrına etmedim.Sırf oyuncu sata sata birşeyler yapmaya çalıştım.O süreçte Hazard listeye kondu tüm paramı ona verdim.Ek bütçe istedim vermediler.Yine oyuncu sattım ve en son olarak Rajkovic'i 7.75'e yönetime aldırdım.Bari onu yaptılar.Sow'a 12 verdim ve performansından memnunum.Uzun süreli sakatlık sorunu yaşadı.Tabi daha iyisi olabilirdi, dediğin gibi Doumbia örneğin.Zaten listemdeydi.İlk sene sonu Tottenham 30 M$ önerdi.Bende ne maaş bütçesi vardı nede transfer.Hayali teklif yapıp oyalıyayım, bari onlarada yar olmasın dedim ama Doumbia'nın istediği ücrete bile çıkamadımHaliyle kaptılar.Fakat bu ikisinden biri bu takıma forvet olacak dediğim diğer adamımda Damio.O hala klübünde ve muhtemelen sezon sonu tüm bütçeyi ona basıp alırım.Keza başka zayıf noktam bulunmuyor.Belki rotasyona 1-2 sağlam oyuncu getiririm o kadar.Bu arada ne olursa olsun forvet hattım için eleştirinede cevap vermem gerekiyor her ne kadar Doumbia fikrine katılsamda.İstatistikleriyle beraber tam olarak profiline vakıf olamayabileceğini düşündüğüm için Schieber'in profilini de paylaşmak istiyorum.

Not:Sezon sonuna kalmadan bastık parayı.Akşam akşam bi dünya zarara soktunuz beni :P

Last edited by Lim10 : 07.Haziran.2012 at 00:08 Reason: Damiao reyizi bitirdik

Fethiyespor'la 2016-2017 Sezonunda Süper Ligdeyiz...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Her seride olduğu gibi bu seride de Sociedad ile kariyere başladım 1 sezon geride kaldı 2. sezonun başındayız.

Kadrosu genç ve çok sağlam bir ekip Sociedad.Medya ve taraftarın beklentisi yüksek olmasada ben takımın iyi yerlerde olacağını düşünüyordum.Ancak ilk sezon böylesi bir aşları aklımın ucundan geçmezdi.

Sezona transferde çok hareket yaşamadan başladık.İhtyacımız olan bölgelere genç ve gelecek vaadeden isimler alarak hem günü kurtardık hemde gelecekteki kadromuzun iskeletine katkı yaptık.

Bu transferden Jali ve Xulu takıma direk katkı sağladı.Sime ve Nangis oynadıkları bçlgelerde dişli rakiplerle mğcadele ettikleri için zaman zaman forma şansı buldu.

İlk sezon ligde Barcelonanın gerisinde kaldık.Ligde ençok gol atan 2, en az gol yiyen 2, en çok puan toplayan 2. takım olduk.İspanya kupasında Barcelona'ya yarı finalde elendik.Adamları ilk maç sahamda ezerek yendim ondan sonra kabusum oldular.

2. Sezona balarken 2 önemli bedelsiz transfere imza attık.Bunun yanında Vela'nın boşluğunu Burak ile doldurma planındayım.İtalyada 2. lige düşen Udinese'den Asamoahı kaparak çok iyi bir hamle yaptığımızıda düşünyorum.

Sezon sonu görüşmek üzere

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Beyler bırakın onu bunu ben bu kadar vefasız oyun görmedim arkadaş git sen takıma Şampiyonlar Ligi'ni 2 sene üst üste kazandır bunların yanında 1 Lig şampiyonluğu + 2 ispanya kupası + 1 avrupa süper kupası + dünya klüpler şampiyonası şampiyonluğu bunları alırkende elde edilen gelirler alt yapıdan çıkarttığım 3-4 oyuncu yıldız oldu transfere çok parada harcamadım bildiğin efsaneyim istifa ettim bunlardan sonra efendi gibi bi teşekkür bile etmediler direk yeni arayış içine girmişler dahada girmem bu oyuna...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

2027 Fenerbahçesi

forumda da yayınladığım fenerbahçe kariyerini sürdürüyorum pek çok yeni kariyer açsam da bir sezonu tamamlayamadım ve bu kariyere geri döndüm ve hiçbiri bu kariyer kadar zevk vermedi şimdi yönetim yeni stad yapıyor 200 da bitecekmiş gittiği yere kadar gidecek

