1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Yedek Kaleci

Default Yedek Kaleci

Arkadaslar merhaba,

Merak ettiğim bir konu var.. ben 2017 - 2018 yılındayım su an ilk maçları oynuyorum ancak bu sezona kadar oyuncu buldugum sürece yedek olarak hiç kaleci almıyorum maç kadrosuna.. şimdiye kadar sadece bir kez kalecim kırmızı kart gördü ama rakibimde hiç gören olmadı.. bu kalecilerin kırmızı kart görmesi biraz zorlastırılmısmı oyunda daha önceden hatırladıgım her sezon bir veya iki kez kaleci görürdü.. siz yedek kaleci bulunduruyormusunuz veya sizde de kalecilerin kırmızı kart görmesi az seviyedemi...

sunuda belirteyim kalecilerim hiç sakatlanmadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Bende hiç yedek kaleci almam.Onun yerine diğer mevkilerden bir oyuncu koyarım ve her seride en fazla 1 veya 2 kez kalecim oyun dışı kalmıştır.Bunun içinde yedek kaleci koymak mantıksız.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

mantıken doğru ama hiç yapmadım yapmamda huyum değil

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aslında almak gerekiyor çünkü futbolda ne olacağı bilinmiyor. Bakıyorsunuz, en önemli maçta kaleciniz kırmızı kart görüyor ve yedek bir kaleciniz yok. Bir futbolcuyu kaleye geçirince rakip oyuncu kalecinin önünede vursa gol oluyor işte bu çok saçma. Ben 2 sene önce ingiltere alt liginde oynarken kalecim kırmızı kart yemişti 4-0 yeniyordum 10 dakikada maç 5-4 olmuştu, ve bana oldukça saçma gelmişti. Sonuçta oyuncuda olsa atlar zıplar birşeyler yapar.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

benim kalecim gördüğünde 2 0 öndeydim dk 75 falandı 3 1 kazandım macı (:

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hiç gerek duymam hiç yedek kaleci almam hatta yedek kaleci kadromda bile olmaz as kalecime çok güvenirim

Cesaret maça yedek kalecin olmadan çıkmaktır yeğen (ramiz dayı)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Her zaman koyarım yedek kalecimi. 4. sezondayım ve ilk 3 sezon kalecim ne kırmızı gördü ne de sakatlandı. Buna rağmen yinede koyarım. Alışkanlık olmuş.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

bana deseler ki kalecin emekli olana kadar sakatlanmcak ben yinede koyarım yedek kalecimi

2009dan beri hiç yedek kaleci bulundurmuyorum. sakatlanındığı oldu ama hiç kart görmedi kalecilerim.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Hiç yedek kaleci koymam bunun acısını 1 kere çektim.Geçen seride Fenerbahçeydim Chelsea ile şampiyonlar ligi çeyrek final maçı oynarken 11. dakikada Volkan atıldı.Maç 2-7 bitmişti.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lig maçlarında yedek kaleci koymuyorum ben de ama Şampiyonlar ligi maçlarında koyarım çünkü FM 2008 de 2-0 Milan'ı deplasmanda yeniyorum 10 kişiyiz tek forvet diğer herkesi geri çektim tak Volkan kırmızı gördü ben de Mecburen kaleye Deivid'i koydum Milan pozisyon bulmakta zorlanıyordu uzaktan vurmuştu bir oyuncu Gattuso olabilir yenmeyecek golü yedi Deivid 1-2 yendim ama 2.maç 2-0 yenilince o gol bana çok pahalıya mal olmuştu.

Mesaj Yetkileri