Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

16 69.57%
  • İyi

4 17.39%
  • Vasat

1 4.35%
  • Hayal kırıklığı

2 8.70%
1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Seydou Doumbia | St | 23

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Seydou Doumbia | St | 23

Adı Soyadı : Seydou Doumbia

Kulüp : CSKA Moscow

Pozisyonu : St

Doumbia reyiz^^

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Satmıyorlar ki öyle ucuza adamı deli para istiyorlar.

2. sezon 26milyona aldım hocam ki bence deger herturlu daha oynatamadim ama neler yapmıs diye oynadıkca bilgi veririrm

Nesil
    2006
    Yer
    11

Böyle bir adam ucuza satılır mı senceOyunun en iyi Poacherlerinden biri.Advanced, Deep Lying ve bunlardan daha iyi bir şekilde Complete Forward olarakta oynayabiliyor.Bu adamın cüzi bir rakam satılmasını beklemek doğru olmaz zaten.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Orası öyle ancak ben bi adama bu kadar para verme taraftarı değilim.O kadar golü Halil'e de attırıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    11

O zaman mesele yok hocam

anca turkiye liginde attırırsın hocam halile sen o kadar golu turkiye ligi seni tatmin ediyorsa bisey diyemem ama beni etmiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

adamın dibi

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by estrogen View Post
    anca turkiye liginde attırırsın hocam halile sen o kadar golu turkiye ligi seni tatmin ediyorsa bisey diyemem ama beni etmiyor.
    Yok yahu dışarıda da atan adam bulursun taktik oturunca.Ben onu öylesine yazdım yahu TR banada zevk vermiyor.

Geçen sezon Defoe'ye mesela 45 gol attırmıştım İngilterede.

benim de demeye calistigim halil ile bu adam kıyaslanmaz bile ) ha diyelim mevzu gol atmak ok defoe ye 45 gol attırmıssındır. ancak bide bu adamla neler olurdu onu dusun hadi dielim ki defoe ile kıyaslanır ama halil ile kıyaslamak biraz ayıp hocam. simdi ozellikler olarak konusuyorum ancak dedim ya 26 ya almıstım ki solim 26 bile guzel bi rakam bence bu ozelliklere. ben poacher olarak oynatıcam ki 2 tane de guzel inside forvetim var yani tek ona yuklenmicem bakalim almanya liginde kac tane atıcak ilk sezonda. ona gore konusalim )) ama halile de haksıklık ettin hocam doumbia ya da

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Papiss Cisse ve Doumbia ikilisini birlikte düşünemiyorum. İkisinide Türkiye ligine getiremiyorum zaten
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Çok büyük takımda oynamayan ve 2. sezon başında alınabilecek (yaşı da uygun olan )en iyi poacher...Benim görüşüm budur arkadaşlar..!

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Papiss Cisse ve Doumbia ikilisini birlikte düşünemiyorum. İkisinide Türkiye ligine getiremiyorum zaten
    Napoli'de deneme sansm oldu ... yanlarada griezmann ve lavezzi (cavani) olunca gol rekorlari kirdilar ....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Newcastle'da ikisini beraber oynatma şansına eriştim. Kanatlardada Hazard ve Reus vardı. Sezonu sadece ligde 132 golle tamamladım. Doumbia 28 maç 28 gol 16 asist yaptı. Mükemmel bir poacher hem gol atıyor hem asist yapıyor hemde yüzdeli bir oyuncu fazla kaçırıp sıkıntı yaratmıyor. Tek eksisi Afrika kupasına gidip takımı yanlız bırakması belli bir süre.

ilk sezon devre arasında 20M€ karşılığında newcastle'a aldım, Poacher olarak sezon sonuna kadar 13 maç 10 gol 6 asist 4 MA ile oynadı,
    2. sene Chelsea'nin başına geçtim 40M€ ile oraya transfer ettim 5 maç 5 gol 2 asist 2 MA ile oynuyor. Torres'le mükemmel ikili oldular.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Oyuncu gerçekten mükemmel kuzenimle ortak kariyer yaparken o galatasaraya almıştı 30u aşkın gol attı.Hem Hızlı Hem Bitiriciliği güzel Barcelona İstemişti.Benzema ve Higuain ile karşılaştırma yaptığımızda kafa kafayaydı.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Forvette advenced harici denemedim ama özellikle çift forvet advenced'de resmen akıyor adam.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

yanında Wilfriedle iyi işler çıkarabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ya satılık listesinde 18 m euro istiyorlar veriyorum o parayı cavur herif görüşmelere bile katılmıyor halbuki katılsa onu paraya boğacağım müthiş bir profil

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2 .sezonda fb ye geliyor

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

2.Sezon başında 3 Büyüklere geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Oyuncu rolleri çıktığından beri forvetimi Poacher oynatırım hep.Bu kadar asist yapanı görmemiştim.İnanılmaz bir performans sergiledi.Geriden gelip top almasını çok seviyor.Normalde tek forvet oynadığım için bu sıkıntı yaşatır.Ama adam topu alıp defansın yanından yardırarak geçip golünü atıyor.Hala denemeyen varsa kıyın paraya derim.Ki normal fiyatının çok altına almıştım.Hatta arkadaşa söyledim kızdı kıskandı falanYinede bu seride gördüğüm en iyi forvet Damiao'dur.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Man City'ye transfer oldu bu. City ile 5 maç yaptım en çok korktuğum adam hep bu oldu. Ne Agüero ne Dzeko, Doumbia kadar tehlike yaratmadı. Ve sonuç olarak City'yi de hiç yenemedim tabii.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Bu forvetse ben insan değilim o kadar söylüyorum.75 gol attığını gördüm bir sezonda.

benim kariyerde realde. Ronaldo'nun pabucunu dama attılar varsa yoksa doumbia...özil aradan veriyor doumbia terlemeden atıyor. böle gole bogdular beni

Mesaj Yetkileri