Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 917181920 SonSon
541 ile 570 arası toplam 571 sonuç

Konu: Avrupa Altay'ı konuşuyor Altay yoluna devam ediyor bu heyecana ortak olun [VI.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Teşekkürler.

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    hiç sorma yav 300.000 € alıyordu haftalık.Bu en yüksek işinden 500.000 e çıkardı.Ama Orduspor'un ilk efsanesi oldu ben hala simgeyimTaraftara ben mi o mu desem gözü kapalı onu seçicekler
    O en yüksek işi beni de bitirdi nasıl imzaladık hala şaşıyorum ben de takımın parası gitmesin diye önerilen ücretlerin en düşüğünü seçiyordum bunlara yaranılmıyor işte

Teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim kardeşim takip ettiğin için sağol.

Serdar Yeter'in maçın adamı olduğu Savaş Alemdar'ın oyundan atıldığı karşılaşmada 3 puanı Coronel ve Yazid Atouba'nın golleriyle alıyoruz.

Kariyerim boyunda bu kadar baskılı oynayıp hiç gol atamamak çok farklı bir duygu öncelikle şunu belirtmeliyim maç çok heyecanlıydı yediğimiz gol tamamen defans hatası şanssızlık hangi pozisyondan bahsedeyim bugün Volkan Demirel kusursuzdu biz herşeyi yaptık tek kale oynadık Volkan'a gol atamadık Mokoena 6 Fenerliye çalım atıyor harika da vuruyor ama yine volkan yine volkan Canı gönülden tebrik ediyorum yediğimiz gol keşke daha jenerik olsaydı maçın kalitesine yakışsaydı.3 puan bıraktık performanstan memnunum bugün biz çok iyi oynadık ama Volkan mükemmel oynadı.

3 Puanı Alfaro'nun 2 Sefa'nın 1 gol'ü ile alıyoruz. Ortaya koyan oyun beni mutlu etti.

Takıma yoğun bir transfer hareketliliği yaşanıyor bavulunu hazırlayan oyuncular var.

Türkiye Yılın Oyuncusu Ödülü'nü Nuri Şahin alırken Coronel ve Savaş Alemdar 2. ve 3. oldular.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Coronel'in performansı daha fazla ama nuri hep orda

Coronel'in performansı daha fazla ama nuri hep orda
    Real Madrid'in etkisi olabilir

Geçen sene takımımıza 2.5 milyon dolar karşılığında katılan Markovic geçen yıl ki Şampiyonlukta büyük pay sahibiydi. Sefa Yılmaz'a 5 milyon Dolar verip kulübede oturtamazdım Markovic iyi bir ücrete Palermo'nun yolunu tuttu emeği için teşekkürler.

Sadece 2 maça çıkan Tiago Rodrigues ilerisi için umut vermedi ayrıca Sanele Msomi'nin performansı da bunda etkili oldu 1.6 milyon dolar'a aldık 2 maç sonra 3 milyon dolar'a Almanya yolcusu yaptık hayırlısı olsun.

Sawadogo'ya astronomik teklifler geliyor.

Biraz önce Celtic Youa'ya 7 milyon verdi.
    Savaş Alemdar,Ali Akar ve Mokoena'ya teklifler var kesinlikle satmayı düşünmüyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sefa onu arattırmaz ayrıca +1 kontenjan kazanmış olduk iyi okutmuşuz

Sefa onu arattırmaz ayrıca +1 kontenjan kazanmış olduk iyi okutmuşuz
    İyi bir oyuncuydu ama maç kazandırabilecek bir oyuncu değildi takım iyiyse iyi kötüyse kötü

Başkan Youa'ya gelen teklifi kabul etti bu şekilde işlerime müdahale edilmesinden nefret ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

soyadı gibi adam balta

soyadı gibi adam balta
    Oyuncudan gelecek parayı mındar etti 42 ay taksit nedir ya bu kadar mı beceriksiz olunur Buzdolabı alsan bu kadar taksit yapmıyorlar

Yaou'nun başkan tarafından satılması ve gidecek olması bizi yeni bir defans oyuncusu transfer etmeye yönlendirdi aranan kan Boca'dan çıktı Yaou'dan daha iyi bir oyuncu 3 milyonluk teklifimiz uzun pazarlıklar sonucu kabul edildi sözleşme aşamasındayız Lille,Zaragoza,Ajax ve Sparta Prag oyuncuyu almak için resmen savaşıyor.

Yaou Olympiakos'un sözleşmesini reddetti transfer gerçekleşmedi.

Alfaro, Coronel ve Atouba'nın üst düzey performansı bize turu getirdi.

Salomon transferinde mutlu son 3 milyon karşılığında 4 senelik sözleşmeye imza attı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

elin gavuru bizim başkandan daha sadık çıktı

İşe bak adam imza atar dedik imza atmadı solomon transferi gerçekleşti vardır bir hayır

Riski girmedik İstanbul'dan 1 puanla dönüyoruz.

Savaş Alemdar'ın 3 gol attığı karşılaşmada Coronel'den tek gol geldi rahat bir galibiyet aldık.

[IMG][/IMG]

Mersin'de tam 7 gol gördü maçı izleyenler. Coronel 2 gol 1 asist Savaş Alemdar 2 gol attığı karşılaşmada diğer gol Sefa Yılmaz'dan geldi Savaş Alemdar bir penaltı kaçırdı Coronel ile Savaş bugün beraber hattrick yapabilirlerdi.Güzel zevkli bir galibiyet aldık.

Ali Akar sakatlandı oyun planımız bozuldu üstüne Sawadogo Kırmızı kart gördü iyi yılmadık saldırdık saldırdık fakat golü bulamadığımız gibi 86. dakikada aleyhimize verilen penaltı neticesinde bugün kendi sahamızda yine bir Galatasaray maçında daha önce 2 kere Final'de olmak üzere yine Kupayı alamadık ve Çeyrek Finalde Türkiye Kupasına veda ettik en son 1980 yılında kupayı müzemize götürmüştük.Kısmet

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fener'in yaşadığı durum gibi şansızlıklar şanszılıklar

Fener'in yaşadığı durum gibi şansızlıklar şanszılıklar
    Galatasaray ile çok karşılaşıyoruz kupa'da bir kere yendik bu sefer finalde Bursaspor'a yenilmiştik

Güncel Bilgi: Altay Tepecikspor ile deplasmanda 2-1 yenilince play off şansını yitirdi ve 2.ligde devam edecek. Biz Süper Ligde görmek isterken Altay hala 2.ligde.
    Süper Lige yükselen Elazığ ve Akhisar Bld. tebrik ederim ayrıca Bank Asya liginde mücadele edecek olan Şanlı Urfa ve 1961 Trabzon'a başarılar dilerim.
    Bank Asya takip ettiğim bir lig güzel karşılaşmalar oluyor.Tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Altay üst üste Süper Lig için playofflardan dönerken büyük ekonomik darbeler alıyordu, her sene sonu aynı problem yaşanınca doğal olarak ekonomik kriz patlak verdi ve akabinde düşüş başladı. İyi bir yönetim ve iyi bir destek olmazsa seneye de 2.ligde işi zor olacak.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Altay üst üste Süper Lig için playofflardan dönerken büyük ekonomik darbeler alıyordu, her sene sonu aynı problem yaşanınca doğal olarak ekonomik kriz patlak verdi ve akabinde düşüş başladı. İyi bir yönetim ve iyi bir destek olmazsa seneye de 2.ligde işi zor olacak.
    İbrahim Bank Asya ve 2.ligde gerçekten çok iyi takımlar var takımlarımızın küme yükselmeleri ve düşmemeleri için ciddi bir mücadeleye girmeleri gerekiyor özellikle ruhunu kaybetmiş takımların bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

Geriye düştüğümüz karşılaşmada Hamit ve Coronel'in golleri ile Kupada yenildiğimiz Galatasaray'ı ligde yeniyoruz.Özellikle Hamit transferini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum takıma bu derece adapte olacağını tahmin etmemiştim.

Cezayir Futbol Federasyonundan süpriz teklif.

Milli Takım çalıştırmak istiyordum.Fakat Türki Cumhuriyetleri istiyordum daha iyi bir tercihim olmadığı için Cezayir'in teklifini kabul ettim.

Antalyaspor'u rahat geçiyoruz.Kötü haberler var Savaş Alemdar ve Alir Akar Roma maçında yoklar.

Sanırım forumun en ağır ilerleyen kariyeri

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Ağır fakat en başarılı kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bir kan degisikligi iyi gider bence, ayni takimla yillarca devam etmek belli bir yerden sonra sikiyor. yeni bir heyecan lazim diyorum. asagidan bi takima git tekrar, onu cikarmaya calis. seni de baymistir bu kariyer, degisiklik iyi gelicektir :] ya da avrupadan teklif varsa oraya kac :]

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    bir kan degisikligi iyi gider bence, ayni takimla yillarca devam etmek belli bir yerden sonra sikiyor. yeni bir heyecan lazim diyorum. asagidan bi takima git tekrar, onu cikarmaya calis. seni de baymistir bu kariyer, degisiklik iyi gelicektir :] ya da avrupadan teklif varsa oraya kac :]
    Ağır fakat en başarılı kariyeri
    Mesajlar için teşekkür ederim kariyerden çok zevk alıyorum ağır ilerlemesinin nedeni özel hayatım kariyerimi kapatmasınlar diye haftalık paylaşım yapıyorum ama şimdi bir kaç sezon daha gider sonra zevkli kalmaz tabii ki belki Almanya'ya giderim orada hiç kariyer yapmadım yine en alt ligden bir takım alırız belki de İngiltere ama şuan Altay kariyerimden zevk alıyorum Temmuzdan sonra boşa çıkıyorum
    kariyere yoğunlaşacağım ...

Defansımız bugün kusursuzdu Sanele Msomi adından sıkça söz ettirebilir.

Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 917181920 SonSon

Mesaj Yetkileri