Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 121 sonuç

Konu: Lig Tamam, Sıra Avrupa'da! | Galatasaray | Sezon 2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SsX View Post
    Serdar aziz ve Drenthe gibi isimlerle kontrat imzalayabilirsin.Vitinhoyu kaçırma derim
    Quote Originally Posted by canavar19 View Post
    serdar aziz mi adam 3 milyon euro istedi benden sonra bir hafta sonra 950 bin euroya imza yeniledi sinir oldum resmen 3-4 tane genç var onlarla imza attırmaya çalış barcada sağ ve sol bek var 20-19 yaşında onlara bak imza atmıyorlar ama takip et özellikle sol bek sağlam duruyor(baltadan daha iyi )
    Serdar Aziz de Drenthe de gelmek istemiyor beyler, özellikle Serdar'ı stopere çok istiyordum. Ajax Eyong Enoh'u satış listesine koydu. Seneye Melo ve Bodmer'in durumları belirsiz, ne dersiniz bu transfere?

Ben melonun bonservisini alma derim. Ondan daha iyi ve türk olan oyuncular var.Mesela Manisadan Yiğit İncedemir veya Ankaradan Hürriyet Güçer. Ama yaş bakımından yiğiti al bence hürriyet seneye boşta kalıyor zaten

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Enoh'u ben aldım ve gayet memnunum , bi tane daha adam vardı ismini unuttum Kisliak mı ne onada bi bak
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

takım guzel transferler guzel forma paketı ve arka planda cok guzel bana ozelden lınkını atarmısın bende ındırmek ısterım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by berkay123456 View Post
    Ben melonun bonservisini alma derim. Ondan daha iyi ve türk olan oyuncular var.Mesela Manisadan Yiğit İncedemir veya Ankaradan Hürriyet Güçer. Ama yaş bakımından yiğiti al bence hürriyet seneye boşta kalıyor zaten

Melo'nun bonservisini almak istesem de Melo gelmek ister mi ondan emin değilim zaten.

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Enoh'u ben aldım ve gayet memnunum , bi tane daha adam vardı ismini unuttum Kisliak mı ne onada bi bak

Enoh'u ben de almayı düşünüyorum, en azından gelecek transfer sezonunda şansımı deneyeceğim.

Quote Originally Posted by cenk1905 View Post
    takım guzel transferler guzel forma paketı ve arka planda cok guzel bana ozelden lınkını atarmısın bende ındırmek ısterım.
    Teşekkürler, temanın adı Fahrenheit.

Arkadaşlar transferde son günlere giriyorum. Tottenham Corluka'yı satışa çıkardı, onu alabilecek kadar bütçem var. Ne dersiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Onuoha bakarmısın cityde transfer listesinde olması lazım çok hızlı ve harika bir defans ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SsX View Post
    Onuoha bakarmısın cityde transfer listesinde olması lazım çok hızlı ve harika bir defans ..
    Satılık listesinde değil şu an.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

O zaman Corluka geliyorsa kacırma derim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öyle yapacağım herhalde. Ujfalusi'den bu seneden sonra verim alamam. Servet'in yanına Corluka'yı monte etmeyi düşünüyorum. Neyse ben yeni bölümü yazmaya başlayayım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İkinci yarı başlıyor...

Kara Saplandık!
    Spor Toto Süper Lig 17. Hafta Maçı
    1.1.2012
    Eskişehirspor 2-1 Galatasaray

Ligin ikinci yarısına Eskişehirspor deplasmanında başlıyoruz. Sakatlıktan dönen Baros ilk 18'de. Eskişehir Atatürk Stadı'nda karlı bir zemin var. Oyun yapımızı olumsuz etkileyen bir durum söz konusu. Hedefimiz ikinci devreye de iyi bir başlangıç yapmak. Ama zemin oyunumuzu sahaya yansıtmamıza izin vermiyor. İlk yarı her iki takım da çok tutuk bir oyun ortaya koyuyor. İkinci yarıya Elmander'in yanına Baros'u alarak başlıyoruz. Ancak Baros daha oyuna gireli 10 dakika henüz olmuşken yeniden sakatlanıyor. Hemen ardından gelen Eskişehir golü de işin tuzu biberi oluyor. Oyundan kopmuyoruz ve beraberlik golünü aramaya başlıyoruz. Ataklarımız sonuç veriyor ve Kazım'ın ortasında Albert Riera ceza sahasında şık bir vuruşla eşitliği sağlıyor. Bu golden sonra ikinci golü bulmak istiyoruz ve geri yaslanmıyoruz. Ancak golü aradığımız dakikalarda gelişen bir Eskişehirspor kontra-atağında Batuhan Karadeniz fizik avantajını kullanarak takımını 2-1 öne geçiriyor. Kalan dakikalardan gol sesi çıkmayınca ligdeki ilk mağlubiyetimizi alıyoruz. Sakatlanan Baros 4 hafta daha oynayamayacak.

Kötü Gidişat Devam Ediyor!
    Spor Toto Süper Lig 18. Hafta Maçı
    7.1.2012
    Mersin İdman Yurdu 1-1 Galatasaray

Eskişehirspor mağlubiyetinin şokunu atlatamadan Mersin deplasmanında buluyoruz kendimizi. Hava Eskişehir'e göre çok daha iyi, zemin futbola müsait. Maça da iyi başlıyoruz. Baros'un yokluğunda tek santrafor oynayan Elmander 8. dakikada takımımızı 1-0 öne geçiriyor. Bu gol bize moral oluyor, ilk yarı oldukça iyi bir oyun sergiliyoruz. Ancak ikinci yarıda Mersin İ.Y. kullandığı bir köşe vuruşunda topu ağlarımıza yolluyor. Bu golde defansın göbeğinde oynayan Ujfalusi ve Ceyhun büyük hata yapıyor. Kalan dakikalar bize gol getirmiyor ve Eskişehirspor maçından sonra Mersin İdman Yurdu maçında da puan kaybediyoruz. Elmander'in ceza sahasının dışından attığı şık gol ise haftanın en güzel golü seçiliyor.

Merhaba Kupa!
    Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Maçı
    11.1.2012
    Galatasaray 1-0 Sivasspor

Kupada rakibimiz Sivasspor. Kendi evimizde oynamanın avantajıyla rakibimizi geçerek bir üst tura adımızı yazdırmak peşindeyiz. İki maçtır devam eden kötü gidişe de bir son vermek amacımız. Maça istekli arzulu başlayan taraf biziz. Ancak Baros'un yokluğu bizi oldukça zorluyor. Elmander her ne kadar iyi bir santrafor olsa da Baros'un patlayıcı özelliğine sahip değil. İlk yarıdan gol sesi çıkmıyor. İkinci yarı ataklarımızı artırıyoruz ve oyuncularımıza daha dar alanda oynamalarını söylüyoruz. Nihayet aradığımız golü 78'de son iki maçın vasat ismi Ceyhun'un ayağından buluyoruz. Kornerde Bodmer ceza alanında topu kontrol ediyor. Hemen önündeki Ceyhun'a pasını aktarıyor. Ceyhun önce topa ıska geçse de ikinci vuruşunda topu ağlara gönderiyor ve maçı 1-0 kazandıran isim oluyor. Türkiye Kupası'nda zor da olsa bir üst tura çıkıyoruz.

Direkleri Dövdük!
    Spor Toto Süper Lig 19. Hafta Maçı
    14.1.2012
    Galatasaray 0-0 Kayserispor

19. hafta maçında içerde Kayserispor karşısındayız. Amacımız rakibimizi devirerek ligdeki kötü gidişata bir son vermek. Puan kaybına tahammülümüz yok. Maça iyi başlayan taraf da biz oluyoruz. İlk 15 dakikadan itibaren Kayserispor'un Arena'ya beraberlik için geldiği belli oluyor. Tüm hatlarıyla kapanıyor Kayserispor. Önce Selçuk'un vuruşunda daha sonra Ujfalusi'nin kafasında sonuç elde edemiyoruz. Maçtaki en net pozisyonumuzu Colin Kazım'la yakalasak da yaptığı gayrı ciddi vuruş dışarıya gidiyor. Sayısız fırsatı değerlendiremediğimiz maçta Kayserispor'la evimizde 0-0 berabere kalarak haftayı 2 puan kaybıyla tamamlıyoruz. Bu dönemde Fenerbahçe'nin de puan kaybetmesi en büyük tesellimiz. Şu an liderlik onlarda ve aramızda sadece 2 puan var. Eğer kendimize gelir ve oyunumuzu sahaya yansıtabilirsek kapanmayacak bir puan farkı yok.

Cimbom Üçledi!
    Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Maçı
    18.1.2012
    Galatasaray 3-1 Samsunspor

Kupada bu kez rakibimiz Samsunspor ve maç yeniden Türk Telekom Arena'da. Amacımız rakibimizi geçerek bir üst tura çıkmak. Maçta genel olarak etkili olan taraf biziz. Önce Elmander'in sonra da Ujfalusi'nin golleriyle daha maçın başında 2-0'ı yakalayarak rahatlıyoruz ve devreye de bu skorla giriyoruz. İkinci yarıda fazla forma şansı bulamayan oyuncularımıza şans vermeye başlıyoruz. 54'de kullandığımız köşe vuruşunda Selim Teber topu kendi ağlarına gönderiyor ve skoru 3-0 yapıyor. 88'de gelen Samsunspor golü maçın skorunu belirliyor. Rakibimizi 3-1 yenerek çeyrek finale çıkıyoruz.

Türk Xavi!
    Spor Toto Süper Lig 20. Hafta Maçı
    21.1.2012
    Orduspor 0-2 Galatasaray

Ligde yarış kızışırken Orduspor deplasmanına gidiyoruz. Son 4 haftadır üst üst yaşadığımız puan kayıplarından sonra artık sınırdayız. Lider Fenerbahçe'yle aradaki puan farkının açılması isteyeceğimiz son şey. Maça hırslı başlasak da ilk yarı pozisyon bulmakta zorlanıyoruz. İkinci yarının hemen başında Yalçın kırmızı kartla oyun dışı kalıyor. 67. dakikada istediğimizi sonunda gerçekleştiriyoruz. Kazandığımız penaltıyı Selçuk gole çeiviriyor ve durumu 1-0 yapıyor. Bu golün hemen ardından Selçuk ceza sahasının dışından harika bir gole imza atıyor maçı 2-0 almamızı sağlıyor. Ligde haftalar süren kötü gidişe böylece son veriyoruz.

Kupaya Veda!
    Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Maçı
    25.1.2012
    Galatasaray 1-1 Trabzonspor (1-3 P)

Kupada çeyrek final karşılaşmasında Türk Telekom Arena'da Trabzonspor karşısındayız. Bu maçı mutlaka kazanmak istiyoruz. Maça iyi başlayan taraf da yine biz oluyoruz. Geliştirdiğimiz ataklardan bir türlü sonuç gelmeyince oyunu iyice rakip yarı alana yıkıyoruz. Ancak şanssızlık bir türlü yakamızı bırakmıyor. 40. dakikada Giray kornerde önünde kalan topu ağlarımıza gönderiyor. Devre bu golle geçilirken ikinci yarı tüm riskleri alıyoruz. Aradığımız golü 53'te Elmander'in ayağından buluyoruz. Beraberlik golünden sonra baskımızı iyice artırıyoruz. Celutska 67'de ilk sarı kartı 70'de ise ikinci sarı kartını görerek takımını 10 kişi bırakıyor. Bu dakikadan sonra Trabzonspor iyice defansa çekiliyor. Ancak gol çabalarımızı direkler engelliyor. Maç 1-1 sona eriyor ve uzatmalara gidiliyor. Uzatmalarda da bulduğumuz pozisyonlardan yararlanamayınca penaltı vuruşlarına geçiliyor. En güvendiğim isimler Bodmer, Elmander ve Kazım kullandıkları penaltıları Pegasus tribününe nişanlayınca Trabzonspor yarı finale yükselen takım oluyor. Artık lige asılmaktan başka bir şansımız yok.

Sonuna Kadar!
    Spor Toto Süper Lig 21. Hafta Maçı
    28.1.2012
    Galatasaray 2-0 Gaziantepspor

Türk Telekom Arena muhteşem bir yağmurla uyanıyor güne. Taraftar buna rağmen stadı dolduruyor ve takımına inandığını kanıtlıyor. Maç şok bir kırmızı kartla başlıyor. Daha 2. dakikada Gaziantepspor'dan Wagner hakem tarafından oyundan atılıyor. Rakibin 10 kişi kalmasını fırsat bilerek tüm hatlarımızla yüklenmeye başlıyoruz. İlk yarıdan gol sesi çıkmayınca devre arasında Fatih Terim oyuncularına sert bir konuşma yapıyor. Bu konuşmanın meyvelerini ikinci yarıda alıyor Galatasaray. Maçın zora girdiği anlarda sezonun sürpriz ismi Ceyhun çıkıyor sahneye. Bir duran topta iyi yükselerek topu ağlara gönderiyor ve takımını 1-0 öne geçiriyor. Hemen ardından Kazım'ın taşıdığı topa Felipe Melo ceza sahasında şık bir vuruş yaparak skoru belirleyen golü atıyor. İlk devrede takıldığımız Gaziantepspor'u evimizde 2-0'la geçerek yolumuza kayıpsız devam ediyoruz.

21. Hafta Puan Durumu:

Açıkçası ocak ayı bizim için çok da iyi geçmedi. Ligde ilk yenilgimizi aldık, birçok puan kaybı yaşadık ve kupadan elendik. Ancak ayın sonlarına doğru durumu toparladığımıza inanıyorum. Fenerbahçe de çok iyi gidiyor, onun dışındaki rakiplerin bizi yakalayabileceğine açıkçası inanmıyorum. Bu saatten sonra puan kaybına tahammülümüz yok. Fenerbahçe'yle aramızda 2 puan fark var, kapanmayacak bir fark değil.

21. Hafta Form Durumu:

Baros'un sakatlığı ve Eboue'nin Afrika Uluslar Kupası'nda bulunması dışında bir sıkıntım yok. Ancak Baros'un ard arda sakatlanması çok canımı sıkmaya başladı. Seneye iyi bir santrafor takviyesi yapabiliriz. Transfer döneminde Napoli Riera için 11,000,000 € teklif etti ama reddettik. Aynı şekilde Sevilla Eboue'yle Milan da Sabri'yle ilgilendi ancak bizim için önemli olan şampiyonluk.

21. Hafta Sonrası Fikstür:

Şubat ayı bizler için oldukça zor geçecek. Tam 7 maç oynayacağız bu süreçte. Evimizde daha çok maçımız olması avantaj. Beşiktaş derbisinden mutlaka galibiyetle ayrılarak bir rakibimizi saf dışı bırakmak istiyoruz. Bursaspor ve Trabzonspor deplasmanlarından çok çekiniyorum.
    Last edited by Berkaiser : 20.Kasım.2011 at 19:11

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Görsellerin boyutlarıyla ilgili sorun çözülmüştür arkadaşlar.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Son haftalarda gidişat biraz bozulmuş ancak ligdeki son 2 galibiyetle bu seriyi bozma yolunda önemli bir adım atmışsın. Ligdeki son maçın da Fenerbahçe'yle sanırsam, inanılmaz heyecanlı bir maç bizi bekliyor olabilir :-D
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Son haftalarda gidişat biraz bozulmuş ancak ligdeki son 2 galibiyetle bu seriyi bozma yolunda önemli bir adım atmışsın. Ligdeki son maçın da Fenerbahçe'yle sanırsam, inanılmaz heyecanlı bir maç bizi bekliyor olabilir :-D
    Aynen öyle, ocak ayının başında çok bocaladık ama sonradan toparladık durumu. Yine de kupada Trabzonspor'a elenmek canımı sıktı. Fenerbahçe maçını ben de heyecanla bekliyorum. Corluka konusunda çok kararsız kaldım. Şu an istesem sezon sonuna kadar kiralayabiliyorum, oyuncu da gelmek istiyor ama ben emin değilim hala.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Corluka'yı Dortmund'a Kacar'ı Porto'ya kaptırdık, ikisinden birini kadromuza katabilseydik çok iyi olacaktı. Yeni bölüm birazdan geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kaldığımız yerden...

Ankara Fatihi!
    Spor Toto Süper Lig 22. Hafta Maçı
    1.2.2012
    Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray

Şubat ayının ilk gününde Ankara'da karlı bir sahada Gençlerbirliği deplasmanında buluyoruz kendimizi. İlk yarı istediğimiz oyunu sahaya yansıtamıyoruz. Zemin oyun yapımızı olumsuz yönde etkiliyor. Bu maçı çözmenin tek yolu duran toplar. Öyle de oluyor, 42. dakikada Selçuk'un kullandığı köşe vuruşunda ön direkte Servet topu ağlara yollayarak 1-0 öne geçmemizi sağlıyor. İkinci yarıda yine Selçuk'un kafayla indirdiği topta Elmander defanstan sıyrılarak ceza sahasına giriyor ve kalecinin yanından topu ağlara göndererek bu zorlu deplasmandan 2-0'la dönmemize yardımcı oluyor.

Kendimize Geliyoruz!
    Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı
    5.2.2012
    Galatasaray 4-0 Samsunspor

Bu kez rakibimiz Samsunspor. Amacımız mutlak 3 puan. Bir galibiyet serisi yakalayarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Maça da iyi başlayan taraf biziz. Daha 3. dakikada son haftaların formda ismi Elmander şık bir golle öne geçiriyor takımını. Hemen ardından Riera sol çaprazdan sert ve düzgün vuruyor, 2-0 oluyor. Devre bu skorla biterken ikinci yarıda da Galatasaray fırtınası hakim. Soğuk havaya aldırış etmeden saldırıyoruz. 80'de Sercan durumu 3-0 yaparken son sözü Elmander söylüyor. Ceza sahası içinde buluştuğu topta kaleciyi çalımlayarak boş kaleye yuvarlıyor. Samsun engelini 4 güzel golle geçiyoruz.

