1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Fm 2012 Ülkelerden Regen Çıkma Tarihleri

Default Fm 2012 Ülkelerden Regen Çıkma Tarihleri

Fm 2012 ile alakalı kariyerlerinde aynı takımla uzun süre devam eden arkadaşlar için önemlidir regen çıkma tarihleri.
    Fm 2012'de regen çıkma tarihlerini sizde az çok bulabilirsiniz.Bunun yolu ise;
    Yönetimin sizden sezon beklentilerini istediği bi mesaj geliyor, başka bir dolu mesaj oluyor hatta sezon ile ilgili, o gün çıkıyor bu regenler de hatta antrenörler mesaj yolluyor, yeni oyuncular geldi takıma diye rapor sunuyorlar.İşte o zaman regenlerin çıkış zamanıdır.

Regen'ler ilerleyen kariyerlerin vazgeçilmez öğeleridir. Messi'lere Ronaldo'lara taş çıkaracak regenleri ilk siz keşfedin ! İşte her ülkenin regen oluşturma tarihi:

01.01: Şili
    02.01: Brezilya
    05.01: İzlanda, İrlanda Cumhuriyeti
    07.01: Finlandiya
    10.01: Kolombiya, Singapur
    15.01: Afrika takımları (Güney Afrika hariç)
    20.01: Çin Halk Cumhuriyeti, Norveç
    28.01: Peru
    14.02: Belarus
    09.05: Kosta Rika
    10.05: Honduras, Jamaika, Guatemala, Panama, Nikaragua, Hollanda Antilleri, Surinam, St Vincent, Guyana, Grena07.06: Azerbaycan, Bosna & Herzeg, Estonya, Makedonya, Kazakistan, Letonya, Litvanya, Moldova, Karadağ, Yeni Zelanda, Gürcistan, Andora, Arnavutluk, Amerikan Samoa, Fiji, Papua Yeni Gine, Samoa, Solomon Adaları, Tonga, Vanuatu, Ermenistan, Malta
    20.06: Avustralya, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Kuzey İrlanda, İskoçya, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Galler
    25.06: Avusturya, İngiltere
    29.06: Slovakya
    30.06: Belçika, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Polonya, Portekiz, Kıbrıs, Endonezya,
    01.07: Bulgaristan, Slovenya, Romanya
    07.07: Danimarka, Hollanda
    10.07: Sırbistan, İspanya
    15.07: Arjantin, Güney Afrika, Hindistan
    20.07: Meksika
    29.07: Polonya
    01.08: Uruguay
    20.08: Mali
    19.09: Barbados, Bolivya, Ekvador, Paraguay, Venezuella, Trinidad & Tobago da, El Salvador, Küba, Bermuda
    01.12: Hong Kong, İsveç
    09.12: Kanada, İran, Irak, Japonya, Kuveyt, Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Özbekistan, Vietnam, Macau, Yemen, Tayland, Tacikistan, Suriye, Sri Lanka, Filipinler, Filistin, Pakistan, Umman, Kuzey Mariana adaları, Nepal, Kuzey Kore, Mynamar, Moğolistan, Maldivler, Makao (Çi), Laos, Kırgızistan, Ürdün, Guam, Doğu Timor, Çin Taipei, Kamboçya, Brunei, Bhutan, Afganistan, Bahreyn, Bangladeş
    15.12: Malezya
    27.12: Rusya, Güney Kore, A.B.D

Kaynak: The Master FM Scouting El Kitabı, aidtheboss.com

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Güzel paylaşım.Teşekkürler.

Emeğine sağlık hocam başucu notu gibi paylaşım...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Hocam araştırıp , yardımcı olmaya çalışmışsın.Fakat verdiğin tarihler FM 2011 ve öncesi için geçerlidir.FM 2012 de regen çıkış tarihleri tamamen farklıdır.Eğer biraz araştırırsanız bunları öğrenebilirsiniz..Kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İngiltere ,İtalya, İspanya ve Almanya liglerinde oynadım , hepsindede mart ortasında geliyorlar.

Mükemmel ötesi paylaşım yatak odama asacağım bir paylaşım

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

İngiltere liginde 13 mart ta çıkıyor regenler bir yanlışlık olabilirmi bu listede.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

teşekkürler işimize yarayabilir

Yalnız Türkiye İspanya İngiltere Almanya ve İtalya benim oyunda Martta çıktı regenler ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

12.03 İngiltereden regen çıkma tarihi.

eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Türkiye'de 8 Mart'ta çıkıyor yamulmuyorsam.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Bu serideki regen çıkış tarihlerini paylaşalım öyleyse. ( Sigames forumlarından alıntıdır.)

For FM2012

JANUARY
    27.1 - Costa Rica
    28.1 - Honduras, Jamaica, Guatemala, Panama, Nicaragua, Netherlands Antilles, Suriname, St Vincent, Guyana, Grenada, El Salvador, Cuba & Bermuda

FEBRUARY
    23.2 - Azerbaijan, Bosnia & Herzeg., Estonia, FYR Macedonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Moldova, Montenegro, New Zealand, Georgia, Andorra, Albania, American Samoa, Fiji, Papua New Guinea, Samoa, Solomon Islands, Tonga, Vanuatu, Armenia & Malta

MARCH
    2.3 - Mexico
    7.3 - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, Northern Ireland, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine & Wales
    12.3 - Austria & England
    16.3 - Slovakia
    17.3 - Belgium, Czech Republic, Italy, Poland, Portugal, Cyprus & Indonesia
    19.3 - Bulgaria, Slovenia & Romania
    25.3 - Denmark & Netherlands
    28.3 - Serbia & Spain

APRIL
    2.4 - Argentina, South Africa & India
    18.4 - Uruguay

MAY
    7.5 - Mali

JUNE
    6.6 - Barbados, Bolivia, Ecuador, Paraguay, Venezuela & Trinidad & Tobago

AUGUST
    20.8 - Sweden & Hong Kong
    27.8 - Canada, Iran, Iraq, Japan, Kuwait, Lebanon, Qatar, Saudi Arabia, Turkmenistan, U.A.E, Uzbekistan, Vietnam, Macau, Yemen, Thailand, Tajikistan, Syria, Sri Lanka, Philippines, Palestine, Pakistan, Oman, Northern Mariana Islands, Nepal, N. Korea, Mynamar, Mongolia, Maldives, Macau (China PR), Laos, Kyrgyzstan, Jordan, Guam, East Timor, Chinese Taipei, Cambodia, Brunei, Bhutan, Afghanistan, Bahrain & Bangladesh
    29.8 - Burundi

SEPTEMBER
    2.9 - Malaysia
    7.9 - Chad
    18.9 - Chile
    19.9 - Brazil
    20.9 - Russia, South Korea & U.S.A
    22.9 - Iceland & Republic of Ireland
    24.9 - Finland
    27.9 - Colombia & Singapore

OCTOBER
    2.10 - African teams (I've found this to be true if you don't have any African xml's loaded. If you do then dates tend to vary)
    7.10 - China PR & Norway
    15.10 - Peru

NOVEMBER
    1.11 - Belarus

Konuyu biraz hoplatmış gibi olacağım, kusura bakmayın da bu regenleri ayrı bir yerden arama gibi bir seçeneğimiz var mı? Yoksa kulüplerin alt yapılarını teker teker gezmek mi gerek? Açıkçası QPR'ı yönetiyorum, yıl 2014 ve bir tane adam akıllı regen görmedim bu "Yeni oyuncular geldi. Maça gidicek misiniz?" mesajından sonra gittiğim maçlarda...

Quote Originally Posted by airness View Post
    Konuyu biraz hoplatmış gibi olacağım, kusura bakmayın da bu regenleri ayrı bir yerden arama gibi bir seçeneğimiz var mı? Yoksa kulüplerin alt yapılarını teker teker gezmek mi gerek? Açıkçası QPR'ı yönetiyorum, yıl 2014 ve bir tane adam akıllı regen görmedim bu "Yeni oyuncular geldi. Maça gidicek misiniz?" mesajından sonra gittiğim maçlarda...
    bende aynı sorunu beşiktaşda yaşıyorum

Quote Originally Posted by airness View Post
    world-transfers-youth intake'den tüm dünyadaki yeni katılan regenleri gösteren bir ekrana ulaşabilirsiniz ancak tabi aylık bir liste oluyor ve iyisi de kötüsü de bir arada...

Genei Scout da kullanabilirsiniz.Tabi size kalmış.

Teşekkürler.

Ben özellikle Nisan'ın ortalarında tüm Avrupa'da yeni regenler çıktığında arama sayfasında tüm özellikleri seçiyorum 13 ve yukarısı yapıyorum sonra bu 47 özellikten 12-13 ünün olduğu oyuncuları görüntületiyorum oradan işe yarar oyuncuları scoutluyorum.

Mesaj Yetkileri