1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Manchester City (Citizens) 2011 2012 (fm 2008 i tekrar hatırlamak için:) )

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Default Manchester City (Citizens) 2011 2012 (fm 2008 i tekrar hatırlamak için:) )

TEKRAR MERHABA ARKADAŞLAR BU SEFER ARAPLARIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BİR TAKIMA MANCHESTER CİTY TAKIMI İLE BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞACAĞIZ BÜTÜN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR OLACAĞIM

6 TEMMUZ 2007 SAAT 08:30
    YER: İZMİR TÜRKİYE
    HER ZAMANKİ GİBİ VİLLAMDA OTURMUŞ CAYIMI YUDUMLUYORDUM LAPTOBUMDA FİLM SEYREDERKEN BİR MAİL ALDIM VE BU MAİL MANCHESTERDEN GELİYORDU NEDİR ACABA DİYE KONTROL ETTİĞİMDE MANCHESTER CİTY BAŞKANI Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan ADINA BİR MAİL ALMIŞTIM ÇOK ŞAŞIRMIŞ VE ÇOK HEYECANLANMIŞTIM MAİLDE ROBERTO MANCİNİYİ TEVEZLE YAŞADIĞI SORUN YÜZÜNDEN KOVDUĞUNU VE TAKIMIN BAŞINA ONUN DİLİNDEN ANLAYACAK BİR ADAMIN GELMESİNİ İSTEDİĞİNİ VE BU KİŞİNİN BENİM OLACAĞINI SÖYLEYEN BİR YAZI ALMIŞTIM
    VE KABUL ETTİĞİMİ BELİRTEN BİR MAİL YOLLAYIP DOĞRUCA MANCHESTER İN YOLUNU TUTTUM

AMBLEMİMİZ:

TARAFTARIMIZ:

ÖNEMLİ OYUNCULARIMIZ:

EDİN DZEKO

CARLOS TEVEZ:

SERGİO KUN AGUERO:

DAVİD SİLVA:

SAMİR NASRİ:

VE DİĞER BAŞLICA İSİMLER
    ALEXANDR KOLAROV
    JOLEON LESCOTT
    VİNCENT KOMPANY VE DAHA NİCELERİ.....

AHHHHHH....... KADRO ÇOK GÜZEL

HADİ BAŞLAYALIM.......

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538 KURALLARI OKUDUM VE KABUL EDİYORUM....

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde basarilar dilerim. Umarim uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri