Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

3 60.00%
  • İyi

2 40.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Mateo Kovacic | Amc | 17

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Mateo Kovacic | Amc | 17

Adı Soyadı : Mateo Kovacic

Kulüp : Dinamo

Pozisyonu : Amc (Mc)

Eridim, bittim resmen..Henüz 17 yaşında Playmaker olarak sahip olduğu özelliklerin hepsi 13-17 arası.İnanılmaz bir profil gerçekten.Hırvatlar her seride birkaç şişirme oyuncu çıkartıyorlar illa ama önemli değil, biz işimize bakalım.Central Mid-Attack, Inside Forward ve Attack Mid olarakda çok güzel oynuyor.Kovacic reyiz^^

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

FM 2011'de de bu oyuncuyu sürekli bana öneriyorlardı wonderkid diye. Bir kere aldım. Hiç bir işe yaramadı. Hani insan o kadar maçta hiçmi iyi bir performans segileyemez. Benim almak istediğim bir oyuncu değil bu balon gibi geliyor bana.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

11'de 10 sene Arsenal'de oynadı 2024'e geldiğim kariyerde.Çok iyiydi ama regenler daha insanüstü olduğundan çok oynayamıyordu.Almaya çalışırdım genelde kariyerlerimde.

12'de henüz denemedim kendisini ama yine iyi görünüyor.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

-9 PA, şansınıza da bağlı biraz

Nesil
    2006
    Yer
    11

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Mesaj Yetkileri