Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 106 sonuç

Konu: Altyapıdan iyi oyuncu çıkaran takımlar

Nesil
    2006

Oyunda Gençlerbirliği adı gibi bir kulüp olmuş, Türkiye'nin en yetenekli oyuncuları oradan çıkıyor, 4.5 yıldıza sahip çok fazla oyuncu var ve 16 yaşında ki bir oyuncuyu almak için 10 milyon € a kadar para ödeyebiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende bu adamı bir türlü alamıyorum. 10 Milyon $ bonservis teklif ettim yine vermiyorlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@Bekq bence bu regen 10 M etmez sen başkalarına öner o 10 milyonu. Arjantine bir scout gönder 10 milyona 3 tane adam alırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    @Bekq bence bu regen 10 M etmez sen başkalarına öner o 10 milyonu. Arjantine bir scout gönder 10 milyona 3 tane adam alırsın.
    Valla bende öyle düşünüyordum başta almadım fakat leblebi gibi gol atıyor. Attığı gollerde genelde kendi becerileriyle atılmış goller. Sanırım PA falan çok yüksek bu oyuncunun.

Geçmişi:

Birde bende bir regen var ücretsiz almıştım o da iyi fakat önünde 2 forvet var. Çok az oynatabiliyorum. Kimsede kiralık teklif etmiyor. Üstüne düşebilsem belki de patlama yapacak.

Bu:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu da oyuncunun milli takım performansı(Her maç golü var neredeyse):

Üstüne düşebilsem iyi olacak aslında.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

1860 Munich'ten çok sağlam adamlar çıkıyor. Fransa'dan Lens'te aynı şekilde.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

bir kaç yerde gördüğüm alt yapın kötüyse daha iyi regen çıkıyor söylentisi var.benim gözlemlerimle yanlış bir düşünce.gençlerbirliğini yönetiyorum.daha 1 sezon geçti 3 tane gelecekle 3 büyüklere satabileceğim regenler çıktı.birinin pa 165..

Bende gençlerbiliği hersene 1 tane çok iyi regen çıkartıyor onlardan 1 tanesi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bursadan da çok güzel forvetler çıkıyo sercanı mı emsal aldılar ne
    türkiyeden harika forvetler çıkıyor bu sene

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bekq View Post

Bende bu adamı bir türlü alamıyorum. 10 Milyon $ bonservis teklif ettim yine vermiyorlar.
    Yerli piyasasındaki yüksek fiyat çekme olayını oyuna iyi yansıtmışlar demek ki
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Yerli piyasasındaki yüksek fiyat çekme olayını oyuna iyi yansıtmışlar demek ki
    Ben kafaya taktım bu adamı. Sürekli basına demeç vereceğim en sonunda mutsuz olduğunda illaki alırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Ben kafaya taktım bu adamı. Sürekli basına demeç vereceğim en sonunda mutsuz olduğunda illaki alırım.
    tabi avrupa takımları sana yedirirse

Yahu ben bakıyorum, takımlar bom boş o takımlar ? Nasıl olacak bu ? Regen çıkma tarihlerindenmi baz alacağız ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

milli takımların alt yaş gruplarına dal

İlk sezon yeni bitti, regenler ne zaman çıkar o takımlarda şuan bomboş gözüküyor.

edit: Sadece İspanya ligi açık bir arkadaş açmazsan olur yazmış ilk sayfalarda ölemi acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

forumda araştır ülkelere göre regen çıkış tarihi diye koun var ayrıntılı bir şekilde orda bulabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    milli takımların alt yaş gruplarına dal
    Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    İlk sezon yeni bitti, regenler ne zaman çıkar o takımlarda şuan bomboş gözüküyor.

edit: Sadece İspanya ligi açık bir arkadaş açmazsan olur yazmış ilk sayfalarda ölemi acaba ?
    Arkadaşın dediği gibi U19 turnuvalarına falan bak çok iyi ve boşta regenler mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

beyler genel olarak futbol akademisi olan takımları birisi yazabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

2. sayfanın ilk mesajında yazıyor nasıl bulacağın.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu yıl ilk kez Trabzonspor kariyerimde sağlam regenler çıktı hemde 3 tane birde.Amc,Mc,Fc 3.de çok iyi olacakmış Ünal Karaman öyle dedi.Hemde oynun ilk yılı yahu

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Bu yıl ilk kez Trabzonspor kariyerimde sağlam regenler çıktı hemde 3 tane birde.Amc,Mc,Fc 3.de çok iyi olacakmış Ünal Karaman öyle dedi.Hemde oynun ilk yılı yahu
    Benim kariyerlerimde de böyle oluyor. Daha sonra 1-2 yıl geçince asistanın verdiği yıldızlar düşüyor. Hatta asistan sat bunları diyebiliyor. Bu bakımdan biraz aldatıcı aslında asistan raporları.

ya bende fransa brazilya arjantin coğu lig acık ama sizin söylediğiniz bu takımlara gitdigimde sanki ligi acmamısım gibi hiç bir oyuncuları görünmüyor 18 yaş altı takımlarına girdiğimde oyuncu yok olarak tranfer gecmişleri boş yardımcı olurmusunuz

Beşiktaştan bi regen çıktı Werder Bremen üzeri Napoli'ye aldım 1 sene oynattım MAN CITY ve CHELSEA kapıya dadandılar peşin 55 60 a ...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

beşiktaştan harika regenler çıkıyo beşiktaş benim seride harika transferler yapıyo beşiktaş süper bu oyunda

Beşiktaş'tan kadroma kattığım regenler ...

Ayağının tozuyla AC Milan'a Italya Super Kupa'da 2 gol , Liverppol'a Avrupa Super Kupa'da 2 gol attı .. Yanınada poacher olarak Fierro'yu verdim ...

Savunmanın bel kemiği ... Bocchetti ve Verthongenle inanılmaz işler çıkartıyor . Sık sık korner gollerinde sahne alıyor ...

beşiktaştan harika regenler çıkıyo beşiktaş benim seride harika transferler yapıyo beşiktaş süper bu oyunda
    Paylaştım çıkan oyuncuları .. Bende Türkiye ligi açık olmamasına rağmen yukardaki adamlar çıktı .. Açık olsa düşünemiyorm

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Beşiktaş ve Bucaspor bu iki kulübü sakın es geçmeyin tekrar söylüyorum en kalite regenler burda gel gel

Beşiktaş ve Bucaspor bu iki kulübü sakın es geçmeyin tekrar söylüyorum en kalite regenler burda gel gel
    Az önce FENERBAHCE ile yeni bir oyun açtım .. İlk defa Türkiye'den bir takım aldım .. Database i de oldukça fazla tuttum . Güney Amerika ve Turkiye'nin özellikle izleyip görecez artık

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

şimdi 2020deki milli taqkımı oluşturan regenlerin takımlarına bi bakıcam bu aklıma hiç gelmemişti bakalım ne gösterecek

akhisar belediyesi
    beşiktaş
    göztepe
    giresunspor
    beşiktaş
    bayern
    bursaspor
    antep
    bucaspor

regenlerin en düşük piyasası 2.5 m avro ve bu regenlerle euro 2020de final oynadm

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri