1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Güngören Belediye ile Başarı Yolunda

Default Güngören Belediye ile Başarı Yolunda

Taraftarımız

Stadımız

Uzun vadeli hedeflerimiz olan,eğlenceli bir kariyer hedefliyorum.Media Prediction'u en kötü olan takımı seçmemin yegane nedeni budur.

Kuralları okudum,kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim kardeşim. İçimden bir ses çok kötü transferler yapacağını söylüyor.......................................... ...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Kariyerinde başarılar iyişallah play off potasına sokarsın takımı

Başarılar Dilerim ...
    Cm 03/04 de Nazilli Belediye Spor ile uzun bir kariyerim vardı. Bir çok başarıya imza atmamıza rağmen stadımız 4 bin kişilikti stadı bir türlü büyütemedik kulüp kabul ediyor Belediye meclis i reddediyordu o zamandan beri sevmem belediye kulüplerini ...

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Semtimin takımı olan İstanbul Güngöreni umarım başarıdan başarıya koşuşturursun bir güngörenli olarak başarılar dilerim takipcinim

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Başarılar dilerim. uzun soluklu ve başarıyla dolu olur umarım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Başarılar dilerim, Güngören düşük bütçesine rağmen reelde müthiş işler başaran bir kulüp. Her zaman takipçinim.

arkadaşlar yanlış bir durum var takımın belediyeyle bağlantısı kalmadı ki ismi zaten İstanbul Güngörenspor oldu

herkese teşekkürler arkadaşlar,okul dolayısıyla pek ilerleyemedim ve pek ilgilenemedim,yarın akşam ilk capsleri koymaya çalışacağım.

Quote Originally Posted by grby26 View Post
    arkadaşlar yanlış bir durum var takımın belediyeyle bağlantısı kalmadı ki ismi zaten İstanbul Güngörenspor oldu
    haklısın ama başlığı bu şekilde açtım aceleyle.

semtimin takımıdır .. Başarılar ..

en son attıgım mesajları okuyunca benımde semtimin takımı olan gungorenle karıyer yapma isteğim dogdu .. bakalım neler olucak

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

kardeş bende güngörende oturuyorum kariyeri yayınlıyacaksan takip ederim semttaşız bu arkadaş kariyere devam etmiyecek herhalde ortalarda yok

Quote Originally Posted by SsX View Post
    kardeş bende güngörende oturuyorum kariyeri yayınlıyacaksan takip ederim semttaşız bu arkadaş kariyere devam etmiyecek herhalde ortalarda yok

yok ya yayınlamıyorum ben kariyer forum ıslerınden anlamıyorm dıye

Mesaj Yetkileri