1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Maç Kadrosunda Oyuncuların Sıralanması

Default Maç Kadrosunda Oyuncuların Sıralanması

Öncelikle Başlık için özür diliyorum.Derdimi anlatabilieceğim başlığı 5 dakika düşünmeme rağmen uygun bir başlık bulamadım.Konuya geliyimde anlayın ne anlatmak istediğimi.

Bu ilk kez değil her seride başıma geliyor.Maçtan önce taktik ekranında kadroyu seçiyoruz.Normalde örneğin Volkan'ı seçiyoruz hoop Volkan en yukarı geliyo.Sağ bek seçiyoruz hop yukarıya volkanın altına geliyo vb...Sonrada ilk 11 in altına yedekleri seçip devam ediyoruz.kadroya giremeyenler altta kalıyo.

İstisnasız herseride 1 kaç hafta bilemedin 1 ay bu şekilde oynuyıorum.Sonra birgün ansızın oyuncu seçerken,oyuncuları katagorize eden başlıkların ( uyruk,kondisyon vb.) birine yanlışlıkla basıyorum ve bir daha düzeltemiyorum.Artık seçtiğim oyuncu yerinde kalıyo.hani yedekleri felan seçerken seçtiğim oyuncuların arasından yedek ayıklıyorum.

Evet belki çok büyük bir sorun değil ama bende simetri hastalığı var sanırım.Ciddi anlamda canımı sıkıyo bu sorun,göze hoş gözükmüyo.Varsa bi çaresi mutlu olurum arkadaşlar

Positing 'e (Pozisyon) Göre Sıralarsan Kaleciden Forvete Doğru Sıralarsın

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

En Soldakine Tıkla Eskisine Döner.Adını Unuttum :P

yok arkadaşlar valla o kadar kolay değil.Pozisyona göre sıralamak zaten en kolayı.ilk okul bebeleri bile onu bilir ama onu yapınca olmuyo.Pkd 'ye göre sıralamada kadroyu tamamen seçince Pkd2ye basarsan istediğim şekli alıyor ama kadroyu temizleyince bu seferde karman çorman oluyo kadro.Mesela şu anda o şekilde yaptım laptop'da oyun.En üstte Mehmet Topuz var .Sanırım bunların bi kaçına basıp bişekilde ideal hale getirilir ama yıllardır bulamadım ben bunu Üstelik yeni oyun açtığındada düzelmiyo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

shift'e basıp pozisyona basmayı dene.

Cache klasörünün olduğu yerdeki settings klasörünü sil

PKD ye bas düzelir.

Nesil
    2006

Shift'e basarak önce pozisyon ardından da seçili oyuncuların gösterilidği bölüme bas. Düzelir.

Ayarlarda Sort players in Tv wiev gibi bir seçenek vardı onu işaretlemen belki işe yarar

Mesaj Yetkileri