Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 50.00%
  • İyi

1 50.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Simone Benedetti | Dc | 19

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Simone Benedetti | Dc | 19

Adı Soyadı : Simone Benedetti

Kulüp : Inter (İlk sezon Gubbio'da kiralık)

Pozisyonu : Dc

Bilhassa mental özellikleri çok etkiledi beni.Keza teknik özellikleride fena değil.Tek eksisi kısmen ağır sayılabilecek bir stoper olması.Henüz 19 yaşında olduğunu göz ardı etmeyelim ama.Inter'in kadroda düşüneceğini sanmıyorum bunun için bonservis konusunda sıkıntı çıkartmazlar gibi geliyor.Ranocchia'nın Fm piyasasına düştüğü dönemlerdeki profilini hatırlattı bana şahsen.Onun izinden giderse şaşırmam.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ben Braddfordtan ayrılıp Palermonun başına geçtiğimde Benedetti transfer edilmişti. Şuan 2017 - 2018 sezonuna başlıyoruz ve yukarıda oyuncunun gelişimini görebilirisiniz.
    Hava toplarına hem defansta hemde ofansta çok hakim bir futbolcu.Ayrıca hızındaki artışada dikkatinizi çekerim. Kötü oynadığı maçlarda bir şeklide kendini düzeltip kabul edilebilir bir performans sergiliyor. Ben çok memnunum. Tavsiye ederim.

Mesaj Yetkileri