1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Tesisleşme

Default Tesisleşme

Kulubü tesisleştirmek adına yapabileceğimiz bir şey var mı ? Varsa nasıl yaparız ? Yoksa bu eksikliği gidebilir miyiz ? Teşekkürler

kulübün tesislerini geliştirmek için paran olamalı. Kulübün parası varsa tesis geliştirmek istediğinde yönetim hemen kabul ediyor (tabi ihtiyaç varsa).

Tesis derken sadece stadyumdan bahsetmiyorum, örneğin kamp yapmak için bir tesis alabiliyor muyuz ?

Stadyum, Gençlik Tesisleri(Akademik), Antreman Tesislerini Kulüpte Para Olduğunda ve İhtiyaç Varsa Teklif Edebilirsin Başkanda Kabul Eder

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

bende demirören genç akademisini küçülttü, ekonomik durum iyi olmasına rağmen

Bu dediklerinizden başka yapılabilecek bir şey var mı ?

Yok zaten orda 4 seçenek var sanırım. FifaManager da var bu tesis işi kapsamlı olarak. Genç tesisleri kurabiliyorsun Brezilya da falan fakat Fifa da gerek database gerek taktiksel yeterlilik olarak çok kötü

Oyunda sadece gençlik tesisleri, antreman tesisleri ve stadyum geliştirilebiliyor diye biliyorum. Yeni bir tesis inşa edemiyorsun diye biliyorum yeni stadyum yapmak dışında.

Stadyum'da Satın Alabilirsin Onay Verirse Başkan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Peki bu konu hakkındaki görüşleriniz nedir ? Yani bir eksiklik mi sizce ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence bu işler menejerin işi değil, o yüzden olmasa da olur.

Yani bunun manager ile alakası yok. Eğer takım başarılı giderse başkanın bu tarz ödüller sunması lazım. Bana görede gerek yok.

Tesisleşme istedigmizi yönetime nasıl bildircem?

Mesaj Yetkileri