Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 571 sonuç

Konu: Avrupa Altay'ı konuşuyor Altay yoluna devam ediyor bu heyecana ortak olun [VI.Sezon]

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    oo 70 dakika 10 kişi ama galibiyet almışsın tebrikler
    Çok Teşekkürler ...

Şampiyonlar Ligi 2.Ön eleme maçında rakip FC Barcelona

Çok kötü bir kura evet hatta elendik ama ne yapalım rakip Barcelona
    Futbolcularım Nou Camp a çıkacaklar bilmem kaç Televizyon kanalı maçı verecek Dünyanın dört bir yanında bu maçı izleyecekler böyle düşününce güzel bir kura ...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Şimdiden geçmiş olsun usta ne diyeyim Ama iyi bir naklen yayın geliri alırsın

Şimdiden geçmiş olsun usta ne diyeyim Ama iyi bir naklen yayın geliri alırsın

Acil paraya ihtiyacım var Transfer için yoksa yatıcak transfer 400 bin dolar bakalım belki stad full çeker şuana kadar hiç full çekmedi

Şampiyonlar Ligi 2.ön Eleme Maçı İlk Maç

Stadımız ilk defa tam kapasiteye ulaştı 15737 biletli seyircimiz vardı.Biletler Karaborsa ya düşerken ilginç bir anekdotu aktarmak istiyorum bu maç için İstanbul'dan ve Türkiye'nin diğer şehirlerinden bir çok futbol sever İzmir e akın etti.300 bin dolar bilet geliri ve 60 bin dolar yayın geliri elde ettik ...

Şampiyonlar Ligi 2.ön Eleme Maçı İkinci Maç

Nou Camp da Dünya Yıldızları Mokoena nın gölgesinde kaldı.Maçın Yıldızı Mokoena.
    İlk Maça nazaran daha güze bir oyun ortaya koyduk.Güzel bir tecrübe olduğu kanısındayım.

[YOUTUBE="Hy4_Q9FmQy8"]Mokoena Mokoena Mokoena[/YOUTUBE]

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

iyi fark yememişsin

Fanlarından biri de benim arkadaşım. Bence kulubü gercekten cok iyi yönetiyorsun. Eski fm ve cm serilerinde bu performans ve transferlerle gecen senenin şampiyonuydun. Fm 2012 de Kucuk takımların şampiyonlukları bence bir sekilde zorlaştırılmıs (sanırım daha gerçekçi olması adına ).

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Barça ya karşı gol atmak ve fark yememek de başarıdır usta. Umarım gelirler de gelmiştir

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    iyi fark yememişsin
    İlk maçta kadro kurmakta çok güçlük çektik 2-0 yenildik ama ortaya konulan oyun beni çok memnun etti.Fark yemememizin nedeni mevcut oyun planına sadık kaldık .. İkinci maçta kesinlikle yenilmeye hak etmedik golü bile son saniyelerde bulduk net pozisyonlarımız vardı halbuki Barca takır takır oynayıp yenmedi bizi golleri hep karambolden buldu.Şans ...

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Barça ya karşı gol atmak ve fark yememek de başarıdır usta. Umarım gelirler de gelmiştir
    Evet gelirler geldi parayı denkleştirip bir transfer daha yaptık en kısa zamanda tanıtacağım ... ayrıca mesajınız için Teşekkür ederim ...

Quote Originally Posted by Kinghorn View Post
    Fanlarından biri de benim arkadaşım. Bence kulubü gercekten cok iyi yönetiyorsun. Eski fm ve cm serilerinde bu performans ve transferlerle gecen senenin şampiyonuydun. Fm 2012 de Kucuk takımların şampiyonlukları bence bir sekilde zorlaştırılmıs (sanırım daha gerçekçi olması adına ).
    Süper lig de ilk sezon çok zorlandık. Küme düşme noktasına geldik haftalarca galip gelemedik maddi sıkıntılarımız vardı ama o süreci aştık geçen sezon u en verimli kapatan ekip biz olduk.Taktiğimiz yoktu bir taktik oluşturduğumuzda iyi sonuçlar alamadık zaman problemimiz vardı bir şekilde ligde kalmak gerekiyordu neredeyse tüm taktikleri denedim ama hiç biri bizim sorunumuzu çözmedi en sonunda kendi taktiğimizi oluşturduk takım alıştı şimdi işler daha basit zor günler geride kaldı.Mesajınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Barcelona elemelere düşecek takımmıydı Hadi düşersin anlarız da rakip olarak düşmek de senin şansın olsa gerek, Uefa Avrupa Liginde rakiplerin belli oldu mu ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Karşımda Barca yı görünce bende çok şaşırdım Gruplar Belli olmadı daha ...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Hadi usta merakla bekliyoruz o aldığın futbolcu kim

UEFA Avrupa Ligi Kuraları Çekildi.

UEFA Avrupa Ligi Gruplar

Orta Şekerli bir kura çektik diye düşünüyorum.Tottenham dengimiz değil Werder Bremen den puan çıkarmak zorundayız tabii yarının ne getireceği belli değil ...

Lazar Markovic Yaş:21 Pozisyon:AMR

Partizan Takımından 2.4 M Dolar Transfer ücretini peşin olarak ödeyip transferi gerçekleştirdik.
    Oyuncu yıllık 450 bin dolar alacak 5 yıllık bir imza attırdık.Asıl mevkisi AMR olmasına rağmen forvet dahil 6 pozisyonda oynayabiliyor ama biz AMR oynatacağız ...

[YOUTUBE="oPAR7IIhaz8"]Lazar Markovic Kimdir?[/YOUTUBE]

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

çok vermedin mi bu adama yaw?

Bu Transferi yaptığıma yapacağıma pişman oldum fiyasko ile sonuçlanırsa bu medya parçalar bizi artık en az zararla nasıl kurtulacağız onun hesaplarını yapacağız sezon boyu şuan tek düşüncem uzun süreli bir sakatlık yaşamaması ...

2015-2016 Sezonu Transferlerimiz ve Takımdan Ayrılanlar

2015-2016 Süper Toto Süper Lig A Takım Kadromuz

Süper Toto Süper Lig 2015-2016 Sezon Açılışı

Sakaryaspor Maçı (İzmir-Alsancak)

Çok sakat verdik beklediğimden kötü bir oyun ortaya koyduk ...

Konyaspor maçı (Konya)

Defans Hattını kurarken çok zorlandık.Defansta uyumsuzluk dikkat çekici.Maçın ilk golünü atan Efe yıldırım bizim futbolcumuz kiralık gitti Konyaspor'a . Gustavo Coronel ilk golünü attı. Maçın yıldızı hiç şüphesiz kısa zamanda gönüllerde taht kuran Uruguaylı yıldızımı E.Alfaro 2 gol attı 1 asist yaptı.İleri hat bu gün çok iyiydi.

Haftanın En İyi Kadrosu

Karşıyaka dağıtmış ortalığı

Mersin İdman Yurdu Maçı (İzmir-Alsancak)

Mersin Kalesini 90 dakika top atışına tuttuk ama yıkamadık.Helal olsun Mersin.

tebrikler başarılarının devamını dilerim çok süper gidiyorsun taktigini paylaşabilirmisin acaba merak ettimdeçok

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kendi evinde mersinle berabere kalman kötü olmuş onun dışında iyi gidiyorsun

Takımında çok yabancı oyuncu var sanki
    Bu arada az önce gördüm kariyerinibaştan sona kadar okudum gerçekten çok başarılısın

Quote Originally Posted by express View Post
    Takımında çok yabancı oyuncu var sanki
    Bu arada az önce gördüm kariyerinibaştan sona kadar okudum gerçekten çok başarılısın
    Öncelikle düşünceleriniz için Teşekkür Ederim ...
    10 yabancım var.T.Krecek seneye Türk statüsü kazanacak.Normalde fazlalıkları kiralıyoruz ama Türkiyeden hiç bir takım talip olmadı Avrupa dan bir kaç takım istedi bir kaç yabancımızı kiralık olarak göndermedik gözümüzün önünde olsun dedik

Kendi evinde mersinle berabere kalman kötü olmuş onun dışında iyi gidiyorsun
    Takımın akordunu bozduk zaman lazım ...

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    tebrikler başarılarının devamını dilerim çok süper gidiyorsun taktigini paylaşabilirmisin acaba merak ettimdeçok
    Teşekkürler kardeşim.

Genelde kullandığımız taktiğimiz bu ama her zaman Atak oynamıyorum genelde Kontrollü oyunu tercih ediyorum.

Pres ve Top Kapma burada otomatik olarak görünüyor ama ben Agrasif oynuyorum.Bazı maçlarda tam saha pres uyguluyoruz...

Forvetlerimiz çok formda oldukları zaman çift forvet başlıyorum mesela şu son maçlarda bu dizilişle sahaya çıkıyorum...
    Ekran Görüntüleri geçen sezondan ...
    Last edited by grozny : 18.Ocak.2012 at 23:58

Bu yenilgi bize çok pahalıya patlayacak.2 dakika daha olsa maçı çevirecektik.Basit defans hataları ...
    Yıkıldık resmen.

Manisaspor maçı (Manisa)

Maçı kazandık ama son dakika golü ile yani gol atamasak berabere kalacağız 2-0 geriye düştüğümüz bu maçı uzun uzun tartışmamız gerek mutlak doğruya ancak o zaman ulaşırız.

Trabzonspor Maçı (İzmir-Alsancak)

Coronel ın düşürülmesi sonucu kazanılan penaltıyı gole dönüştüren Mokoena ve maçı koparan bizi rahatlatan golü atan Alfaro sayesinde bugün sahamızda Trabzonspor'u mağlup ediyoruz.

Gençlerbirliği Maçı (Ankara)

Çok zevksiz bir maçtı.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Hocam, bu ne azimdir. Takdirle izliyorum sahsen. Bu sene Forumdaki en uzun soluklu kariyer olmali bu.

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    Hocam, bu ne azimdir. Takdirle izliyorum sahsen. Bu sene Forumdaki en uzun soluklu kariyer olmali bu.
    Teşekkürler hocam zevkli geçiyor kendi adıma eski kariyerlerimde olduğu gibi bu kariyerimde de çalıştırdığım takımın fanatiği oldum.Unutturmayın kendinizi kariyerin başında Emre Can ı al dediniz gittiniz

Son maçlarda toparlanmışsın

Son maçlarda toparlanmışsın
    Galip geliyoruz fark atıyoruz ama bir maç geliyor hiç hesapta yokken puan bırakıyoruz kısa zamanda istikrar ı yakalarız umarım ...

Bugün şansımız yaver gitseydi eğer Tottenham ı puansız evine gönderebilirdik.Kaybedecek bir şeyimiz yoktu bu rahatlık bize bugün 1 puan almayı sağladı...

Kayserispor Maçı

45 dakika 10 kişi mücadele edip güçlü Kayserispor a karşı 3-1 galip gelmekten ötürü çok mutluyum.

Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri