1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Experdll Taktik FM2011

1. Default Experdll Taktik FM2011

Arkadaşlar Taktik size bu hali ile fazlasıyla yetecektir. Üzerinde yoğun olarak çalışılmış bir taktik olmakla birlikte ideal in yakalandığını düşünüyorum. Sıkıntı her zaman şu olmuştur;

*Çok atak olup pas yüzdesinin veya oyun hakimiyetinin rakipte olması,
    *Veya Çok iyi pas yapıp oyun yüzdesini elde tutarak atak yönününde zayıflık olması,
    *Veya gerçekten iyi bir taktik yaparak ya gol yollarında eksik kalınması veya çok basit goller yenilmesi

Taktik bu hali ile ideal olmakla birlikte üst düzey bir takımla oynuyorsanız mağlub edeni tebrik etmek gerekir.

Sıradan bir takımla ise maç güvenleriniz oldukça yüksek seviyeye erişecektir.

Ayrıca bir not daha belirtmek istiyorum;

Taktik üzerinde oynama yapmak isteyen arkadaşlar çok iyi inceleyerek oynama yapınız, sonuç hüsran olacaktır.

Bu taktikle başarı ile ilerlerken;

Defans veya atak yönünde ikinci bir taktik isterseniz bunu uzun bir sezon sonunda eksikliklerinizi inceleyerek buradan veya özel mesaj yolu ile bana iletebilirsiniz. Mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım.

Başarılar.

İNDİRME LİNKİ

http://www.dosya.tc/server7/yO1PQw/e...2010_.rar.html

Diziliş

[IMG][/IMG]

Futbolcu özellikleri için resimdeki oyuncuları örnek alabilrisiniz.
    Last edited by experdll : 28.Kasım.2011 at 13:11 Reason: Dosya ekleme unutulmuş

Hmm.. 5-3-2 şablonu üzerine oturtulmuş bir taktik denemeye değer bence favorisi olmadığımız maçlarda bu taktik tutabilir gerçi oyuncu ve takım komutlarını göremiyorum ama deneyeliim bir

Mesaj Yetkileri