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by vFor View Post
    Beyler bırakın onu bunu ben bu kadar vefasız oyun görmedim arkadaş git sen takıma Şampiyonlar Ligi'ni 2 sene üst üste kazandır bunların yanında 1 Lig şampiyonluğu + 2 ispanya kupası + 1 avrupa süper kupası + dünya klüpler şampiyonası şampiyonluğu bunları alırkende elde edilen gelirler alt yapıdan çıkarttığım 3-4 oyuncu yıldız oldu transfere çok parada harcamadım bildiğin efsaneyim istifa ettim bunlardan sonra efendi gibi bi teşekkür bile etmediler direk yeni arayış içine girmişler dahada girmem bu oyuna...
    bknz guardiola

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

@_yolcu_

Hall of Fame resimlerini de paylaşır mısın acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    @_yolcu_

Hall of Fame resimlerini de paylaşır mısın acaba?
    tabiiki ama onun ne olduğunu söylersen
    sınırsız nete ulaşsam save de paylaşacam

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Şu an Liverpool ile 3.sezonumdayım son 1 aydır üzerinde çalıştığım bir taktik vardı Napoli ile son rutuşları yapmıştım. Liverpool ile de efsane olma yolundayım. Taktik biraz takım uyumuna bağlı olduğu ve Liverpool takımında rotasyona yönelik baya transfer ihtiyacı olduğundan ilk sezon biraz geç açılılıp 3.bitirdik ama FA Cup şampiyonluğunu kaptırmadık.

Geçen sezon Ligde 100 puan toplayarak rekor kırdık ve 92 gole karşı sadece 22 gol yiyerek (ŞL'den dolayı bir çok maça gençlerle çıktık) 3 kupayı da alıp harika bir sezon geçirdik ama ŞL çeyrek finalinde rakibimiz Barcelona 2 maçta da hiç beklemediğimiz oyuncuların yaptığı bireysel hatalarla elendik. Valdes iki maçta da 9 üzeri puan alırken bizim forvetler 6'yı geçemedi 2 maçta da.

Yaptığım taktikle oyundan yeniden keyif almaya başladım diyebilirim. Rakibim kim olursa olsun topla oynama %60'ın altına düşmüyor kaleye en az 20-25 şutumuz oluyor geri kalanı forvet ve kanat oyuncularımızın becerisine kalıyor.

Sahanın her tarafında paslaşan bir takım yaratmaktı amacım.

Bu takımı yaratırken çok büyük starlar transfer etmedim hatta takımın bel kemiği olarak görünen bir çok oyuncuyla yolları ayrıdım.

Gençlerden Danny Wilson ve Shelvey, kıdemlilerden Daniel Agger, Fabio Aurelio, Lucas Leiva, Downing, Aquilani, Maxi Rodrigez, Andy Caroll, Skrtel gibi isimler yollandı.

Griezmann, Andre Ayew, K.Asmoah, Nainggolan, Bassong, K.Papadopoulos, Caulker, Stegen, Ganso, Damiao, Fierro, V.Weiss ve C.Brunt gibi isimlerle kadromuzu güçlendirdik.

Bassong (3.8m $), Caulker (2.6m $), Weiss (4.7m $) gibi isimler takımlarının transfer listelerinde orta sıra takımları tarafından takip edilirken bi anda Şampiyon bir takımın iskeleti oldular. Diğer transferleri de bu sefer biraz daha sabırlı davranarak daha önce ki kariyerlerime göre uygun fiyatlara kadromuza kattık.

3.sezonumda da 2.sezonum gibi tam gaz devam ediyoruz. Üzerine çok zaman harcadığım taktiğimi arkadaşım da GS kariyerinde deneyip çok memnun kalmıştı yakın zamanda paylaşmayı düşünüyorum açıkçası. Maçları izlerken takım o kadar güzel pozisyon arıyor ki gerçekten keyif veriyor.
    Last edited by GeanyGS : 11.Haziran.2012 at 19:25

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

yeri gelmisken sorayim klasik taktik ekranini nerden aktiflestirebilirim?

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri