1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Haber başlığı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Haber başlığı

Demin bir haber paylaşımı yapacağım sırada dikkatimi çekti. Forumda haber paylaşımı yapabileceğimiz bir alan bulamadım. Yani tabi ki var ama sabit bir başlık olsa ( yani başka bir bölüm ) daha iyi olmaz mıydı? Mesela demin bedelli askerlik ile ilgili bir paylaşım yaptım ama sohbet alanına yazdım. Haberler başlığı açılsa daha iyi olmaz mı bu tip şeyler için?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Öneriniz için teşekkür ediyorum.

Genel anlamda haberlerle ilgili paylaşımlar yapmıyoruz. Çünkü haber sitesi değiliz. Bunun dışında sizin açmak istediğiniz konu gibi veya diğer konularla ilgili sohbet alanı yeri geldiğinde eğitim alanı işimizi görüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam bundan sonra eğitim kısmını kullanırım fakat bence bu şekilde bir alan açılırsa daha kullanışlı olur. Sonuçta bu bir müzik, televizyon, sinema sitesi de değil ama doğal olarak bunlar için kullandığımız başlıklarımız var. Çünkü daha düzenli daha kullanışlı oluyor.

Sadece fikrimi söyledim :] bundan sonra eğitim alanını kullanırım teşekkürler.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Aradaki farkı belirtmek için yazıyorum.

Televizyon bölümünü ele alalım. Dizilerle, programlarla ilgili mutlaka yorum oluyor. Muhabbeti yapılan programlar güncel olarak devam ediyor. Haber başlığında biz her haberin paylaşılmasına izin vermeyeceğiz. O nedenle güncel bir alan olmayacak. Bedelli askerlik gibi bir konu kaç yılda bir oluyor. Harçlar artıyorsa kaç yılda bir yapılıyor. Deprem oluyorsa Allah uzak etsin, sürekli olan birşey değil. Bu konularla ilgili ayrı bir alan açmak düzen açısından iyi ama gereksizdir.

Tabi ki eski bölümleri hatırlıyormusunuz bilmiyorum ama ciddi bir küçültme yapmıştım. Hala kapanması gerektiğini düşündüğüm bölümler var. Onları da zamanla kapatacağım. Kutu gibi ama işlevselliği yüksek alanların varlığı daha iyidir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Anladım. Haklısın aslında, teşekkürler :]
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ben teşekkür ederim.

Mesaj Yetkileri