Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

0 0%
  • İyi

3 75.00%
  • Vasat

1 25.00%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Eric Mathoho | Dc | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Eric Mathoho | Dc | 21

Adı Soyadı : Eric Mulomowandau Mathoho

Kulüp : Bloem Celtic

Pozisyonu : Dc

Teknik özellikleri fiyatına göre çok iyi.Ağır diyemeyiz.Tek eksik noktası Mental özelliklerinin biraz düşük olması ki genel olarak bu kısımda kötü değil kesinlikle.Onuda yaşının henüz 21 olmasıyla kapatabileceğini varsaymaktan başka yapabileceğimiz birşey yok.Zaten bu fiyata mentalide iyi olması abes olurdu.Ben beğendim şahsen.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

çok iyi gelişiyor.

scouting - 4 yıldız.
    (/s)

Mental özellikleri düşündürüyor, deneyip görmek lazım karar vermek için.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

1.98 boy zıplama 13 ilginç. Sadece olduğu yerde dursa 15 olmalı.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Çok sağlam çok...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Oyun başı alınabileceği fiyata bundan daha iyi potansiyele sahip bir stoper olduğunu sanmıyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Gayet iyi bir oyuncu gelişim olarak. Ben alamadım 375 B TL ye önce Cagliariye transfer oldu sonra 6.75 M TL ye Udinese'ye gitti ordanda son olarak 24 M TL bedelle Paris Saint Germain takımına transfer oldu.

iyi oyuncuymuş. bu arada ben dün bir defans incelemesi açtım ama gözükmüyor nedeni ne olabilir ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by seventy2 View Post
    iyi oyuncuymuş. bu arada ben dün bir defans incelemesi açtım ama gözükmüyor nedeni ne olabilir ?
    konular yönetici onaylı. bir yöneticiye ulaşabilirsen halleder.
    (/s)

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

180k'ya Levante'ye aldım, çok sağlam oyuncudur. Daha önceki kariyerlerimde müthiş gelişme gösteriyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Küçük liglerde veya takımlarda oynayan arkadaşlar mutlaka alsınlar bu adamı.Hiç birşey yapamasanız çok iyi paralara satarsınız.İlk sezon sürekli 11 oynattım.Fakat bu yıl yerine daha kaliteli oyuncular aldığım için rotasyonda kullanmayı düşünüyorum.Az önce Leverkusen'den 7.25'lik nakit teklif geldi, keza Udinese'den de 5.Gelişimi çok iyi.Yinede şunu açıkça belirteyim performans bakımından ilk yıl eh dedirtecek bi görüntü sergiledi.Tabi bunda Fransa ligindeki forvetlerin alayının Gazella ceylanı olmalarınında etkisi büyük.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Xulu bana Mathoho'nun önümüzdeki sezon büyük ihtimalle Kaizer Chiefs'e gideceğini söyledi.Mamelodi Sundows daha çok para veriyormuş ama o Kaizer'e gitmek istiyormuş.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Jaja View Post
    Xulu bana Mathoho'nun önümüzdeki sezon büyük ihtimalle Kaizer Chiefs'e gideceğini söyledi.Mamelodi Sundows daha çok para veriyormuş ama o Kaizer'e gitmek istiyormuş.
    Güney Afrika pazarına hakimsin Trabzonspor'un scout ekibine katılmalısın

Mesaj Yetkileri