Dolu Dizgin!
    Spor Toto Süper Lig 24. Hafta Maçı
    11.2.2012
    Bursaspor 0-1 Galatasaray

Ligin belki de en zorlu deplasmanlarından Bursaspor karşısındayız. Amacımız rakibimizi devirerek yolumuza kayıpsız devam etmek. Anca rakip Bursaspor oyuna iyi başlayan taraf. Geliştirdikleri ataklar karşısında kapanmak zorunda kalıyoruz. Kalecimiz Muslera çok iyi bir oyun ortaya koyuyor.
    Kontra-ataklarla pozisyon yakalamaya çalışıyoruz. 44. dakikada Riera kendi yarı sahasından aldığı topu kanada doğru 50-60 metre sürüyor, ortaya çıkardığı topta Kazım topu Elmander'e bırakıyor ve Elmander 1-0 öne geçiriyor. Bu golle çok rahatlıyoruz. Kalan dakikalarda skoru korumak adına biraz daha defansif bir oyun sergiliyoruz. Maçtan 1-0 galip ayrılarak yolumuza kayıpsız devam ediyoruz.

Aslan Kayıp!
    Spor Toto Süper Lig 25. Hafta Maçı
    15.2.2012
    Trabzonspor 2-1 Galatasaray

Rakibimiz Trabzonspor. Ligin en iddialı ekiplerinden biri. Geçen sene kaçırdıkları şampiyonluğu bu sene kazanmak istiyorlar. Bursa deplasmanından çıkıp Trabzon deplasmanına gelmek bizim için çok yorucu. Böyle iki zor deplasmanına birkaç gün arayla oynamak hiç de kolay değil. 6. dakikada Alanzinho'nun ayağından bulduğu golle 1-0 öne geçiyor Trabzonspor. Bu dakikadan sonra ataklarımı artırıyoruz ve ikinci yarıda çift forvete dönüyoruz. 65. dakikada Elmander'in vuruşunda savunmadan seken top Baros'un önünde kalıyor. Baros'un vuruşunda kaleci Onur'un müdahalesi yetersiz kalıyor ve top ağlara gidiyor. Şimdi durum 1-1. Ancak Hakan Balta'nın Servet' attığı pasta Halil Altıntop araya giriyor ve bu büyük hatayı bize çok pahalı ödetiyor. Maçı 2-1 kaybediyoruz.

Atamayana Atarlar!
    Spor Toto Süper Lig 26. Hafta Maçı
    18.2.2012
    Galatasaray 1-1 Manisaspor

Puan kaybı istemediğimiz bir maça çıkıyoruz içerde Manisaspor karşısında. Yoğun maç temposu yüzünden oyuncularımın çoğu yorgun. Rotasyonla başlıyoruz maça. Forma şansı bulamayan birçok isim ilk 11'de bugün. Ancak ilk yarıda gol sesi çıkmıyor. 51. dakikada Manisaspor'un kullandığı bir köşe vuruşunda top ceza sahası dışına açılıyor ve Josh Simpson'ın vuruşu defansa da çarparak kalecimizi yanıltıyor. Ağlara giden topla 1-0 geriye düşüyoruz. Bu dakikadan sonra baskımızı iyice artırıyoruz. Ceyhun'un köşe vuruşundan gelen topa vurduğu kafa durumu 1-1 yapıyor. Bu golle yeniden canlansak ve maça asılsak da kalan dakikalar gol bulmamıza yetmiyor. Evimizde 2 puan kaybederek noktalıyoruz haftayı.

Son Düdük Daha Çalmadı!
    Spor Toto Süper Lig 27. Hafta Maçı
    22.2.2012
    Galatasaray 1-0 Sivasspor

Artık sabrımız kalmadı. Bu maçı ya kazanacağız ya da havlu atacağız. Oyuncuların üzerinde büyük bir tedirginlik ve endişe hakim. Hepsinin aklında "Ya kazanamazsak" sorusu var. Maça iyi başlıyoruz. Ancak şans bir türlü bizden yana değil. Özellikle uç elemanlarımızın son vuruşlardaki beceriksizliği büyük sıkıntı doğuruyor. İkinci yarıda tüm riskleri alarak rakip sahaya yıkılıyoruz adeta. Bu maçta berabere kalmakla yenilmek arasında bir fark yok bizim için. Aradığımız gol 88'de geliyor. Bodmer'in ceza sahasına doldurduğu topta Elmander topa dokunuyor ve top kalecinin üstünden ağlara gidiyor. Birçok fırsatı harcadığımız Sivasspor maçını bu ilginç golle 1-0 kazanarak yolumuza devam ediyoruz.

Derbinin Galibi Beşiktaş!
    Spor Toto Süper Lig 28. Hafta Maçı
    26.2.2012
    Galatasaray 0-1 Beşiktaş

Bir derbi heyecanıyla daha karşı karşıyayız. Rakibimiz hafta içinde CSKA Moscow'a elenen Beşiktaş. Yaralı kartalı yenmek amacındayız. Ama maç hiç de planladığımız gibi başlamıyor. Daha ilk atakta Quaresma'nın ceza sahasında vurduğu top Muslera'nın ellerinden sekince Almeida'nın önünde kalıyor. Hugo Almeida da yaptığı vuruşla Beşiktaş'ı 1-0 öne geçiriyor. Bu gol moral olarak bizi çok bozuyor. Bu kadar iyi hazırlandığımız bir derbide daha ilk dakikada geriye düşmek çok kötü. Kalan dakikalarda tüm riskleri alıyoruz, artık kaybedecek hiç bir şey yok. Ancak Beşiktaş kalecisi Cenk bu ataklara geçit vermiyor. Son dakikada Kazım'ın kaçırdığı pozisyon taraftarı iyiden iyiye çıldırtıyor. Büyük derbide Beşiktaş'a 1-0 yenilerek hem Fenerbahçe'yle olan puan farkını kapatma olasılığını azaltıyoruz hem de Beşiktaş'ın ikincilik için umutlanmasını sağlıyoruz.

28. Hafta Puan Durumu:

Fenerbahçe'yle aramda hala 3 puan var. Onlar da istikrarlı bir görüntü çizemiyorlar. Ama ben bu devre çok dağınık oynuyorum. Bir türlü ideal 11'imle sahaya çıkamadım. Bu da aldığım sonuçları etkiliyor. Zor bir dönemi geride bıraktık.

28. Hafta Form Durumu:

Baros'un sakatlığı iyiden iyiye can sıkmaya başladı. Bu iş böyle gitmez. Bu seneyi mecburen böyle idare edeceğiz ancak seneye iyi bir santrafor takviyesi yapmayı düşünüyorum. Onun dışında Riera takımın önemli bir kozuydu, uzun bir dönem aramızda olamadı. Takımda bir formsuzluk hakim. Bir şekilde çözmemiz lazım bu konuyu.

28. Hafta Sonrası Fikstür:

Mart ayına Antalyaspor deplasmanıyla başlıyoruz. Bir önceki döneme göre daha rahat geçmesini umuyorum. Son hafta Fenerbahçe deplasmanındayız. Kadıköy'den en azından bir beraberlik çıkartmak istiyoruz. İşimiz kolay değil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar, yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ligde hafif bir düşüş yaşamışsın.Tahminim Fenerbahçe ile başa baş gidiceğin yönünde Play-Off'u güzel değerlendirirsen şampiyon olursun.Bu arada sunumun gerçekten çok güzel.Sağ bek arıyorsan kesinlikle Vrsalijko'yu öneririm.Bayern'deki Emre Can'da önümüzdeki senelerde çok kalite bir stoper oluyor.Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Marquinh0s View Post
    Ligde hafif bir düşüş yaşamışsın.Tahminim Fenerbahçe ile başa baş gidiceğin yönünde Play-Off'u güzel değerlendirirsen şampiyon olursun.Bu arada sunumun gerçekten çok güzel.Sağ bek arıyorsan kesinlikle Vrsalijko'yu öneririm.Bayern'deki Emre Can'da önümüzdeki senelerde çok kalite bir stoper oluyor.Başarılar dilerim.
    Çok teşekkürler. Evet ligde özellikle ikinci yarıda bocaladım ama şanssızlık da vardı. Yine de durumu toparladım gibi. Tavsiyeler için sağol birazdan bakacağım hepsine. Yeni bölümü hazırladım şimdi onu yollayacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Play-Off'a doğru...

Son Dakika Sürprizi!
    Spor Toto Süper Lig 29. Hafta Maçı
    3.3.2012
    Antalyaspor 2-1 Galatasaray

Daha Beşiktaş yenilgisinin yaralarını saramadan Antalyaspor'a konuk oluyoruz. Artık kötü gidişe bir son verme ve galibiyet serisi yakalama amacındayız. Maça da iyi başlayan taraf biz oluyoruz. 3. dakikada Baros'un ceza sahasında attığı golle 1-0 öne geçiyoruz. İlk yarı bu skorla geçiliyor. İkinci yarıda da etkin olan taraf biziz. Ancak 58. dakikada Necati'nin net ofsayttan attığı golle 1-1'lik eşitliği yakalıyor Antalyaspor. Bu golün ardından yeniden galibiyet golü için saldırmaya başlıyoruz. Fakat defansımızda verdiğimiz açıklar sonumuzu hazırlıyoruz. Tam golü ararken yediğimiz bir kontra-atakta Uğur İnceman uzatma dakikalarında takımını 2-1 öne geçiriyor. Adeta şoka giriyoruz. Maçı 2-1 kaybederek İstanbul'a dönüyoruz.

Hayata Dönüş!
    Spor Toto Süper Lig 30. Hafta Maçı
    7.3.2012
    Galatasaray 3-1 Karabükspor

Antalyaspor karşısında aldığımız şok mağlubiyetin yaralarını sarmak istiyoruz Karabükspor karşısında. Artık puan kaybetmek isteyeceğimiz son şey. 33. dakikada Milan Baros perdeyi açıyor. Devre bitmeden Colin Kazım Richards sahneye çıkıyor ve 2-0 öne geçmemizi sağlıyor. Son haftaların en çok eleştirilen bu iki ismi gelen eleştirilere attıkları gollerle yanıt veriyorlar adeta. İkinci yarıda kazanılan penaltıyı Selçuk gole çeviriyor. Karabükspor adına uzatma dakikalarında rol alan İsmail İsa maçın skorunu belirliyor; Karabükspor engelini 3-1'le geçerek 3 puanı hanemize yazdırıyoruz.

Ankara Deplasman Sayılmaz!
    Spor Toto Süper Lig 31. Hafta Maçı
    12.3.2012
    Ankaragücü 0-2 Galatasaray

Kazanılan Karabükspor maçından sonra Ankaragücü'yle karşı karşıyayız. Bu zor deplasmanı daha da zor kılan karlı bir zemin var Ankara'da. Maçın ilk düdüğünden itibaren baskın taraf biziz. Önce 21'de Ceyhun'un şık kafa golü geliyor. Ardından Baros takımının ikinci golünü atarak rahatlamamızı sağlıyor. İkinci yarıda yoğun maç temposunu da düşünerek yedek oyuncularımıza şans veriyoruz. Kalan dakikalar gol getirmiyor ve mücadeleden 2-0 galip ayrılıyoruz.

Kısır Futbol!
    Spor Toto Süper Lig 32. Hafta Maçı
    16.3.2012
    Galatasaray 0-0 Büyükşehir Bld.

Sezonun açık ara en zevksiz oyununu bu maçta sahaya yansıttık. Pozisyon bulmakta bile sıkıntı yaşadık. İki takım da tutuk başladı oyuna. Baros ve Elmander'le birçok denememiz oldu ama bunlar saman alevi gibi pozisyonlardı. Belediye üstümüze gelmeyi bile düşünmedi, kapalı bir oyun sergilediler. Altın değerinde 2 puanı kaybettik. Önümüzdeki hafta Eskişehirspor'la oynuyoruz. Artık tüm ümitlerimiz o maçta.

Onun Adı Elmander!
    Spor Toto Süper Lig 33. Hafta Maçı
    24.3.2012
    Galatasaray 4-0 Eskişehirspor

Fenerbahçe derbisi öncesi moral bulma amacındayız. Rakibimiz Eskişehirspor ise ligde oldukça iyi bi yerde, sezonun sağlam ekiplerinden. Ancak rakiple ilgilenmeyen bir Elmander var sahada. Önce 8'de açıyor gol perdesini. Ardından 21'de skoru 2-0 yapıyor. Bu golden sonra daha rahat bir oyun ortaya koyuyoruz. 33'de kendisinin ve takımın 3. golünü ağlara gönderirken ikinci yarıda yerini Baros'a bırakıyor. 78'de Sercan son noktayı koyuyor. Eskişehirspor engelini 4-0'la geçerken iyi futbol ümit veriyor.

Çöküş!
    Spor Toto Süper Lig 34. Hafta Maçı
    28.3.2012
    Fenerbahçe 3-0 Galatasaray

Kadıköy'e liderden 3 puan geride gidiyoruz. Eğer kazanabilirsek aynı puana geleceğiz. Beraberlik de bizim için avantajlı bir sonuç gibi duruyor. Ancak evdeki hesap çarşıya uymuyor. Alex'in kullandığı köşe vuruşunda Kaludjerovic topu ağlara gönderiyor. İkinci yarıya tüm riskleri alarak çıkıyoruz. Ancak Alex'i durduramıyoruz. 63'te tekrar sahneye çıkan Alex durumu 2-0 yapıyor. 90. dakikada Mehmet Topuz'un uzaktan şutu da ağlarla buluşuyor. Sezonun açık ara en kötü futbolunu oynadığımız bu maçta tanınmaz bir hal alıyoruz. Maçı 3-0 kaybediyoruz.

34. Hafta Puan Durumu:

Normal sezonu liderin 6 puan gerisinde kapattık. Bu bizim için oldukça kötü bir sonuç. Her ne kadar bu puan farkı yarıya inecek olsa da işimizin zor olduğunu kabul etmem gerek. Beşiktaş ve Trabzonspor Play-Off'a kalan diğer takımlar. Çok zorlu ve bir o kadar da zevkli maçlar oynayacağımız kesin.

34. Hafta Form Durumu:

Oyuncularımın nedense büyük maçlarda oynayamama gibi bir sıkıntısı var. Özellikle derbi maçlarında çok zorlanıyoruz. Play-Off'a kadar onlara önce birkaç gün izin vermeyi daha sonra da onları motive etmeyi planlıyorum. Bu şampiyonluğu başka türlü kazanamayız.

Play-Off Fikstürü:

İlk maçımız Beşiktaş'la içerde. Bu maç bizim için çok önemli. Mantıklı olmalıyız bu süreçte. Ancak içerdeki Fenerbahçe maçını mutlaka kazanmamız lazım. Şampiyonluk o maçtan geçiyor. Daha önce de söylediğim gibi işimiz gerçekten zor.

Play-Off Öncesi Puan Durumu:

Şu an için Fenerbahçe'nin net bir avantajı var. Ancak bu iş daha bitmedi. Elimizde ne varsa ortaya koymamız lazım artık. Oyuncularımın üstündeki ölü toprağını atmaları ve Galatasaray gibi oynamaları lazım. Ben şampiyonluğa inanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sizce Play-Off'taki şansım nedir?

Beşiktaş ve Trabzon'u yenebilirsin fakat Fenerbahçe'nin seni çok zorlucağını düşünüyorum.Bence Fener'in ardından ikinci olucaksın.Şampiyon olursan büyük başarı olur.Başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Derbilerdeki başarısızlıklar öne çıkmış. Fener'i geçeceğini pek sanmıyorum ben de. Olsun, ilk sezon ikincilik de fena değil diyerek kendimizi avutalım :-D
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Marquinh0s View Post
    Beşiktaş ve Trabzon'u yenebilirsin fakat Fenerbahçe'nin seni çok zorlucağını düşünüyorum.Bence Fener'in ardından ikinci olucaksın.Şampiyon olursan büyük başarı olur.Başarılar
    Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Derbilerdeki başarısızlıklar öne çıkmış. Fener'i geçeceğini pek sanmıyorum ben de. Olsun, ilk sezon ikincilik de fena değil diyerek kendimizi avutalım :-D
    Play-Off karşılaşmalarından önce takıma 3 gün izin verdim. İlk maçım olan Beşiktaş maçına çok önem veriyorum, eğer kazanırsam devamı gelir. Fenerbahçe mutlaka puan kaybedecektir. Elimden geleni yapacağım, hep birlikte göreceğiz sonucu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Play-Off maçları birazdan geliyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Play-Off zamanı...

Geri Döndük!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 1. Hafta Maçı
    8.4.2012
    Galatasaray 3-0 Beşiktaş

Ve Play-Off maçları başlıyor. İlk hafta evimizde konuğumuz Beşiktaş. Ligde olan biten ne varsa artık geride kaldı. Şimdi önümüze bakma ve şampiyonluğu kazanma zamanı. Bunun için de ilk engel sıralamada bir altımızda bulunan Beşiktaş. Hedefimiz mutlak 3 puan, olası bir puan kaybı şampiyonluğun da seneye kalması anlamına geliyor. Oyunculara bunun önemini çok iyi anlattık. Hafta boyunca onlarla toplantılar yaparak onları bu 6 maçlık periyoda motive etmeye çalıştık. Maça en formda oyuncularımızdan kurulu 11'le başlıyoruz. Atak başlayan taraf biziz. 9. dakikada Riera topu Baros'un önüne yuvarlıyor. Baros 15-20 metrelik bir koşunun ardından topu kalecinin yanından ağlara göndererek 1-0 öne geçmemizi sağlıyor. İşte şimdi lige tekrar dönüyoruz. İlk yarı bu skorla geçilirken ikinci yarıda da oyundan asla kopmuyoruz. 70. dakikada Colin Kazım ceza alanında topla buluşuyor, şık bir plaseyle topu ağlara göndererek durumu 2-0 yapıyor. Artık çok rahatız. Maçta son sözü kontra-atakta Elmander söylüyor. Beşiktaş engelini 3-0 geçerek Play-Off grubuna çok iyi bir başlangıç yapıyoruz.

Diğer Play-Off mücadelesinde Trabzonspor Fenerbahçe'ye beklediğimiz çelmeyi takıyor. Bu oldukça işimize yarayan bir skor. Fenerbahçe ne kadar puan kaybederse bizim o kadar lehimize.

Fenerbahçe'yle aramızdaki puan farkı 1'e indi. Haftaya Kadıköy'de Fenerbahçe deplasmanındayız. En azından bir beraberlik elde ederek yolumuza daha rahat bakmak istiyoruz.

Uğursuz Kadıköy!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 2. Hafta Maçı
    15.4.2012
    Fenerbahçe 1-0 Galatasaray

Kısa bir aradan sonra tekrar Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndayız. Bu kez Play-Off mücadelesinde Fenerbahçe'yle karşılaşıyoruz. Oyuncularımız 3-0'lık maça göre çok daha motive ve formda bir görüntü sergiliyorlar. Ancak maça şanssız başlayan taraf yine biz oluyoruz. 5. dakikada Kaludjerovic Servet'in hatasında topu kapıyor ve takımını 1-0 öne geçirerek maçtaki tek golün altına imzasını atan isim oluyor. Kalan 85 dakikada gol bulamıyoruz. Ne yaparsak yapalım top bir türlü o çizgiyi geçmiyor. Fenerbahçe ise bulduğu hemen hemen tek pozisyonda golü yaratarak maçı 1-0 kazanıyor ve ipleri iyiden iyiye eline alıyor. Maçı 1-0 kaybediyoruz.

Play-Off'un diğer maçında İnönü'den gol sesi çıkmıyor. İki takımın da puan kaybetmesi bizim için avantaj.

Dediğim gibi ipler tekrar Fenerbahçe'nin eline geçti. Artık onlar puan kaybını bekleyip tüm maçları kazanmaktan başka bir çaremiz yok. İşimiz oldukça zora girdi. Kadıköy deplasmanında şans biraz yanımızda olsa ve en azindan 1 puanla dönebilseydik her şey çok daha farklı olurdu.

Vazgeçmiyoruz!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 3. Hafta Maçı
    22.4.2012
    Galatasaray 1-0 Trabzonspor

Fenerbahçe yenilgisi moralleri iyiden iyiye bozdu, ama kendimizi önümüzdeki maça vermemiz gerekiyor. Bu kez rakibimiz Trabzonspor. Olası bir puan kaybı bütün ümitlerin bitmesi anlamına geliyor. Maça iyi başlıyoruz. 29. dakikada Baros topla hareketleniyor, defans oyuncusundan sıyrılıyor. Vuruşu kaleciden dönüyor ve Selçuk'un önünde kalıyor. Selçuk'un vuruşu boş kaleye giderken 1-0 ne geçiyoruz. İlk yarı bu skorla bitiyor. İkinci yarıda ne kadar uğraşsak da golü bulamıyoruz ve Trabzonspor baskısı başlıyor. Özellikle son 10 dakika bir türlü geçmek bilmiyor. Ama kalesinde Muslera harika bir performans sergileyerek Selçuk'la birlikte maçın yıldızı oluyor. Trabzonspor engelini 1-0'la geçerek İnönü'de oynayacağımız Beşiktaş derbisine konsantre olmaya başlıyoruz.

Fenerbahçe bu kez de Beşiktaş engeline takılıyor. 3 puanla kapattığımız haftada bizim için gayet iyi bir sonuç. Umudumuzu koruyoruz.

Puan farkı şimdi 2. Şampiyonluk zor ama imkansız değil. Yeter ki son 3 maçtaki oyunumuzu devam ettirelim. Takımım Play-Off karşılaşmalarında lige göre daha konsantre. Kaybettiğimiz Fenerbahçe maçı dahil oyuncularımın performansından memnunum.

Riera Aşırttı Veee!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 4. Hafta Maçı
    29.4.2012
    Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Artık telafisi olmayan maçlar. İlk puan kaybında havlu atacağız. Bu durumun bilincinde gidiyoruz İnönü deplasmanına. Beşiktaş baskılı oynayan pozisyon bulan taraf. Ama defansta iyi kapanıyoruz ve açık vermiyoruz. İlk yarı 0-0 geçiliyor. İkinci yarıda Baros yerini Elmander'e bırakıyor. İki takım da bulduğu pozisyonları değerlendiremiyor. Ama ümitlerini koruyan bir lider var sahada. Riera soldan aldığı topu sürüyor, İbrahim Toraman'ı tek harekette geçiyor ve kaleciyle karşı karşıya kalıyor. İşte o an zaman duruyor Dolmabahçe'de. Çok usta bir vuruşla topun altına giriyor ve topu kalecinin üstünden aşırtıyor. Adeta Hagi'nin Rapid Wien'e attığı golü atıyor Beşiktaş'a. Bu golle az sayıdakı Galatasaray taraftarı sevinçten çılgına dönüyor. Kalan dakikalarda gelen Beşiktaş baskısını çok iyi savuşturuyoruz ve ezeli rakibimizi 1-0 yenerek içerde oynayacağımız Fenerbahçe maçını beklemeye başlıyoruz.

Fenerbahçe rahat kazanmış. Eğer Beşiktaş'ı yenemeseydim işim bitmişti. Geçen haftaya göre çok daha umutluyuz şampiyonluk için.

İpler yavaş yavaş benim elime geçmeye başladı. Çoğu kişi Play-Off maçları oynanmadan önce Fenerbahçe'yi şampiyon ilan etmişti. Ama biz mücadelemizle bu işin o kadar da kolay olmadığını gösterdik. Haftaya Fenerbahçe Türk Telekom Arena'ya geliyor. Eğer o maçı kazanabilirsek dünyalar benim olacak.

Azmin Zaferi!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 5. Hafta Maçı
    2.5.2012
    Galatasaray 1-0 Fenerbahçe

İşte sezonun maçı geldi çattı. Türk Telekom Arena'da Fenerbahçe'yi konuk ediyoruz. Eğer biz bu maçı kazanırsak rakibimizin 1 puan önüne geçeceğiz ve şampiyonluğun en büyük adayı olacağız. Eğer onlar kazanırlarsa bizim stadımızda şampiyonluk turu atacaklar. Tribünler ağzına kadar dolu, bütün taraftar Fenerbahçe'yi yeneceğimize inanmış. Maça bu sezon görülmemiş bir baskıyla başlıyoruz. Her oyuncum iki kişilik koşuyor, adeta canını dişine takıyor. Ve beklediğimiz gole Kral'ın ayağından ulaşıyoruz. İlk yarının uzatma dakikalarında Baros ceza alanında topla buluşuyor, şık bir çalımla savunmadan sıyrılıyor ve vuruşunu yapıyor. Volkan'ın müdahalesi yetersiz kalıyor ve top ağlara gidiyor. İşte o gol geliyor, bizi şampiyonluğa taşıyacak olan gol geliyor. İkinci yarıya da aynı istek ve arzuyla başlıyoruz. Yine Baros'un vuruşunda top Volkan'dan dönüyor ve Melo'nun önünde kalıyor ama o boş kale yerine topu Volkan'a nişanlamayı tercih edince sıkıntılı dakikalar devam ediyor. Fenerbahçe şampiyonluğu kaybettiğinin bilinciyle saldırmaya başlıyor. Sağlı sollu ataklarla geliyorlar üstümüze. Ama son düdük çalıyor ve maçı 1-0 kazanarak Play-Off grubunda liderliğe oturuyoruz. Artık şampiyon olmaya çok yakınız...

Beşiktaş Trabzonspor engelini çok rahat geçmiş. Eğer onlar yapabiliyorsa biz de yapabiliriz. Yeter ki rehavete kapılmayalım ve son maçta da çizgimizi bozmayalım.

İşte bu! Sonunda lideriz! Artık ipler bizim elimizde. Haftaya Avni Aker'de Trabzonspor'u yenebilirsek bu sezonun ödülünü almış olacağız. Çok hakettik bu şampiyonluğu, inanın çok hakettik. Bu işi bitirmek istiyoruz. Buraya kadar gelmişken, kupanın bir ucundan tutmuşken artık geri dönemeyiz. Şampiyonluğu istiyoruz!

Söke Söke Şampiyon!
    Spor Toto Süper Lig Play-Off 6. Hafta Maçı
    6.5.2012
    Trabzonspor 0-4 Galatasaray

Fatih Terim rüyasından ter içinde uyanıyor. Rüya dediğime bakmayın, aslında bir kabus. Uykusunda Trabzonspor karşısında önce 2-0 öne geçtiğini ancak önce 10 kişi kalıp devrenin başında gol yediğini, son dakikalarda da ikinci golü yediğini görerek şampiyonluğu kaybettiğini görüyor İmparator. "Hayır" diyor, "Sadece bir kabustu, yarın o sahada kazanan biz olacağız". Takım stada gitmek için otobüse binerken yüzlerde gerginlik var. Herkesin aklı şampiyonlukta. Kimse bir kaza istemiyor. Ama rakip hiç kolay değil. Onlar da çok zor maçlar oynayarak buraya kadar geldiler. Terim soyunma odasında son konuşmasını yapıyor ve oyuncularını sahay yolluyor. Hakemin ilk düdüğüyle karşılaşma başlıyor. Temkinli ama oyuna hakim başlıyor Galatasaray. Birkaç cılız atağın ardından serbest vuruş kazanıyor sağ çaprazdan. Topun başına Selçuk geliyor. Ujfalusi'yle göz göze geliyor o an. Adeta adrese teslim bir top atıyor ve Ujfalusi iyi yükselerek vuruyor topa. Ağlara giden topla birlikte 1-0 öne geçiyoruz. Artık çok daha rahatız. Ardından Baros çıkıyor sahneye. Kullanılan kornerde Servet indiriyor, Baros ceza sahasında sert vuruyor, durum 2-0 oluyor. Devreye böyle giriliyor. İkinci yarıda Baros düşüyor, kalkıyor ama yine de mücadeleyi bırakmıyor. Topa son bir kez dokunarak durumu 3-0 yapıyor. Artık sıra Elmander'de, Baros alkışlar eşliğinde kenarda. Elmander'in de söyleyecek bir sözü var. "Şampiyonluk maçında benim de golüm olsun" diyor ve ceza sahasının dışından 90'a takıyor topu. Galatasaray Trabzonspor'u eze eze 4-0 yenerek diğer maçın sonucuna bakmadan şampiyonluğunu ilan ediyor!

Kendileri sahada olsa da kulakları bizim maçtaydı. Beşiktaş engelini içerde zorlansalar da geçmişler. Ama bu galibiyet onlara yetmedi.

Aldığımız Trabzonspor galibiyetiyle birlikte bu kıran kırana yarışı Fenerbahçe'nin 1 puan önünde bititrerek şampiyon olduk. Bütün takıma, teknik heyete, yönetime, taraftara ve camiaya sonsuz teşekkürler.

Şampiyonluğu sonuna kadar hakettiler. Hepsini alınlarından öpüyorum. Onlar arma için ellerinden geleni verdiler. Hepsiyle gurur duyuyorum.

Spor Toto Süper Lig 2011-2012 Sezonu
    Şampiyon Galatasaray!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geride bıraktığımız sezon hakkındaki ve önümüzdeki sezonla ilgili yorum ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serdar Aziz'la anlaştık, Drenthe'yle de anlaşma zemini arıyoruz. Kadroya Şampiyonlar Ligi için önemli takviyeler yapmayı planlıyorum.

mehmet ekici olabilir selçukla ikisi müthiş olur forvetede kadleci öneririm baroşa yakın frofilide açık olarakta sam var leverkusende benim önerilerim bunlar sol bek içinde s.lizbonda atila turan var türk olması avantaj

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Berkaiser View Post
    Serdar Aziz'la anlaştık, Drenthe'yle de anlaşma zemini arıyoruz. Kadroya Şampiyonlar Ligi için önemli takviyeler yapmayı planlıyorum.
    kariyeririni takip ediyorum.bende ilk senemde kupayla ligi aldım.9 milyon euro bütçe verdi başkan.sağlam forvet arıyorum gs'ye gelebilecek.senin transferlerini bekliyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Fenerliyim ancak başarını gönülden kutlarım. Sunumun harika. Takipçinim.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri