Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

20 42.55%
  • İyi

20 42.55%
  • Vasat

4 8.51%
  • Hayal kırıklığı

3 6.38%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: Siyanda Xulu | Dc | 19

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Jaja View Post
    Her takıma alıyorum Xulu'yu kankimden vazgeçmem (:
    Selam söyle kankine gol kralı yapıcam onu kornerler sayesinde
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Xulu ilk defa milli takıma seçildi geçtiğimiz günlerde.Etiopya'ya karşı oynar herhalde.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

BBM'de konusuyoruz, makara yapıyoruz Otelden fotoğraflar atıyor mıllı takımın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

BBM'de konusuyoruz, makara yapıyoruz Otelden fotoğraflar atıyor mıllı takımın
    iyi çocukmuş ya baksana hiç şımarık değil

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Siyanda Xulu denenme amacıyla Rostov'a gitti...

Resmi açıklama

Mamelodi Sundowns centre back Siyanda Xulu has been granted permission by the club to go for trials with Russian Club FC Rostov.

The lanky youngster jets out of the country tonight (Monday) in a bid to fulfil his dream of playing abroad.

Xulu, who has played for the national team Bafana Bafana, has had several trials in both Europe and England. He had a trial at Spanish giants Barcelona, and also with English giants Arsenal. Nothing came of these trials, although there were also reports of interest from Atletico Madrid.

Xulu was recalled from the Mamelodi Sundowns camp in Swaziland and returned at the weekend.

He will be following in the footsteps of the towering Matthew Booth, who also had a spell in Russia before returning to Sundowns two seasons ago.

He will also be linking up with Nigerian Isaac Okworonko, who will be useful in terms of helping the young Xulu to settle in Russia.

Nesil
    2011
    Yer
    adana

egosu olmayan bir kişiliği varmış yorumlardan anlanacağı üzerine ve oyundan yardırıyor cidden

Individual trainning focusda bu arkadaşın hangi özelliğine yüklenmem gerek acep

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Gannicus View Post
    Individual trainning focusda bu arkadaşın hangi özelliğine yüklenmem gerek acep
    Tartışmasız Tackling.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Siyanda Xulu denenme amacıyla Rostov'a gitti...

Resmi açıklama

Mamelodi Sundowns centre back Siyanda Xulu has been granted permission by the club to go for trials with Russian Club FC Rostov.

The lanky youngster jets out of the country tonight (Monday) in a bid to fulfil his dream of playing abroad.

Xulu, who has played for the national team Bafana Bafana, has had several trials in both Europe and England. He had a trial at Spanish giants Barcelona, and also with English giants Arsenal. Nothing came of these trials, although there were also reports of interest from Atletico Madrid.

Xulu was recalled from the Mamelodi Sundowns camp in Swaziland and returned at the weekend.

He will be following in the footsteps of the towering Matthew Booth, who also had a spell in Russia before returning to Sundowns two seasons ago.

He will also be linking up with Nigerian Isaac Okworonko, who will be useful in terms of helping the young Xulu to settle in Russia.
    Getafe, Villareal derken adam Rostov'a gitti
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Rostov'dan da geri dönüyor Siyanda.Genç takım için düşünüyorlarmış, ben profesyonelim genç takımda ne işim var A takımda oynamak istiyorum dedi.Sordum ona Afrika'nın ünlü takımlarından teklif aldın mı diye, ya Sundows'ta kalırım ya da Avrupa'ya giderim dedi.Çok mutluymuş kulübünde.

Bizim türk takımları acaba ne iş yapar. Birçok Anadolu takımı var. Al gitsin Xulu'yu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Last edited by Jaja : 03.Eylül.2012 at 17:41

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Son anda aldılar adamı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

FM'de en çok kar edebileceğiniz oyuncuların başında geliyor. Oyun başnda 150 k'ya alıp 15 milyon neurolara kadar cıkan bir fiyatla satabilirsiniz
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Arkadaşlar bu oyuncuyu almayı düşünüyorum Trabzonspor'a ilk senemdeyim ancak 2.4 Milyon Pound istediler.Peşinde Ajax,Milan ve Roma var.Ben de korkudan 2.4 Milyon Pound'u verdim sizce değer mi yoksa başka birini mi alayım henüz anlaşmayı kabul etmedim.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Arkadaşlar bu oyuncuyu almayı düşünüyorum Trabzonspor'a ilk senemdeyim ancak 2.4 Milyon Pound istediler.Peşinde Ajax,Milan ve Roma var.Ben de korkudan 2.4 Milyon Pound'u verdim sizce değer mi yoksa başka birini mi alayım henüz anlaşmayı kabul etmedim.
    üstüne bi de girayı ver zaten ilerliyen sezonlarda 2-3 katına satarsın

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    üstüne bi de girayı ver zaten ilerliyen sezonlarda 2-3 katına satarsın
    Aldık hocam 2.4 MN + Sonraki satıştan %10 ile.Ocakta geliyor.Devre arasında Colman'ı gönderip ortasahaya yerli bir takviye yapmayı düşünüyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri