Sayfa 1 / 48 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1411 sonuç

Konu: Finallerin Kaybedeni FCUM İlk Kez Avrupa'da + Arjantin | Sezon 9 |

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default Finallerin Kaybedeni FCUM İlk Kez Avrupa'da + Arjantin | Sezon 9 |

F.C. United of Manchester

Armamız

Takımımız

Taraftarımız

PES ETMEK YOK !!

Kulüp, 2005 yılında Malcolm Glazer'ın Manchester United'ı satın almasını kabullenemeyen yüzlerce taraftar tarafından kuruldu.2005-2006 sezonunda İngiliz lig sistemine göre en altta bulunan 10. kümeden futbola adımını atan kulüp, ilk üç sezonunda hızlı bir çıkış yaptı ve bu sezonlar boyunca sürekli yükseldi.Takım, ilk sezonu olan 2005-2006'da İngiltere'nin profesyonel olmayan kulüpleri arasında, maçlardaki ortalama seyirci sayısı bakımından en yüksek rakama sahip ikinci kulüp oldu. Devam eden iki sezonda ortlama seyirci sayısı azalan kulüp, 2007-08 sezonunda 97. sıraya kadar geriledi.2008-2009 sezonunda ilk kez bir üst lige çıkamayarak ligi 6. sırada tamamlayan ve bu durumu ikişer kez 13. olarak 2010-2011 sezonunun sonuna kadar sürdüren kulüp, hâlen İngiltere futbol ligleri sisteminde 7. seviyeye tekabül eden Northern Premier League Premier Division'da mücadele etmektedir.

Kariyer Hedefleri
    • 6 Sezonda EPL'ye yükselmek
    • Kulübü Profesyonelleştirmek
    • Tesislerimi ve Stadımızı Güçlendirmek

Takım Hakkında Bilgiler

• Yarı-profesyonel
    • Yerel Seviyeli
    • Takma adı Red Labels ve FCUM
    • Finansı durumuna göre ortalama
    • Takımın değeri 275k
    • Stadyumu Gigg Lane
    • Stadyum kapasitesi 11.313 kişi
    • Basit antreman tesisleri ve altyapı tesisleri

Geçen seneden hatırlayanlar olur belki 8 sezon ilerleyebilmiştim. Fazla lig açmamdan dolayı oyun iyice yavaşlamıştı bırakmıştım yayınlamayı. Hatırlamak isteyenler için buradan.Bu sefer aynı hataya düşmemek için sadece İngiltere Liglerini açıyorum. Geçmişimi nasıl olsa hep burada kalacağım için uluslararası futbolcu olarak ayarladım.

FM 2012 aldığımdan beri hep bu kariyeri açmayı düşünüyordum ve artık dayanamadım açtım.

eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Geçen seneki sistemi uygulayacağım.

Evo-Stik Northern Primier Division'da toplam 42 maça çıkacağım. 4 maçlık periyotlara böleceğim ve her 4 maçlık periyotta ki puan hedefimiz 7. Geçen sene ki puan durumunu baz alarak 73 puan bizi play-offlara taşır.

Teknik ekipte 1 yardımcı antrenör, 1 koç, 1 doktor ve 1 gözlemci bulunuyor. Verilen hak ise 2 koç ve 2 gözlemci.

Şuanda takımı analiz edeceğim.

Ayrıca yönetim sadece yükselme seçeneği verdi. 0 transfer bütçesi ve 170 K maaş bütçesi de cabası. 159 K mevcut bütçemiz, geri kalanıyla en azından 2 oyuncu almamız lazım.

Ayrıca İngiltere alt liglerinde oynayacaklara bir kaç tavsiye kesinlikle çift forvet oynayın ve defans oyuncularınız takımda ki en değerli oyuncularınız olsun.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Başarılar güzel olacak gibi

Başarlılar bu lig oyunda yok sanırım yama ise linkini zahmet olmaz ise atabilir misin? Bulamadım da nette.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

böyle küçük takımların kariyeri çok zevkli geçiyo başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by serdarakyol View Post
    Başarılar güzel olacak gibi
    Quote Originally Posted by Gansoo View Post
    Başarlılar bu lig oyunda yok sanırım yama ise linkini zahmet olmaz ise atabilir misin? Bulamadım da nette.
    Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    böyle küçük takımların kariyeri çok zevkli geçiyo başarılar dilerim
    Teşekkürler..
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Başarılar

Darlington takımını çalıştırmıştım İngiltere güzeldir yalnız şu çalışma izni beni ingiltereden uzaklaştırsa da güzel anılarım var başarılar dilerim ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by SsX View Post
    Başarılar
    Teşekkürler..

Quote Originally Posted by grozny View Post
    Darlington takımını çalıştırmıştım İngiltere güzeldir yalnız şu çalışma izni beni ingiltereden uzaklaştırsa da güzel anılarım var başarılar dilerim ...
    İngiltere alt ligleri güzeldir ve oyunda ki en gerçekçi ligde İngiltere ligleri olduğu için daha da zevkli oluyor. Darlington benim 2 lig üstümde malesef 3 seneye rakipleri olurum
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    İngiltere alt ligleri güzeldir ve oyunda ki en gerçekçi ligde İngiltere ligleri olduğu için daha da zevkli oluyor. Darlington benim 2 lig üstümde malesef 3 seneye rakipleri olurum
    Ben pek bu yama ve alt lig ekleme olaylarını bilmediğim için sizin daha alttan başlamanız güzel ama 11 bin kişilik stad bence fena takım seçmemişsin ben beğendim dediğim gibi tek can sıkıntısı çalışma izni ve oyuncu izlemek çok zor gözlemci gönderemiyorsun ingilete ve iskoçya dışında kariyerinizi yakından takip edeceğim ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Eğer İngiltere 7. liginden milli takıma adam çağırıyorsan işin zor Sri Lanka
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaş yolunu kaybetmiş heralde bizi bulmuş bula bula
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben pek bu yama ve alt lig ekleme olaylarını bilmediğim için sizin daha alttan başlamanız güzel ama 11 bin kişilik stad bence fena takım seçmemişsin ben beğendim dediğim gibi tek can sıkıntısı çalışma izni ve oyuncu izlemek çok zor gözlemci gönderemiyorsun ingilete ve iskoçya dışında kariyerinizi yakından takip edeceğim ...
    Eğer istersen bu ligi nasıl açabileceğini tarif edebilirim.

11 bin kişilik Gigg Lane esasen bizim değil. Bury F.C. kulübünün 1885ten beri bizde kullanıyoruz. FCUMu seçme sebebim bi tepkiye karşılık kuruldu benimde ilgimi çekmişti vakti zamanında geçen seneden sonra da iyice sardı.

Çalışma izni, gözlemci gönderememe gibi sıkıntılar bu kadar alt ligde problem olmuyor. 20 günde 2 gözlemcim nerdeyse 100 oyuncu önerdi bana. Ayrıca en fazla zamanı transfer harcıyor, geçen sene 8 saat oyuncu baktığımı hatırlarım. Zaten belli bir yaşın altındaysa uyrukta sıkıntı yaratmıyor. 2-3 sene sonra ise şuan yavaştan takıma aldığım oyuncular yetişmiş olur.

Teşekkürler bu arada
    eto'o bitmiş.

Başarılar ilginç olacağa benziyor

Küçük takım çalıştırmanın en güzel tarafı işte oyuncu yetiştirme ayrıca rekabet çok ciddi oluyor neticesinde heyecan var tabiki transfer bir zaman sonra çok sıkıyor oyuncu özellikleri gizli gözlemleyemiyorsun bazen diğer özelliklerini göremeden bile transfer yaptığım oluyordu içimde kalmasın bir iranlı birde mısırlı 2 futbolcu vardı ama harikaydılar onları sonra büyük takımda görünce insan üzülüyor şuan mevcut kariyerim yeterince zevkli çok teşekkür ederim bir gün İngiletere tekrar dönersem sizin kariyerinizi kesinlikle referans olarak kullanacağım ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Takımı iyi analiz ettiğimi düşünüyorum ligin başlamasına 10 gün kala transferi kapattık. Kale-stoperler-bekler tamamen değişti. Zaten takımın başka birşeye ihtiyacı yoktu

Maç başına 45 £ ya anlaştık. Bin değil bu arada kırkbeş euro

Maç başına 275 £ vereceğiz eğer bir de gol atarsa 350 £. Tamamen forvete alternatif olsun diye takıma kattım. Neredeyse 60 maça çıkacağız.

Yıllık 6.250 £ vereceğiz. Fiziksel özellikleri çok üst seviyede. En az 3 sene yeter bize.

Sol bek eksiğimizi tamamen kapattık. Yıllık 9.000 £ vereceğiz. Biraz tuzlu oldu.

Kale sorununu sağolsun İskoç arkadaşla hallettik. Yıllık 3.100 £ vereceğiz. Devre arasına kadar daha iyisini bulursam yedek olur.

Gururumuz. Tek milli oyuncumuz. Yıllık 6.250 £ vereceğiz. İnşallah elimizde tutabiliriz.

Defansa son takviye. Maç başına anlaştık ama direk oynayacak. Maç başı 130 £ alacak.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Küçük takım çalıştırmanın en güzel tarafı işte oyuncu yetiştirme ayrıca rekabet çok ciddi oluyor neticesinde heyecan var tabiki transfer bir zaman sonra çok sıkıyor oyuncu özellikleri gizli gözlemleyemiyorsun bazen diğer özelliklerini göremeden bile transfer yaptığım oluyordu içimde kalmasın bir iranlı birde mısırlı 2 futbolcu vardı ama harikaydılar onları sonra büyük takımda görünce insan üzülüyor şuan mevcut kariyerim yeterince zevkli çok teşekkür ederim bir gün İngiletere tekrar dönersem sizin kariyerinizi kesinlikle referans olarak kullanacağım ...
    Altyapı filan felaket durumda kendi aldığım oyuncuları oynatarak geliştireceğim. Altyapıda ki en iyi defansın top kapması 3 markajı 2
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hazırlık kampını tamamladık. İlk iki maç takımı inceledik transferleri yaptık ve geri kalanını asistana bıraktık. Oda sağolsun yanıltmadı bizi.

Ligin başlamasına 5 gün kaldı. İlk 4 maçlık periyottan sonra ekleyeceğim.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence yeterli sayıda kombine sattık.
    eto'o bitmiş.

Kombine sayısı bence çok iyi ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

7.Lig için mükemmel hatta STSL de o kadar kombinesi olmayan takımlar var
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1.Hafta

2 duran top ile 2-0 geriye düştük 3-2 yi kaçırdık.

2.Hafta

İstediğimiz oyunu sergiledik. Matty geçen seneki formundan hiç birşey kaybetmemiş.

3.Hafta

Wolfenden sen bu lige fazlasın. 2.forvetim sakat olmasına rağmen gol attık.

4.Hafta

90+3 te engel olamadık gole. Ama çok iyi mücadele ettik. 3 sakat verdik malesef.

Hedef 7 puandı biz 8 puan topladık. Hedeften 1 puan ilerdeyiz.
    eto'o bitmiş.

bu ligi açamadım nasıl yapılıyor söyller misin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yaması var. community.sigames.com sitesinde.
    eto'o bitmiş.

onu buldumda logou nerden ındırdın

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ayın 3.menajeri olduk, ayrıca Matty ayın oyuncusu seçildi.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post
    onu buldumda logou nerden ındırdın
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103827 bunu kullanıyorum.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

James Gilpin efsanemdir takipteyim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Daha iyi bi kaleci buldum da yıllık 20 bin istedi. Bu sene Gilpinleyiz
    eto'o bitmiş.