1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Afrika'lı Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Afrika'lı Oyuncular

Arkadaşlar bu Afrika Kupası her senemi oluyor yahu? 4 tane Afrika'lı oyuncum var ve hepsi belli dönemlerde takımlardan ayrılıp milli takıma gidiyorlar. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Sanırım Afrika'lı oyuncu almamak en iyisi. Acaba milli takım'a göndermeme gibi bir durum var mı? Göndermezsek oyuncu küser mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet bende Bony'i her sezon en önemli zamanlarda Afrika Kupası'na gönderdim. Her sene gidiyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gerçekte 2 yılda 1 oluyor diye biliyorum.
    eto'o bitmiş.

Hileye girebilir ki zaten hile bence. Bunun tek çağresi gerçek zamanlı editörden oyuncunun vatandaşlığını Afrika harici bir ülkeli yapmaktır. Ama bu da dediğim gibi hileye girer. Ki Afrika Kupası yukarıda Kalemci adlı arkadaşın da belirttiği gibi 2 yılda 1 yapılır her sene olmaz. Eğer böyle bir şey varsa oyunda hatadır ve en yakın zamanda çıkacak olan güncellemede bu sorun giderilir.

Afrika Uluslar Kupası her iki yılda bir yapılır, Afrika iklimi sıcak olduğundan dolayı genellikle sezon ortasına getiriyorlar.
    İki yılda bir yapılmasının nedeni, Afrika'da futbolu daha popüler bir hale getirmek ve gelişmesini sağlamak hatta maddi kazanç sağlamak amaçlı diye düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bilmem Galatasarayda Eboue fazla gitmedi yada çağırmadılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2011 ve 2012 yılında Dia, Bienvenu hep gittiler bende. Sanırım 1 senede ön elemesi var.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

11.0.4'te her sene Ccak ayında gidiyorlar, Şubat 12'de falan dönüyorlar. Ajax kariyerimde 5-6 tane önemli oyuncum var hepsi 1 aylığına yok oluyor. Düzelmesi lazım bence.. Benim bildiğim 2 yılda bir oluyor bu turnuva. Çünkü geçen sene yoktu bu turnuva.

Mesaj Yetkileri