Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 39 sonuç

Konu: Dünya Yıldızları Nasıl Gelir?

Default Dünya Yıldızları Nasıl Gelir?

Merhaba arkadaşlar Football Manageri 2005 ten beri oynuyorum..Tabi ki oyun her geçen sene güzelleşiyor daha doğrusu gerçeğe yaklaşıyor.Şimdi ben geleyim sorunuma

Beşiktaşta 2016-2017 sezonu transfer dönemindeyim transfer bütçem 34 milyon euro maaş bütçem 825k 5 senedir gelen başarılarla klubün ününü kıtasal yaptım.Ama gelin görün ki hiç yıldız transfer yapamadım.Örneğin Rooney artık 30 yaşında ve Manu da transfer listesinde olmasına rağmen bana gelmeye yanaşmıyor medyaya konuşuyorum takdir ediyorum tek dediği "Şu an emin değilim resmi teklif yapılsın düşünürüz "

Hile kullanmadan nasıl getirebilirim beşiktaşa yoksa gelmez mi?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

birazcık paraya kıyacaksın kardeşim zaten ingilizler başka ülke takımlarına kolay kolay gelmiyor (ispanya italya almanya ve hollanda hariç)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rooney'i bir çok ünlü takımda alamıyor zaten, Messi gibi mesela. Simgeleşmiş oluyorlar takımda. Worldwide olması lazım takımının anca. Büyüklüğünü kesin olarak dünya da kabul etmiş takımlara gelir o tip oyuncular. 32-33'ünden sonra gelir ama sanıyorum. Ozaman da senin işine yaramaz ama. Drogba o şekilde oluyordu benim 2012'deki oyunumda. Daha aşağı kademe yıldızları düşün derim. Rooney biraz uçuk :]
    FM Gazetesi

fm 2011 şl yi almadan dünya starı getrmk imknszdı türkiyeye.

2012 de Türkiye Ligi çok düşük popularitede yapılmış yanılmıyorsam 3 yıldızla başlıyor. İngiltere falan 4 - 4.5 yıldızdı yanılmıyorsam. Arada çok büyük fark var. Ben Gs ile Şamp Ligi aldığımda dahi gelen en iyi yıldız Tevez di o da boştaydı. Onun dışında çok zor anca transfer listesine düşerse belki

Çok büyük maaş bütçen ve şansın olacak ki dünyaca ünlü bir yıldız getirebilesin Şanstan kastım oyuncunun boşta olması. Satılık listesindeyken bile ikna etmek zor oluyor. FM2011'de Real Madrid canı sıkıldıkça oyuncuları satılık listesine koyardı top class olmasa da olma adayı oyuncular kapıyorduk, bu seride durum nedir bilmiyorum

Türkiye liginin popularitesi inanılmaz düşük, danimarka ligiyle aynı seviyede. varın gerisini siz düşünün

Quote Originally Posted by gorkem35 View Post
    2012 de Türkiye Ligi çok düşük popularitede yapılmış yanılmıyorsam 3 yıldızla başlıyor. İngiltere falan 4 - 4.5 yıldızdı yanılmıyorsam. Arada çok büyük fark var. Ben Gs ile Şamp Ligi aldığımda dahi gelen en iyi yıldız Tevez di o da boştaydı. Onun dışında çok zor anca transfer listesine düşerse belki
    tevez zaten şuan dünyadaki en iyi futbolculardan birisi... bir takımda kendini vererek oynarsa her takımın isteyeceği bir isim

Carlos Velayı aldım arkadaşlar..Ne kadar iyi olur bilmem ama asıl çıkış beklediğim oyuncu Davide Ferrari 5 maçta 7 gol 6 asist )

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Oyun gerçekci olmuş artık geçen sene millet Neymarı Hazardı falan Fbye Gsye Bjkye dolduruyordu

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

iyide kardeşim istese galatasaray şuanda berbatovu alır.meloyu kiraladık herif 6 sene gsde oynamak istiyorum dedi.meloyu bu sene takımda olmadığını seneye geleceğine düşünelim.biz istesek alabilecekmiydik fmde.onu bırak oyunda oyuncu kontratı kabul etmiyor bile.çok saçma.türkiye ligi bu kadar düşük olmamalı.samsunspor bile lincolnu alıyor.çok gerçekçi diyorsunuz.satılıkta olsa gelmiyor oyuncular.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by myres View Post
    iyide kardeşim istese galatasaray şuanda berbatovu alır.meloyu kiraladık herif 6 sene gsde oynamak istiyorum dedi.meloyu bu sene takımda olmadığını seneye geleceğine düşünelim.biz istesek alabilecekmiydik fmde.onu bırak oyunda oyuncu kontratı kabul etmiyor bile.çok saçma.türkiye ligi bu kadar düşük olmamalı.samsunspor bile lincolnu alıyor.çok gerçekçi diyorsunuz.satılıkta olsa gelmiyor oyuncular.
    Felipe Melo öyle çok iyi bir oyuncu değil ki. Ben şahsen FMde sene sonu gelmeden kontratını feshediyorum, mehmet topal'ı tercih ediyorum. Yani oyun gayet mantıklı. Ama şu durum saçma, 2 sene üst üste yarı final oynadım CLde galatasaray'la, ama hala gelmek isteyen en iyi oyuncu Spartak Moscow'daki Jano. Birazcık daha iyi olabilirdi.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

2.Sezonda Es-Es'e Flaminiyi aldım.Parası yüksek ama. Yönetim maaşları sıkı tutun diye uyarıp durdu

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Net cevap vereyim;

Gelmez.

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Felipe Melo öyle çok iyi bir oyuncu değil ki. Ben şahsen FMde sene sonu gelmeden kontratını feshediyorum, mehmet topal'ı tercih ediyorum. Yani oyun gayet mantıklı. Ama şu durum saçma, 2 sene üst üste yarı final oynadım CLde galatasaray'la, ama hala gelmek isteyen en iyi oyuncu Spartak Moscow'daki Jano. Birazcık daha iyi olabilirdi.
    saçmadeğil bence schalkede geçen yıl yarı final oynadı daha önce çeyrek finali var bütün oyuncular schalkeye mi gitmek istiyo iki yıl yarı final oynamak her zaman o kadar önemli olmuyo

Gercekte TR ye gelen oyuncular da bence kluplerin sansina veya cok iyi lobi yapmalariyla oluyor.
    Fm de o kadar ikna sansimiz olmuyor adam kontrat istemiyorsa.

Ben 11 de Messi yi Fenerbahceye almistim, hemde 3. sezonda falan asiri basarili degildim. Barcayla sozlesmesi bittigi sene yenilemedi, beni seni icinde hep reddetti ama sene sonunda kabul etti

Herseyi en yuksekteydi kontratta sonrada sattim cunku ekonomim batti, oynatsan para bitiyo oynatmasan bi turlu.

ben CR ye almak istiyorum adam 30 yaşinda değeride 5.5 milyon euro real kabul ediyor söleşme öneremiyorum şampiyonlar ligini aldım süper kupayı aldım dünya külüpler kupasını aldım daha ne yapayım böyle yildizlerin gelmesi için

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    ben CR ye almak istiyorum adam 30 yaşinda değeride 5.5 milyon euro real kabul ediyor söleşme öneremiyorum şampiyonlar ligini aldım süper kupayı aldım dünya külüpler kupasını aldım daha ne yapayım böyle yildizlerin gelmesi için

Saydıklarının hepsini aldıysan napcan başka oyuncuları.Senin oyuncular sana yetiyor işte daha nolsun

Nesil
    2006

Senin takımından çok oynadığın ligin itibarıda önemli. Kısaca sahip olduğu yıldız, sonuçta İngiltere Ligi, Şampiyonlar Ligi kadar itibara sahip ve hiçbir oyuncu o ligden kolay kolay ayrılmaz. Bu yüzden oynadığın ligin kalitesi daha önemli.

En Basit Örnek Hollanda'da Ajax'ın Ş.L'de En Az Çeyrek Final Oynadığı Dönemlerde ve Kazandığı Zamanlarda Bile Dönemin Yıldızları Ajax'a Gitmedi Üstüne Üstlük 2-3 Sezon Tüm Başarıları Yaşamış Olan Oyuncu Hemen Başka Ülkelerin Daha İtibarlı Takımlarına R.Madrid, Milan Gibi Kulüplere Gittiler.

Yani Herşey Kupa Değil Yıldız Oyuncu Herşeyin Mükemmel Olduğu Yere Gider Eğer Öyle Bir Yeri Hissetmişse Sana Koşa Koşa Gelir

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

rooneyi ben geçen seride reale alamamıştım gelmiyo kerata
    ligin derecesinin artması lazım takımın derecesinin artması lazım anca 32 31 33 yaşındayken alabileceğin yıldızlar olabilir
    mesela geçen seride ben robinho kaka mario gomez aşl young raul albiol gibi elemanları 32 yaşından sonra kadroma katmıştım

Nesil
    2006

Ek olarak bu gün Neymar'ı hiçbir kulüp satın alamamıyor, çünkü oyuncu Santos'da mutlu ve hiçbir yerde de oynamak istemiyor. Sanırsam herşey para veya kupa değil zaman zaman.

Bakın Tuncay şampiyonlar ligini bırakıp bir anda Stoke City'e gitti Fenerbahçe'den, kısaca Premier Lig oyuncular için en üst nokta ve orda bir takım yönetiyorsanız oyuncu transfer etmek çok daha kolay.

Fenerbahçe ile 5. sezonumdayım. En büyük başarım iki kere çeyrek final Şampiyonlar Ligi'nde. Türkiye Ligi ise ligler sıralamasında 20. sıraya geriledi bu sezon. Fakat kadroma Tevez'i kattım. Menejeri önerdi baktım serbestti. Worldwide olarak geldi forma satışlarını patlattı. Sanırım futboldan biraz uzak kalan yıldızlar gelebiliyor. Onun dışında hiç büyük bir transfer yapamadım.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben ikinci sezon Tevez'i Galatasaray'a getirdim ama hiç katkısını göremedim. 1 sene futbol oynamayınca adam topa vurmayı unutmuş
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

fm 10da lassana diarra yı antepe getirmiştim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fellaini, 28 yaşında, Galatasaray'a getirdim. Değeri 26. Ocakta 38 teklif ettiler.

gs ile 2016 daym uefa yı aldm. yine dünya starlarını getiremiorm. neymar ı okdr istedm gelmio hayin türkiye liginden uzak durmak lazm.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Takımlar yıldızlarını satmamakta direniyor resmen. CR7 için 100 milyon euro önerdim pazarlığa bile yanaşmadan reddettiler.
    Gotze, Muller ve Ramsey için 60 ar milyonu aynı şekillde reddettiler.
    Neymar ve Ganso takımdan ayrılmak ve büyük kulüplerde oynamak istiyor, 45 er önerdim yine red yedim halbuki önceki kariyerimde City 36 milyona Gansoyu almıştı.
    Bizim oyuncularımıza biri teklif yapsın, geri çevirdiğimiz anda menejeri yeni sözleşme istiyor hayır diyince de mutsuz oluyorlar. bilgisayarın yönettiği takımlarda hiç öyle bişey olmuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yıldız alamıyorsanız yıldız olacak olanları alın.Birsürü genç oyuncu var takımlarda ve yeni yeni regenlerde çıkıyor.

Ayrıca öyle CR7 vs almak kolay değil.Ben geçen sezon Manu'ya aldım 130 milyon € vermiştim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye liginin itibarı düşük gibi.

Diğer örneklerde verildiği gibi Melo gibi oyuncular falan Gs'nin kontratını kabul edip gelmez. Gut, Quaresma, Simao mesela buna örnek.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri