Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 68 sonuç

Konu: Fm 2012 Genie Scout 12.1 İle Uyumlu Sürümü Yayınlandı!

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Beyler,benim kayıtlı oyunumda ilk başta hata vermedi.Sonrasında hata vermeye başladı.Diğer kayıtlı oyunlarımda denediğimde hata vermiyordu ama oynadığım kariyerde veriyordu.Kayıtlı oyunun adını değiştirip kaydettim ve öyle denedim.Ondan sonra hiç hata almadım.Bir deneyin isterseniz.
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Beyler,benim kayıtlı oyunumda ilk başta hata vermedi.Sonrasında hata vermeye başladı.Diğer kayıtlı oyunlarımda denediğimde hata vermiyordu ama oynadığım kariyerde veriyordu.Kayıtlı oyunun adını değiştirip kaydettim ve öyle denedim.Ondan sonra hiç hata almadım.Bir deneyin isterseniz.
    Arkadaşlar aynı sorun ben de de vardı aynen arkadaşın yaptığını yaptım ben de de düzeldi sorun.Bi deneyin.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    İşletim sistemin hangisi
    intel p4

32bit

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Peki bu hata benim üst mesajda paylaştığım resimde ki gibi mi? Oyunu açmaya çalışınca altta loading çıkıyor ve o ekranda ki hatayı veriyor
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Beyler oyuna lig yaması vs. eklediyseniz olmuyor. Bizzat denedim olmadı yamaları sildim oldu.
    malatyAdana!

Arkadaslar SAVE DOSYANIZIN ADINDA TURKCE KARAKTER OLMADIGINDAN EMIN OLUN! .2008 de yasamistim boyle sorun o yuzden acmiyordur save inizi eger comporse save tikli degilse!

alt ligler yaması var bende ama şu an için seçili değil yani kullanmıyorum ve hata veriyor hala bu yüzden olabilirmi?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Savelerime hep yönettiğim takımların isimlerini yazıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Benim tam tersi ilk baş açmadı, sonra açtı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sorunu hallettim arkadaşlar ek dosyalardan kaynaklanıyormuş. TSİ yapımı alt ligler yaması vardı onu kaldırınca açıldı.

Bende onu kaldırınca da olmadı...

Forumdaki bütün güncelleştirmeler bende yüklü. Bazıları engelliyor, uğraşıyorum...

Güncelleştirmelerden sadece -Huge database, -İngiliz gerçek fikstürleri, -Uzun isimler aktif... Diğerlerinden herhangi biri açıkken Fm Genie Scout 12 çalışmıyor... En azından bende öyle...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by akorkmaz View Post
    Arkadaslar SAVE DOSYANIZIN ADINDA TURKCE KARAKTER OLMADIGINDAN EMIN OLUN! .2008 de yasamistim boyle sorun o yuzden acmiyordur save inizi eger comporse save tikli degilse!
    Koyu ile belirttiğim yer ile bir ilgisi yok programın çalışıp çalışmamasının. Kayıtlı oyunun adını "ıöçşğü" yaptığımda dahi açtı.

Ben orjinal datayla oynuyorum, hiçbir değişiklik yok takımlarda. Fakat programda kayıtlı oyunumu yüklemek istediğimde aşağıda "takımlar yükleniyor.."yazıyor ve program öylece kalıyor. İki gün önce normal olarak kullanıyordum halbuki. Buna benzer sorun alan var mı benden başka.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Ben orjinal datayla oynuyorum, hiçbir değişiklik yok takımlarda. Fakat programda kayıtlı oyunumu yüklemek istediğimde aşağıda "takımlar yükleniyor.."yazıyor ve program öylece kalıyor. İki gün önce normal olarak kullanıyordum halbuki. Buna benzer sorun alan var mı benden başka.
    Kayitli oyununun adini degistir. Bana da aynen boyle olmustu. Adini degistirip oyunu oyle kaydettim. Sorun olmadi sonra.
    So what?
    Saike

Kayitli oyununun adini degistir. Bana da aynen boyle olmustu. Adini degistirip oyunu oyle kaydettim. Sorun olmadi sonra.
    Yapmama rağmen hala aynı sorun devam ediyor. Tekrar silip yükledim programı oda fayda etmedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Yapmama rağmen hala aynı sorun devam ediyor. Tekrar silip yükledim programı oda fayda etmedi.
    Hata raporu veriyor mu peki? Bende ilk başta takımlar yükleniyor derken program kilitleniyordu.Bilgisayara reset attım.Ondan sonra hata raporu vermeye başladı.Sonra dediğimi yaptım ve düzeldi.
    So what?
    Saike

ben bosna ligimle olan kariyeri açamıyorum yapmam gereken herhangi birşey var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Beyler Lig yaması olanlarda açmaz oyunu . Diğer sorunları ise bilmiyorum Framework veya kayıtlı oyun'un sıkıştırılmış olmasından olabilir.
    malatyAdana!

Güncelleme çıkmış arkadaşlar

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Güncelleme sorunsuz çalıştırdı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayrıyetten yüklemek zorunda oluyoruz çünkü hata veriyor, yeni sürümü indirin diyor program.

2. sürüm sorunsuz çalışıyor şimdilik. Teşekkürler bu arada.

güncellemeyi indirdim ancak hata aynen devam

Aynı şekilde bütün yamaları ekleyince aynı hata tekrarlıyor, ama güncellemede ilerleme var, güncellemeleri bekledikçe problem ortadan kalkacak gibi geliyor bana...

Yama derken ne gibi yamalar? bende forma ve logo yamasında başka bir eklenti yok ama hala aynı hatayı alıyorum

Yamadan kastım "Veritabanı Güncelleştirmerleri" kısmındaki herşey...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sanırım yaşadığım olay bi bende oldu. Yükledim bilgisayara Genie Scout'u, açılıyor dediğim anda onlarca internet explorer sayfası aynı anda açılmaya başladı. Ne olduğunu anlamadım ve o akdar fazla açılmaya devam etmesinden dolayı bilgisayar eşeğe döndü. Direk sildim programı..

Quote Originally Posted by chuckschuldiner View Post
    Yamadan kastım "Veritabanı Güncelleştirmerleri" kısmındaki herşey...
    Bende de herşey var hatta 116 ülke seçili 377 bin oyuncu ile. Deneme amaçlı olarak o oyunu yüklemeye çalıştım şimdilik bir sorun yok (beta 2 ile deniyorum beta 1 hiç sonuç vermiyordu)

Loading error alanlar Genie scout'un yayınlandığı siteye savelerini gönderebiliyorlar. Hatta ben de geçen sene bir save'imi göndermiştim.

Sanırım yaşadığım olay bi bende oldu. Yükledim bilgisayara Genie Scout'u, açılıyor dediğim anda onlarca internet explorer sayfası aynı anda açılmaya başladı. Ne olduğunu anlamadım ve o akdar fazla açılmaya devam etmesinden dolayı bilgisayar eşeğe döndü. Direk sildim programı..
    o hata bildiğim kadarı ile program files'a kurulmasından kaynaklı. Programın reklam destekli olmasından dolayı imiş...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri