Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 106 arası toplam 106 sonuç

Konu: Altyapıdan iyi oyuncu çıkaran takımlar

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

sochaux'u yönetyorum as takımın %50'si altyapıdan.ve mükemmel bi altyapısı var.ama bu Clairefontaın takımında hiç regen yok fransa açık olduğu halde.

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    şimdi 2020deki milli taqkımı oluşturan regenlerin takımlarına bi bakıcam bu aklıma hiç gelmemişti bakalım ne gösterecek

akhisar belediyesi
    beşiktaş
    göztepe
    giresunspor
    beşiktaş
    bayern
    bursaspor
    antep
    bucaspor

regenlerin en düşük piyasası 2.5 m avro ve bu regenlerle euro 2020de final oynadm
    Göztepe hemşerim hocam ben 2018 geldim transfer bütçem aşırı yeterli ama 1 tane transfer yetiyor regenler dehşet geliyor

Giresundaki regenleri paylaşır mısın ? memleketimin kadrosunu merak ettim

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Benim neredeyse bütün Elazığspor kariyerlerimde altyapıdan ilk 2 sezonda altyapıdan her zaman 1 veya 2 kaliteli regen çıkar.Üstelik Elazığspor'un tesisleri berbat kere berbattır

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

alt yapıdan çıkan oyuncularda sadece tesisler önemli değil. Bölgendeki oyuncu istihdamı,koçların falanda önemli.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

2028

2 fenerbahçe 2 beşiktaş regen var diğerleri yüzde doksan yurt dışı bursa ibb ve göztepeden güzel regenler çıkmış ama türk regen bakmak isteyenler almanyaya bizahmet

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    alt yapıdan çıkan oyuncularda sadece tesisler önemli değil. Bölgendeki oyuncu istihdamı,koçların falanda önemli.
    Onlar da berbat

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Burada şans faktörü devreye giriyo tabi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Avrupa İçin: Ajax, Real Madrid, Juventus, Manu, Barcelona, Feyenoord, Auxerre, Rayo Vallecano, Galatasaray

Amerikalar: River Plate, Boca Juniors, Estudiantes, Banfield, Santos, Cruzeiro, Atlante, Atlas, Pumas, Chivas, Cruz Azul

Afrika: Enyimba, Asante Kotoko, Kano Pillars, Heartland, Ajax Cape Town, Kaizer Chiefs, Orlando Pirates, Zamalek

Asya: Gamba Osaka, Okayama FC

bunlardan da ıyı oyuncular cıkar

Quote Originally Posted by ancar View Post
    Avrupa İçin: Ajax, Real Madrid, Juventus, Manu, Barcelona, Feyenoord, Auxerre, Rayo Vallecano, Galatasaray

Amerikalar: River Plate, Boca Juniors, Estudiantes, Banfield, Santos, Cruzeiro, Atlante, Atlas, Pumas, Chivas, Cruz Azul

Afrika: Enyimba, Asante Kotoko, Kano Pillars, Heartland, Ajax Cape Town, Kaizer Chiefs, Orlando Pirates, Zamalek

Asya: Gamba Osaka, Okayama FC

bunlardan da ıyı oyuncular cıkar
    +Sparta Prague inanılmaz regenler buluyorum burada

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Amerika'dan çok feci oyuncular çıkıyor. Çıkardıkları 10 regenden 5'i çok üst düzey oluyor genelde. Bir bakmanızı tavsiye ederim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

southampton kariyerimde öküz gibi regenler çıkıyor her sene en az 2 3 tane.

ganadan kotoko fc yi tek geçerim. her kariyerde takip ederim. iyi regenler çıkarmalarının yanında güzel keşifler yapıyorlar. afrikanın çeşitli ülkelerinden 16-17 yaşındayken transfer ediyorlar oyuncuları

türk regenler içinse türkiyeyi beklemeyin hiç dortmund ve münihin kapısında nöbet tutun. ufak kulüpler de iş yapıyor arada. bazen serbest bıraktıkları oluyor çok yetenekli gençleri (zaten serbest bırakmazlarsa almak zor)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Chivaz bilen bilir çok ekmeğini yedim

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Açıkçası altyapımdan kaliteli oyuncu çıkmayalı yıllar oldu diyebilirim. Belkide düşük seviyeli takımlar yönettiğimden dolayı olabilir. Fakat Türkiye liginden en çok İ.B.B, Altay ve Beşiktaş iyi oyuncular çıktığını gördüm.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Velez, River, Chivas'dan iyi oyuncular çıkıyor. Beşiktaş'ın altyapısı da çok iyi. Suat Bal diye bir sol bek çıkardım. Geleceğin İbrahim Üzülmez'i olarak gösteriliyor. Önce biraz güldürdü tabi. Sonra bir baktım adam Türkiye U19 maçlarında coşturuyor. Takım berabere kalsa bile en az 7.5 puan alıyor. Şaşırdım doğrusu. Direk verdim 19 numarayı.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri