Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 183 sonuç

Konu: FM 2012 Takımınız Ne Durumda?

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Taktik penceresi açıkken solda çalışılan mevcut taktiklerin listesi var klasiğe çevirmek istediğin taktiğin üstüne gelip Ayarlar > Klasik şekle dön talimatı ile geçebiliyosun bazı avantajları olsa da oyuncu ve markaj ayarlarında ince ayarlar yapman gerekiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

cok sagol cok yardimci oldun

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by GeanyGS View Post
    Şu an Liverpool ile 3.sezonumdayım son 1 aydır üzerinde çalıştığım bir taktik vardı Napoli ile son rutuşları yapmıştım. Liverpool ile de efsane olma yolundayım. Taktik biraz takım uyumuna bağlı olduğu ve Liverpool takımında rotasyona yönelik baya transfer ihtiyacı olduğundan ilk sezon biraz geç açılılıp 3.bitirdik ama FA Cup şampiyonluğunu kaptırmadık.

Geçen sezon Ligde 100 puan toplayarak rekor kırdık ve 92 gole karşı sadece 22 gol yiyerek (ŞL'den dolayı bir çok maça gençlerle çıktık) 3 kupayı da alıp harika bir sezon geçirdik ama ŞL çeyrek finalinde rakibimiz Barcelona 2 maçta da hiç beklemediğimiz oyuncuların yaptığı bireysel hatalarla elendik. Valdes iki maçta da 9 üzeri puan alırken bizim forvetler 6'yı geçemedi 2 maçta da.

Yaptığım taktikle oyundan yeniden keyif almaya başladım diyebilirim. Rakibim kim olursa olsun topla oynama %60'ın altına düşmüyor kaleye en az 20-25 şutumuz oluyor geri kalanı forvet ve kanat oyuncularımızın becerisine kalıyor.

Sahanın her tarafında paslaşan bir takım yaratmaktı amacım.

Bu takımı yaratırken çok büyük starlar transfer etmedim hatta takımın bel kemiği olarak görünen bir çok oyuncuyla yolları ayrıdım.

Gençlerden Danny Wilson ve Shelvey, kıdemlilerden Daniel Agger, Fabio Aurelio, Lucas Leiva, Downing, Aquilani, Maxi Rodrigez, Andy Caroll, Skrtel gibi isimler yollandı.

Griezmann, Andre Ayew, K.Asmoah, Nainggolan, Bassong, K.Papadopoulos, Caulker, Stegen, Ganso, Damiao, Fierro, V.Weiss ve C.Brunt gibi isimlerle kadromuzu güçlendirdik.

Bassong (3.8m $), Caulker (2.6m $), Weiss (4.7m $) gibi isimler takımlarının transfer listelerinde orta sıra takımları tarafından takip edilirken bi anda Şampiyon bir takımın iskeleti oldular. Diğer transferleri de bu sefer biraz daha sabırlı davranarak daha önce ki kariyerlerime göre uygun fiyatlara kadromuza kattık.

3.sezonumda da 2.sezonum gibi tam gaz devam ediyoruz. Üzerine çok zaman harcadığım taktiğimi arkadaşım da GS kariyerinde deneyip çok memnun kalmıştı yakın zamanda paylaşmayı düşünüyorum açıkçası. Maçları izlerken takım o kadar güzel pozisyon arıyor ki gerçekten keyif veriyor.
    ŞL çeyrek finalinde yine Barcelona geldi ve bu sefer Valdes o kadar şanslı değildi.

Topa sahip olma felsefemiz Real, Barca dinlemiyor.

@GeanyGS

Barça'ya karşı böyle topla oynama.. Helal olsun valla

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Eyw sağolasın sene başında Kaka, Modric, Otamendi ve Lennon'la kadrosunu güçlendiren City'e şampiyonluğu kaptırdık bu sene. Son haftalara kadar peşimdeydiler ama küme düşme mücadelesi veren takımalara öyle puanlar kaybettim ki akla zarar

ŞL finaldeyim, rakip OM onu alırsak en azından çok büyük moral olur.

Ben de başlıycam büyük takımlı bir kariyere ama, 3. sezondan sonra lig monotonlaşır, şampiyonluk her sene gelir ve oyundan sıkılırım diye korkuyorum. Bunların olmaması için EPL biçilmiş kaftan heralde.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Ben de başlıycam büyük takımlı bir kariyere ama, 3. sezondan sonra lig monotonlaşır, şampiyonluk her sene gelir ve oyundan sıkılırım diye korkuyorum. Bunların olmaması için EPL biçilmiş kaftan heralde.
    ben heyecanımı hiç yitirmiyorum ç
    ünküü 17 18 yaşlarında bir sürü genç alıyorum 20 yaşına kadar 8 adet pilot kulübüne gönderiyorum ve her sezon en az 5 tanesini as takımıma alıp 25 27 yaşına gelenleri satıyorum bu sürkülasyon sana heyecan verecektir ama bu sabır işi

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Evet bende Regen yetiştirmeyi çok seviyorum ama 3. 4. sezonda kadroya almaya başlıyabiliyosun genelde. İyice pişmasi gerekiyor çok ekstra bi oyuncu değilse.

Ayrıca dediğin gibi sırf o nedenle EPL'de oynuyorum, özellikle İtalya liginde kopup gidiyosun. İspanya ligininde B takım olayı hoşuma gitmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

* Oyuna işsiz başladım,sezon ortasında Vitesse'nin başına geçtim.

- İlk sezonumu 4. olarak tamamladım.
    - İkinci sezonumu 5. olarak tamamladım.Avrupa Ligin'den çeyrek finalde elendim.KNVB Beker'i ve Johan Cruyff Schaal'ı kazandım.
    - Üçüncü sezonumda son haftalarda liderliği kaybettim ve 2. oldum.Avrupa Ligin'den yarı finalde elendim.KNVB Beker'i ve Johan Cruyff Schaal'ı kazandım.
    - Dördüncü sezonumda şampiyon oldum.KNVB Beker'i kazandım.

* Sözleşmem bitmişti,Vitesse'de görevimi tamamladığımı düşündüm ve PSG'nin teklifini kabul ettim.

- İlk sezonumda şampiyon oldum.Coupe de la Ligue'i ve Coupe de France'ı kazandım.Şampiyonlar Ligi'nde finalde Barcelona'yla karşılaştım.Son saniyelerde yediğim golle maç penaltılara gitti,penaltılarda kaybettim.

* 1 sene daha sözleşmem olmasına rağmen artık o isteğimi,hırsımı Fransa'da gösteremeyeceğimi düşünüp Arsenal'in teklifini kabul ettim.

-Ligin onuncu haftası,2. sıradayım.Carling Cup'da çeyrek finale yükseldim.Avrupa Ligi'nde grubumda liderim.FA Cup kuraları daha çekilmedi.

----------------------------

Amaçlarım arasında artık bir Avrupa Kupası kazanmak ve ileride de Milli Takım çalıştırmak var.
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Hall of Fame demişti bir arkadaş ne oluyor o paylaşmamı istemişti de

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Şeref kürsüsü diye geçiyor sanırım Türkçeyse oyunun. Dünya sıralamasında ve kendi ülke sıralamanda kaçıncısın (TD olarak) onu gösteriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

nereden bakacağımı bulamadım be dostum yardımcı olacak var mı

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Sağ üstte FM menüsünde hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Buyrn

mourinho 64 yaşında futbolu bırakmış sanırım geçen sene kendi sahalarında şl almamıza dayanamadı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Edit:He şimdi gördüm teşekkür ederim. Bayağı birinciliğe oturmuşsun yav müthiş başarı
    Last edited by Dooki : 12.Haziran.2012 at 20:51

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yerimiz sağlam bizi geçecek tek adam orinyo oda bıraktı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Aynen ve 5 yıl daha devam etsen gelecek 100 yılın en iyi menejeri felan olursun

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

en az 3 yıl devam edicem yönetim stad yapıyo belki adımı koyarlar

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ben heyecanımı hiç yitirmiyorum ç
    ünküü 17 18 yaşlarında bir sürü genç alıyorum 20 yaşına kadar 8 adet pilot kulübüne gönderiyorum ve her sezon en az 5 tanesini as takımıma alıp 25 27 yaşına gelenleri satıyorum bu sürkülasyon sana heyecan verecektir ama bu sabır işi
    Arsene Wenger? Hocam gerçekten sizsiniz değil mi?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2011
    Yer
    adana

ben de adana demir sporla 3.sezonu bitirdim sayılır.
    İlk sezon urfa bizi zorladı fakat lider olarak bank asyaya adımızı yazdırdık
    İkinci sezonda transferler çok iyi uyum sağladı yabancılar ve tökezlemeden süper lige çıktık fakat zor bir dönemdi takımın 2€ borç içindeydi ve konyayla erciyes bizi zorladı
    Üçüncü sezon:bu sezona hedef olarak ilk 10 demiştik fakat rakiplerimiz pek etkili çıkmadı ve son haftaya girilirken trabzon deplasmanı vardı fakat trabzonun 4 puann önünde şampiyonluk play off una kaldım mali durum kötü oldğundan tek doktorla çalışıyorduk ve takımda as takımda oynayan 7 oyuncu sakattı 2-3 de cezalımız vardı 1 ebraberlik 5 mağlubiyetle ligi tamamladık 4.olarak berbat şekilde bitirdik şimdi çok öenmli bir avni aker maçı var yenerek uefaya gitmeyi umuyoruz olmazsa da buralara getiren takımı 15m € kara sokan futbolcularımın canı sağolsun

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Arsene Wenger? Hocam gerçekten sizsiniz değil mi?
    işte bunun için bu kadar uzatıyorum bu kariyeri 30 m ok verdikten sonra paranın kasaya girdiğini görmenin hazzı paha biçilemez

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

işte bunun için bu kadar uzatıyorum bu kariyeri 30 m ok verdikten sonra paranın kasaya girdiğini görmenin hazzı paha biçilemez

Oyunu nece oynuyorsun?
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

malum yama bazen açarken dil değişiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

en az 3 yıl devam edicem yönetim stad yapıyo belki adımı koyarlar
    Stat yapımına karar verildiğinde ismi belirleniyor zaten. O kadar başarıya rağmen senin ismine yapmamaları ayıp olmuş.

12'de çok keyif aldığım bi bolton kariyerim vardı 2020'de stadı bnm adıma yaptırmışlardı.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Şampiyonlar liginde çeyrek finalde iki türk takımı...2028

Nesil
    2006
    Yer
    11

2. sezon sonu.Ligi ilk sezona göre biraz daha az puan alarak yine şampiyon olarak bitirdim.Şl'de çeyrek finalde Arsenal'e 0-2, 3-1'lik sonuçlarla gol averajıyla elendim.Takım artık tamam oldu derken crash dumps kariyerimi mahvetti maalesef.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Takimin cok saglam.Ben Socidad'a forvet bulamadim Burak'i aldim 2. sezonuda oynayamadim en kisa surede bitirip burda paylasicqm onuda.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Sizlerle şu an büyük zevk alarak oynadığım Rennes kariyerimi paylaşmak istedim

Fransa ligi ve takım hakkında seçim öncesi baya düşündüm.Ancak aldıktan sonra gayet doğru bir seçim yaptığımı anladım.Kariyere geçmeden önce şu an oynadığım takım olan Rennes tam bir yetenek fabrikası.Takım çok genç bir takım çoğu oyuncu 20-21 yaş civarında olduğundan gençlerle oynamak isteyen arkadaşlara göre bu takım biçilmiş kaftan

Ligte çok güzel başladıktan sonra takım bi anda çöküşe geçti adeta.Müthiş oynayan takım gitti kepaze bir takıma dönüştüSonrasında yaptığım taktiksel müdahale ile takıma can verdim ve ligte bi ara 11.sıraya kadar gerilememize rağmen özellikle ligin son haftalarında kazandığımız ivme ile 3.sırada bitirerek şampiyonlar ligine kalmayı başardık.

Bu sezon kazandığımız tek kupa Coupe de League'de geldi.Turnuvada sırası ile Nice Arles Toulouse ve son olarak finalde O.Lyon'u yenerek kupaya uzandık.Şampiyonluk golünün 90+4'de dramatik bir şekilde gelmesi kupayı kendi adıma daha anlamlı kıldı

Fransa kupasında hüsrana uğrarken beni mutlu eden ayrı bir kulvar Uefa Avrupa Ligi oldu.Ön elemelerde önce Aalesund ardından Hearts'ı eleyerek gruplara kaldık.Lokomotiv Moskova,AZ Alkmaar ve Roma'nın olduğu zorlu grupta AZ Alkmaar'dan 1 gol fazla atarak lider çıkarak büyük sükse yaptık ardından Partizan'ı iki maçtada farklı geçerek toplamda 9-1 ile geçerek Fulham'ın rakibi olduk.Kendi sahamızda Fulham'ı 2-1 yendik.Deplasmanda ise inanılmaz zor bir maçın ardından genç oyuncu Nimani'nin son saniye golü ile çeyrek finali görmeyi başardık.Çeyrek finalde Villarreal'e deplasmanda 2-0 mağlup olurken evimizde nefis futbolumuzun karşılığını 3-0 ile aldık ve yarı finale yükselme başarısını gösterdik.Yarı finalde ise Celtic'e evimizde 1-0 kaybederken deplasmandaki 1-1'lik skor Celtic'i Bükreş'e götürmeye yetti maalesef

Tebrikler kanka güzel bir sezon geçirmişsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

ah birde şöyle takımları alıp başarılara götürdüğümüzde oyun içi de pozitif tepkiler alsak. Menemenspor'la ŞL'yi alsan sene sonunda dokunulmaz statüsüne gelip, yeni sezon başlayınca güvenli statüsüne düşüyorsun.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri