Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: Arsenal'de Şampiyonluk Hırsı!

Default Arsenal'de Şampiyonluk Hırsı!

'' Ne zaman şampiyonuz diye bağırsak hep kursağımızda kalıyor.
    Söylesene biz hoca takım niye oynamıyor ?? ''

ŞOKK !!

Gelen yoğun tepkiler doğrultusunda Arsen Wenger istifa ettiğini açıkladı..

Fransız teknik adamın bu baskıya daha fazla dayanamayacağını belirttiği Fabregas ve Nasri'nin ayrılışı doğrultusunda pskolojik bunalıma giridiği ve Antalya'da domates yetiştiriceği öğrenildi.

Medya ajanlarına akşam üstü düşen bir başka gelişme olarak Arsenal Patronu Peter Hill-Wood Türk asıllı teknik adam İlker Gürer ile anlaşıldığını kamuoyunu duyurdu. Bu haber İngilterede şaşkınlıkla karşılanırken İngiliz basınının Wengerli Arsenal'in şampiyonluk şansını daha fazla olduğu şeklinde görüş birliğine vardığı öğrenildi.

Yapılan basın toplantısında İlker Gürer'in heycanlı olduğu göze çarpı. Sorulan birkaç soru üzerine takımı yeterli görmediği için takviye yapıcağını ve taraftara şampiyonluk yaşatmaya geldiğini belirtti.

Not: İlk kariyerimde görüş ve yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
    Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:23

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Kariyerinizde başarılar sağlam bikaç elemanla ilk sezon özlenen şampiyonluğa ulaşabilirsiniz

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Kariyerinizde başarılar sağlam bikaç elemanla ilk sezon özlenen şampiyonluğa ulaşabilirsiniz
    Teşekkür ederim Forvet hattına iyi bir tavkiye yapıp bir kaç genç oyuncu almayı düşüyorum umarım şampiyonluk gelir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    Teşekkür ederim saolun

Yedek takımımıza karşı üstün bir oyun ortaya koyduk.

Vaslui karşısında Vasiliu'nun kendi kalesine attığı golle işimiz kolaylaştı ancak Sagna'nın sakatılığı transfer politikamızı değiştirmek zorunda bıraktı bizi.

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:30

Bir sorum olucak reismler neden url olarak duruyor :S

Başarılar kardeşim umarım eski günlerine döndürürsün Arsenal`i. Ayrıca resimlerin URL olarak görülmesinin nedeni upload ettiğin resmi direk mesaj sekmesine kopyalıyorsun. Mesaj sekmesindeki Araya resim ekleyi seçerek resmini oraya koyabilirsin ve böylece URL olarak gözükmez resimler. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Quote Originally Posted by Gansoo View Post
    Başarılar kardeşim umarım eski günlerine döndürürsün Arsenal`i. Ayrıca resimlerin URL olarak görülmesinin nedeni upload ettiğin resmi direk mesaj sekmesine kopyalıyorsun. Mesaj sekmesindeki Araya resim ekleyi seçerek resmini oraya koyabilirsin ve böylece URL olarak gözükmez resimler. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Teşekkürler umarım eski Arsenal'i tekrar canlandırırım, resimler konusunda da bilgi için saolun

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Kardeş öncelikle başarılar. Resim linkinin başına ve sonuna [url ] ve [/URL] eklemelisin.

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Kardeş öncelikle başarılar. Resim linkinin başına ve sonuna [url ] ve [/url] eklemelisin.
    Teşekkür ederim.Kardeşim o şekilde url olarak kalıyor link, ben resim gözüksün istiyorum

Tecrübeli isim Marco Materazzi'yi bedavadan takıma kazandırdık.

Ortasaha daki sakatılıklar sorunu sebebiyle Tolga Cigerci'yi kadromuza kattık

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:34

Yalnız resimleri görebilen varmı bende gözükmüyorlar hala ?

Materazzi ilk maçında golle tanıştı.

Forvet hattındaki rotasyon için Wilfried Bony'i kadromuza kattık.

Güzel futbolu 5 golle süsledik Wilfried ilk maçında golle tanıştı ve lakin forvet arkasına yapılan koşularda sıkıntı yaşıyoruz.

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:39

Lucas Andersen ve Baskhim Kadrii'yi kadromuza kattık.

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:43

[IMG]Buraya Linki yapıştır[/IMG]

İyi Oyunlar

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by morukderki View Post
    Teşekkür ederim.Kardeşim o şekilde url olarak kalıyor link, ben resim gözüksün istiyorum
    Kardeş, çok pardon [img]link[/img] diyecektim. Kusura bakma.

Quote Originally Posted by grozny View Post
    [IMG]Buraya Linki yapıştır[/IMG]

İyi Oyunlar
    Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Kardeş, çok pardon [img]link[/img] diyecektim. Kusura bakma.
    İkinizide teşekkür ederim şuan dediğiniz gibi yaptım linkleri resimleri görebilen varsa haber versin bende gözükmüyorlar hala.

Racing karşısında rahat bi oyun ortaya koyup bunuda 5 golle süsledik yalnız bir sorun var kalede çok gol yedik nerdeyse her maç 1 gol yedik kaleci transferi yapmak istemiyorum ancak zorunda kalabilirim.

Kolay bir maçtı .

3-0 kazandık

Ipswich bize hayatının futbolunu oynadık sonuç olarak yediğmiz golü çıkartamadık, öne geçme konusunda girğimiz pozisyonları değerlendiremeynice 1-1 lik beraberlik geldi.

Bu arada Sagna'nın yokluğunda sağ bek Walcott'a emanet son maçlarda iyi işler çıkartıyor. Genede bir sağbek değil
    Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:50

Gökhan Gönül Arsenal'de !!
    Sağbek sıkıntımızı çözmüş olduk.

Santos karşısında 3-1 lik galibiyetle hazırlık dönemini tamamladık.

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:52

resimler hala görünmüyor ama iyi gidiosun devam et

Başarılar dilerim ama resimleri ben de göremiyorum...

Kadromuz;

Fikstür;

Tansferlerimiz;

Last edited by morukderki : 03.Aralık.2011 at 13:54

Quote Originally Posted by babafm View Post
    resimler hala görünmüyor ama iyi gidiosun devam et
    Quote Originally Posted by Tshabalala View Post
    Başarılar dilerim ama resimleri ben de göremiyorum...
    teşekkürederim neden gözükmüyor çözemedim, araya resim ekle butonunu kullanıp url linklerini çıkan pencereye yapıştırıyorum, resim dosyaları jpg. özelliğinide ama bende resim kutuları beyaz içinde kırmızı x olarak çıkıyor şu işten analyan varsa yardımcı olursa sevinirim resimlerin altına link atıcam bundan sonra.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

http://www.resimup.net/

bu siteye upload et resimlerini ve BBCode (Forumlar İçin) 2 yazan kutucuğun içindekileri aynen kopyalayıp buraya yapıştır orda url falan otomatik ekli...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by nannar View Post
    http://www.resimup.net/

bu siteye upload et resimlerini ve BBCode (Forumlar İçin) 2 yazan kutucuğun içindekileri aynen kopyalayıp buraya yapıştır orda url falan otomatik ekli...
    Çok teşekkürederim resimler sayenizde görünür oldu

Sezona malubiyetle başladık her ne kadar etkili oyun oynasakta ilk yarım saat kontra ataklara engel olamadık. Santos'un kendi kalesine attığı gol işleri kolaylaştırmadı. İkinci yarıda Wilfired'in golü bize yetmedi.

Şapiyonlar Ligi Play Off'unda Rubin Kazan ile eşleştik.

Rusyadaki maçta 6-1 lik galibiyet elde ettik. Maç içinde Chamakh 15. sn de gol atması onu klüp tarihine geçirdi bizim ise işimizi oldukca kolaylaştırdı.

Fulham karşısında iyi oynamadık ilk yarı 2-1 geriye düştüğümüz maçta Dembele geri dörtlümüz perişan etti. İkinci yarıda Wilfired'in golüyle 1 puana razı olduk.

Tur atladığımız için yedek ağarlıklı çıktığımız maçta berabere kaldık ve yıldızlarımız olmadığı zaman gol sıkıntısı geçikiyoruz.

Şampiyonlar Liginde grubumuzda Lyon Basel ve Napoli var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gökhan'a çok vermişsin. Benim oyunumda 14.75'e kapadı Liverpool. Ayrıca yaşıda geçiyor artık. O paraya daha kaliteli sağ bek alabilirdin.

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Gökhan'a çok vermişsin. Benim oyunumda 14.75'e kapadı Liverpool. Ayrıca yaşıda geçiyor artık. O paraya daha kaliteli sağ bek alabilirdin.
    Maksat FB'nin kasaya para girsin Gökhan'a çok verdiğimin farkındayım da 3 - 4 tane G. Amerika'lıyla ucuza anlaştım ancak çalışma izni çıkmadı hiç birine bende Gökhan'ı aldım.

Rakibimizden 10 kişi kalmalarına rağmen 5 yol yememiz biraz ağar oldu

Kaleci önerilerinizi bekliyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri