Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 33.33%
  • İyi

1 33.33%
  • Vasat

1 33.33%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Konstantin Rausch | Dl-Aml | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Konstantin Rausch | Dl-Aml | 21

Adı Soyadı : Konstantin Rausch

Kulüp : Hannover

Pozisyonu : Dl-Aml (Wbl-Ml)

1 sezon ilerlediğim kariyerimde neredeyse hiç artan özelliği yok, bunu belirteyim en baştan.Bu konuda çekincelerim var açıkçası.Çünkü eğer gelişmezse, fiyatını göz önüne aldığımızda vereceğiniz ücrete tam manasıyla değecek bir profile sahip değil kanımca.Tamam genç, sol kanadın her bölgesinde oynayabiliyor ama yeterli gelişimi göstermezse (fiyatının yanında takımının isteyeceği yüksek meblayı düşünürsek) fiyatı tuzlu gibi.Bu yorumu gelişim göstermeyeceğini varsayarak yapıyorum.

Inside Forward rolü dışında net bir şekilde oynayabilir diyebileceğimiz Wide Mid rolü var.Diğer tüm rollerde bariz zayıf özellikleri var.Ki Ins. Forw. içinde Flair ve Decisions soru işareti.Biri düşük olsa tamam denebilir ama 2 özellik olunca siş değişir.Velhasıl birimizin kendini kurban etmesi gerekir tam bir kanı için

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Hiç kurban etmeye gerek yok. Seninde dediğin gibi verilen paraya değmez. Ancak 2. ligde filan iş yapar ama 2. ligede alamassın bu oyuncuyu.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Velhasıl kelam ben mennunum. AML olarak oynatıyorum iyi performans gösteriyor. Satmayı düşünmüyorum bu paraya. 1 sene daha kalırsa değeri gittikçe artacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bende bu adamı aldım Galatasaray kariyerimde hem sol bek hemde sol açık oynamasının yanında sol ayağı çok etkili ben 12 milyon Euro'ya kadroma kattım ve son derecede memnunun.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Ben de aldım şimdi Trabzon'a bakalım nasıl performans gösterecek.Gelişirse buraya profil atarım.

Mesaj Yetkileri