Sayfa 5 / 20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 571 sonuç

Konu: Avrupa Altay'ı konuşuyor Altay yoluna devam ediyor bu heyecana ortak olun [VI.Sezon]

Vallahi helal olsun yönetim 6.2 milyon dolar transfer bütçesi ve 3.5 milyon dolar maaş bütçesi verdi başkanın ellerinden öperim

2 ligdeyken ben sibeko ve bizde ki mokoena yı keşfettim fakat 2.ligden afrikaya gözlemci gönderemedik sonra Bank Asya ya çıktık ben riske girdim 2 futbolcuya da teklif verdik 50k ve 40k kabul edildi bu sefer de sezon ortası gelicekler diye ben transferi iptal ettim.Sonra Mokoena yı riske girip özellikler hepsi görünmüyor transfer ettik ama sibeko yu bu lindner var diye almadı şimdi transfer etmeye çalışırken Breda kaptı çok üzüldüm uykumu kaçırdı o kadar söyleyeyim. 40k ydu be Adamlar 2.5m verdi biz 1.8m e bağlıyorduk üçün beşin hesabını yaparken breda resmen kaçırdı çocuğu :@

İvan Fatic i transfer ettik oyuncunun sözleşmesi bittiği için ek transfer ücreti ödemedik.

Sibeko Transferinde şok yaşayan Altayın aradığı golcü Savaş Alemdar olabilir mi? Kuşkusuz Türk olması çok büyük bir avantaj Sibeko dan 1 yaş daha genç üstelik.

Yorumlarınızı bekliyorum 1M bizim için çok büyük para transfer rekoru kıracağız çünkü 9 gol atmış lig de üstelik bizim lindnerden çok atmış

Sibeko olayından sonra tüm Afrika kıtasına küstüm ayrıca resmen kaçırdılar çocuğu ...

Kuzey Amerika MLS ligindeki gençleri izledikten sonra Güney Amerika'ya doğru yola çıktık ...

ver 1m i al savaşı bu çocukta bişeler var hissediyorum

Quote Originally Posted by AndreLuizBahia3 View Post
    ver 1m i al savaşı bu çocukta bişeler var hissediyorum
    Çocuk toprağın tabii al dersin
    Samsun açık göz çıktı sonraki satışın %45 ini istiyor pazarlıklar sürüyor

10 m ver maksat Samsunumuz kazansın

10 m ver maksat Samsunumuz kazansın

Kuzey Afrika'dayız

Save Dosyası Bozuldu çok şanslıyım ki gün sonu bir kopyasını alıyorum.

Cümlenin ilk bölümünde ağşıyordumki sonu beni mutlu etti

Bir kere kayıtlı oyunun gitti soğuk su içtim üstüne

Geçen Sezon bizim için pek iyi geçmese de önemli olan lig de kalmaktı ve biz bunu başardık bunun için çok mutluyum öte yandan şans eseri Avrupa'ya gidiyoruz. Gruplara kalmak için herşeyi yapacağız sağlam bir hazırlık programı yapıyorum bu yüzden çok titiz davranıyorum takımın herşeyi ile kendim ilgileniyorum.

Kulübümüz bu sezon 6 milyon dolar transfer parası verdi bunun hepsini kullanmayıp antrenman sahalarını geliştirebiliriz.

Yüzlerce futbolcu izledim ve geleceği parlak 15-16-17 yaşındaki gençleri transfer edeceğiz.

24-25-26 yaşlarında futbol kariyerinin doruk noktasında olan güçlü hızlı agrasif futbolcular ile ilgilendik.

Hüseyin Çimşir in takımın ağabeyi misyonunu tamamlamasından sonra 29-30 yaşlarında liderlik vasfı olan birine de ihtiyacımız var.

Avrupa Ligi 2. tur Rakip Torpedo Kutaisi

Giden Oyuncular
    Mattias Lindner
    Bira Dembele

Gelen Oyuncular

Savaş Alemdar AMRLC/ST Yaş:18

Ümit Bayram DC Yaş:29

Laglais Kouassi MC/DM Yaş:24

Thomas Ayesse MC/DM Yaş: 27

Anlaştıklarımız var henüz gelmediler 5-6 futbolcu daha alıp transferi bitireceğiz.

Şimdiki Durak Kuzey Avrupa

Transferlerin iyi 1.2 ye bağlamışsın samsunluyu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferlerin bence çok iyi en azından gruplara kalsak Avrupa da kasamız dolsa.
    eto'o bitmiş.

Transferlerin iyi 1.2 ye bağlamışsın samsunluyu

Evet anlaştık sonunda. Ümit Bayram'ı da Samsun'dan aldım iyi para bıraktım Samsun a

Transferlerin bence çok iyi en azından gruplara kalsak Avrupa da kasamız dolsa.
    Finansal durum şuanda çok iyi.
    Last edited by grozny : 07.Aralık.2011 at 03:11

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Fazla mal göz çıkarmaz, daha da dolsun
    eto'o bitmiş.

