1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM Diğer Ülkelerdeki araştırmaların tartışılması

Default FM Diğer Ülkelerdeki araştırmaların tartışılması

bence FM'deki diğer ülkelerin(ispanya,ingiltere gibi büyük ligler özellikle) araştırmacılarının yaptığı profilleri tartışabileceğimiz bir yer açılsa iyi olurdu. mesela xavinin özel yeteneği yükselmesi vs. bence çok iyi olur

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Böyle bir konu tabii ki de açılabilir ancak ben bir katkısı olacağını sanmıyorum.

Bizim burada televizyonla izlememizin onların orada canlı canlı takip etmesinden daha sağlıklı olamaz.

Ben faydasız yapılacak bir tartışmaya karşıyım açıkcası.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Fransızın biri gelip bana Aydın Toscalı'nın hızı, gücü artmalı düşmeli diye sorsaydı ilk diyeceğim hangi maçlarından sonra böyle bi kanıya vardın olurdu

Bu konuda Murat'a katılıyorum. Zaten community.sigames sitesinde açılan konu başlıkları altında yorum yapabiliyorsun.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Olaya daha geniş bakıyorum. Tabi Xavi ismi anlatacaklarıma uymayabilir ama bizde çoğu takımı birebir gözle izleme imkanı bulamıyoruz. Televizyondan takip ediliyor. Yani bir Fransız o takımı televizyonda takip ederek bizden daha iyi yorumlayabilir.

Bana göre önemli nokta bu tarz olayları konuştuğumuzda bize ne kazandıracağıdır. Neticede burada Podolski daha hızlı olmalı dediğimde Alman araştırmacılarla olayı tartışma imkanım bulunmuyor. Açarım editörü istediğim gibi düzeltirim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bana da gereksiz geliyor ama alttaki yoruma katılmıyorum. çünkü; aydın toscalı yı sadece biz izleriz ama xavi yi messi yi tüm dünya izliyor. o yüzden yorum yapmak çok çok daha kolay. ama tabii faydası olacak mı ? tabii ki, hayır.. sadece sohbet, muhabbet

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Fransızın biri gelip bana Aydın Toscalı'nın hızı, gücü artmalı düşmeli diye sorsaydı ilk diyeceğim hangi maçlarından sonra böyle bi kanıya vardın olurdu
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Amaç sadece sohbet muhabbet ise sohbet forumlarında bir konu açıp altına herşeyi yazabilirsiniz resmi bir anlamı olmadan.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

ben fikir alışverişi olsun diye söyledim ki herkesin ingilizcesi iyi olacak bir diye şart yok. sadece burada fikir alışverişi amaçlı tartışabiliriz. onlardan iyi bilemeyiz ama buraya da fikirlerimizi yazmış oluruz.
    örneğin;
    messinin hızlanması 20ye çekilmeli bence, ronaldonun hızı da 20 olabilir. bu tip fikir alışverişleri yapmak bence forum için ve bizim için iyi olacaktır tabii uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Quote Originally Posted by kalemci View Post

Bu konuda Murat'a katılıyorum. Zaten community.sigames sitesinde açılan konu başlıkları altında yorum yapabiliyorsun.
    ama şöyle bir durum var aydın toscalının izlenme oranı nireee, messinin ronaldonun izlenme oranı nireeeee

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

community.sigames.com
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    community.sigames.com
    orada konuşabileceğimiz cümlelerle buradakiler aynı mı? benim ingilizcem geçen yıl 6 saat bu yıl 4 saat görmeme rağmen Türkçemin yanından geçmez... bu işin bir boyutu.. biz burada daha çok sohbet içerikli yapacağız ama forumun genel görüşü sağlanırsa ingilizcesi fena olmayanlar basit cümlelerle dediğiniz foruma girip öneri yapabiliriz. ki zaten o forum günlük girdiğimiz bir forum değil, her gördüğümüz hatayı oraya yazmak uğraştırıcı olur. gördüğümüz hataları geliriz buraya yazarız tartışırız genel konu hatalı düşünce olduğu üzerine olursa gideriz oraya konuşuruz, nasıl olsa günlük giriyoruz bu foruma

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Haklısın aslında fakat bunun için bir başlık var yanılmıyorsam resmi araştırma eleştiri bölümünde
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2003

Bence genel tartismalar altinda bunu konusmak mumkun. Ozel bir alanin gerekli oldugunu sanmiyorum.

Mesaj Yetkileri