1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: 0.facebook

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default 0.facebook

Arkadaşlar, yeni telefon aldım, nokia c1-02. 0.facebook'a giriyorum ama 50 kuruş çekiyor.
    Telefon opera mini üzerinden bağlanıyor kendi tarayıcısı yok.
    Wap ayarları yapılı ve varsayılan yapılandırma ayarları da turkcell wap. Neden bu telefonda böyle oldu acaba?

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

ucretsiz fotograf goruntulemeyi biliyorum ama o dedigini tam bilmiyorum istiyorsan anlatayim hem obur arkadaslarinda isine yarar.

[B]ornegin 0.50"nin altinda ucretiniz kaldi Oncelikle gormek istedigimiz fotoya giriyoruz ve yukarıdaki buray tıkla olacak mavi yazı bir sarı kutunun devamında ona tıklıyoruz ve 2-5 dk arası bekliyoruz ve fotograf açılıyor ucretsiz sekilde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya ücretsiz değil mi normalde 0.facebook? 50 kuruş çekiyor muydu ki? Eski telefonumda çekmiyordu da

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Abi hattan değişebilir.Turkcell'de ücretsiz Vodafone'da ücretli diye biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bende vodofone üzerinden ücretsiz bağlantı yazıyor
    birde kuruş çektiğini nerden anlıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell benimki, Turkcell üzerinden ücretsiz erişim diyordu bende de. Turkcell'de internete bağlandığında inter bağlantını kestiğin anda ne kadar kullandığın, kullanımının tutarı vesaire hepsi geliyor bir mesajla, kalan kontör gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Benim telefonum da Nokia c2-01. Aynı şekilde bayiye gittiğim ve ayarları yaptığım halde 0.facebook ücretli. Bir ara 5 tl'ye yakın tl.yi yemişti. Hattım avea, ama başka bir arkadaşımda da avea hat var ve ücretsiz girebiliyor 0.faceye. Sanırım ya telefon uyumlu değil buna ya da ayarlarda bir eksiklik var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Benim telefonum da Nokia c2-01. Aynı şekilde bayiye gittiğim ve ayarları yaptığım halde 0.facebook ücretli. Bir ara 5 tl'ye yakın tl.yi yemişti. Hattım avea, ama başka bir arkadaşımda da avea hat var ve ücretsiz girebiliyor 0.faceye. Sanırım ya telefon uyumlu değil buna ya da ayarlarda bir eksiklik var.
    Ya çok aptalca. Bir de mesaj gönderdiğim zaman servis mesajı geliyor şu kadar mesaj hakkınız kaldı diye, o mesaj çift çift mi geliyor anlamadım, iki kez çıkışa basmadan o mesajdan çıkmıyor. Çok salakça ya. Valla hiç memnun olamadım. Samsunglar çin malı gibi 5ayda bir bozulmasa, samsungdan şaşmayacağım.

Mesaj Yetkileri