Fazla mal göz çıkarmaz, daha da dolsun
    Olsun o zaman

Eee hadi ss ler nerde groz ?

Bu Transfer senin için AndreLuizBahia3

Emiliano Alfaro ST Yaş:26

Bu da Sergen gibi seviniyor Alfaro ile gol sorununu çözmek istiyoruz şimdi ki hedefimiz her iki kanatta da oynayabilen bir AMRL tarzı bir futbolcu hem hızlı olacak hem bitirici arıyoruz ...

Tam bir gol makinası almışsın kardeşim
    15 gol atar diyorum profili Türkiye'deki birçok forvetten daha iyi bence

Geçen sezon Independiente de kiralık oynamış ve 34 maçta 16 gol 11 asist yapmış hayırlısı bakalım yabancı sayım çok arttı ama yapıcak bişey yok performansa dayalı bir eleme yapacağız Laundrup gidebilir Hazırlık maçları çok önemli bu yüzden ayrıca artık daha yavaş ilerliyoruz çünkü yoğun çalışıyorum ilginize teşekkür ederim.

Transferler hiç de yabana atılacak gibi değil.
    Avrupada iş yapar bu Altay...

Transferler hiç de yabana atılacak gibi değil.
    Avrupada iş yapar bu Altay...
    Teşekkür Ederim.
    Türk futbolcular çok maliyetli bıktım onları ikna edememekten ayrıca bu futbolcu managerleri çok aç gözlü 300-400 bin dolar istiyorlar para vermeyince işler yürümüyor. Türkiye'de oynayan türk futbolculardan ümidi kestim ben Avrupa'dan ve Türki Cumhuriyetlerinden oyuncu bakıyoruz yabancı sınırlamasına takılmayacak zaman alıyor bu da ama biz sözümüzü tuttuk ligde kaldık yönetimde kesenin ağzını açtı maddi olarak daha rahatız ...

Gelen Oyuncular

Gökhan Töre Bedelsiz AMLRC Yaş:22

İbrahim Toraman Bedelsiz DC Yaş:32

Azizjon Almatov ST Yaş:18

Geleceğe Yatırım

Transfer Devam ediyor ...

Töreyle ibrahim mannnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk kkk olmuş gerçekten

Transferi Bitirdik

Emanuel Bioncucchi AMRLC Yaş:26

Luis Ojeda GK Yaş:24

Sergej Karimoc DL Yaş:27

Ahmet Ertakgöz DL Yaş:18

Murat Akça DC Yaş:24

Yabancı sıkıntısı var kiraya gönderdiğimiz oyuncularımız var belki ileri zamanda laundrup ile yollarımızı ayırabiliriz.
    Zaitsev e AEK tarafından 1.7M $ teklif var satmadık.
    Mokoena mükemmel bir oyun ortaya koyuyor ve neredeyse Avrupanın tüm takımları izliyor
    Sawo yu Brondy e gönderdik onuda izleyen çok ...

Ivan Fatic,İ.Toraman,G.Töre ve Ümit bayram takımın maaş sistemine zarar veriyor ileride performansları neticesinde takımda kalıp kalmayacakları belli olacak.

UEFA 2.tur Eleme maçı 1. maç

UEFA 2. tur Eleme maçı 2. maç

Hazırlık maçlarımız

UEFA 3. Tur Rakibimiz Luzern

5 gol nasıl yedin yaa

Neyse iyi gidiyoruz Luzernide zorlanmadan geçeriz

5 gol nasıl yedin yaa

Neyse iyi gidiyoruz Luzernide zorlanmadan geçeriz
    Biz atıyoruz defansa gelmeden gol yiyoruz
    Rezil goller yedik ortasahadan gol attı adamlar hemen kaleci transfer ettik.

Bu arada senin Samsunlu bu sene uçuracak bizi

A.Bilbao Hazırlık maçımız

Sonuçlar yanıltmasın devreye kadar as takımla oynadık başa baş bir mücadele oldu hazırlık maçı herkesin oynaması lazım herkese bir şans veriyorum.

UEFA Kupası 3.Tur 1.Maç Luzern

UEFA Kupası 3.Tur 2.Maç Luzern

UEFA Kupası 4. Tur Rakip Caen

Juventus gibi rakipleri görünce kura çekiminde Caen gelmesine şükretmek lazım gruplara bir şekilde kalmamız lazım ...

Galatasaray'ın geçen sezon iki kupa birden kaldırması sonucunda bizde Türkiye Kupası finalisti olduğumuz için Süper Kupa maçına Galatasaray'ın rakibi olacağız ...

Türkiye Süper Kupa Final Maçı

2 Duran toptan 2 Kafa golü bulduk. İlk Kupamı Almanya'da kaldırdım.2 Defans oyuncumun gol atması korner taktiği olarak nitelendirilmesin korner ayarlarına hiç dokunmadım herşey otomatik.
    Kazandığım için çok mutluyum.Taşlar yerine oturursa daha güzel neticeler elde edeceğiz .

Sayfa 5 / 20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri