Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: Dünya Yıldızları Nasıl Gelir?

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

2014-15 sezonu bitti Real 4. Barça 2. oldu. Unitedla ligi ve CL yi alınca belki akıllarını çelerim diye Ronaldo ve Messi'ye 126 milyon euro teklif ettim 48 ay taksitle. Messi için 203 milyon, Ronaldo için 197 isteriz dedi takımları Şaşırmış bunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

dunya yildizlari nasil gelir diyorsan cevabi basit , genelde uzaksa mesafe ucakla ve business class la geliyorlar ama mesafe yakinsa kendi ozel arabalariyla geliyorlar , umarim yardimci olabilmisimdir

Benden önce davranmışsın

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Fenere kimleri aldım. hazard falan süper.d ama oyun kasıyor.d

gerçektende türkiye ligine gelmek istememekte haklılar. mesela en iyi tanınan alabildiğim oyuncular, gago, carlos vela, sessegnon, martin cacares vs.. tabii ne kadar dünya yıldızı sayılırlar onu bilmiyorum

Valla ben bir kez Şampiyonlar liginde finale kaldım.Sene sonu Kagawa bana gelmedi Cagliari'ye gitti.Adamlar daha UEFA'ya dahi kalamdılar 3 sezonda.

şike soruşturmasından mı bilmiyorum ama bu sene türkiye liginin itibarı gerçekten çok düşürülmüş. Kimse gerçekçi olmuş demesin tamam hazard neymar falan gelmez türkiyeye yada 2 sene üstüste şamp. ligini kaldırsa bi takımımız yinede rooneyi alamaz ama ne bilim satılık listesindeki rene adler gelir türkiyeye. yaa kiralık kontratı bitince yobo bile fenere gelmiyor.Bazı orta düzey avrupa takımlarında satılık listesinde olan oyuncuları bile alamıyoruz.

Nesil
    2007

Yıldız gelmez kesinlikle.Onun yerine kıtasal tanınan, iyi bir milli takımda sürekli oynayan adamları alın.Onlar zaten potansiyel yıldız.Maksimum 5 yıla nur topu gibi bir yıldızınız olur yani adamın tanınırlığı 'dünya çapında' olur

Kendimden örnek veriyim; Jonathan Cristaldo, Stevan Jovetic, Youness Belhanda ve regenleri böyle böyle yıldız yaptım(takım Galatasaray).

Direk yıldız getireyim dersen ligin popülaritesini ve takımn popülaritesini bayağı arttırman lazım ki o da yıllar alır.Özellikle STSL çok zor artar, 10 yıla ilk 5'e girsen yat kalk dua et

valla arkadaslar yıldız fln getirmekle ugrasmayın 2. sezondan itibaren oyunu regenler basınca oyundan bir tat alamıyorsunuz adam 16 yasında en iyi oyuncunuzla kıyasladıgınız zaman(profil anlamında) 1000 kat daha iyi ozelliklere sahip ee ne anladım ben bu isten???
    2. sezondan itibaren acın genie scout u bulun regenleri ne messi ne ronaldo adamlar ucup gitmis

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri