Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 203 sonuç

Konu: "Behzat Ç.'li Gençler Şampiyonlar Ligi'nde [Gençlerbirliği 2013-2014]"

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kemal Tokak muthis transfer. Bi dahaki sene yerlilere daha cok onem ver transferde bence. Yabancilar zaten iyi

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam kariyerini zevkle takip ediyorum Galatasaray galibiyeti süper olmuş
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Hatta al sana transfer listesi.

Kaleci Sinan Bolat
    Sol bek- Hasan Ali ve Ozgur Cek
    Mc- jem karacan

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Fenerbahçem kupayı da almış.
    Gerçekte de alsak şu muhabbetten kurtulsak (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Fenerbahçem kupayı da almış.

Valla öyle oldu durdurulamaz şekilde Double yaptılar...
    Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Kemal Tokak muthis transfer. Bi dahaki sene yerlilere daha cok onem ver transferde bence. Yabancilar zaten iyi

Evet bence de iyi bir transfer oldu ama henüz beklenen patlamayı yakalayamadı. Ona partner olarak oynattığım Leandro Almedia ve Ibrahim Gnanou ile uyum yakalayamadılar bir türlü. O nedenle yanına çok sağlam bir yabancının peşindeyim [İpucu:Sadece özellikleri iyi çok ünlü değil, Türkiye Süper Ligi'nde forma giyen bir stoper]
    Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Hocam kariyerini zevkle takip ediyorum Galatasaray galibiyeti süper olmuş

Teşekkür ederim. Kariyerin benim için zevkli devam etmesi için gerçekten önemliydi bu galibiyet, iyi oldu...
    Hatta al sana transfer listesi.

Kaleci Sinan Bolat
    Sol bek- Hasan Ali ve Ozgur Cek
    Mc- jem karacan

Hasan Ali Kaldırım'ı zaten Kayserispor küme düştüğü için gözüme kestirmiştim ve takıma kattım. Cem Karacan'ın taktikte oynayacak yeri yok ama Sinan Bolat için nabız yoklamaya değer.

Gençlerbirliği UEFA Avrupa Ligi bileti ile sponsor gelirlerimiz arttı

2012/2013 Sezonu Yaz Transfer Dönemi Başladı!

Kayserispor küme düşünce defansımızın zayıf olan sol tarafını güçlendirmek için hemen Hasan Ali Kaldırım'ın peşine düştük ve 48 ayda ödenecek 1.000.000 $ bonservis karşılığında Kayserispor ile anlaştıktan sonra Hasan Ali'yi ikna etmek hiç zor olmadı.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi Sezon Özeti

Türkiye Süper Ligi'nde geride kalan sezonun özetine baktığımızda Süper Lig'e Fenerbahçe'den sonra damga vuran ikinci oyuncu olduğumuzu söyleyebiliriz. Zira en çok gol atan, en çok asist yapan ve yılın transferi olarak değerlendirilen oyuncular bizde olduğu gibi takım olarak da beklenen üzerinde performans gösteren bizdik.

Mouche Altın Ayakkabıyı Kıl Payı Kaçırdı!

Rekorları alt üst eden Mouche Altın Ayakkabı'yı ülke puanımız nedeniyle kaçırdı hem de sadece 2,5 puan farkla. Ama Milan'ın haşarı çocuğu Zlatan İbrahimoviç'i de geride bırakarak ikinci sıradaki yerini aldı.

Hasan Ali Kaldırımı Alabilirdik resmen beni alın dedi biz almadık keşke alsaydık şimdi yanına yaklaşılmıyor

Quote Originally Posted by grozny View Post
    Hasan Ali Kaldırımı Alabilirdik resmen beni alın dedi biz almadık keşke alsaydık şimdi yanına yaklaşılmıyor

Aslında özellikleri iyi gibi ama Kayserispor kariyerimde çok verim alamamıştım. Fakat yine de oyundaki en iyi sol kanat defans oyuncularından biri bence...

Gençlerbirliği'nde transfer tam gaz devam...

Geçen sezon defansın sağ kanadında Aykut Demir'i oynattık ama tam olarak onun alışık olduğu bir pozisyonu olmadığı için verim aldığımızı söyleyemem. Bu kanada çare ararken aklıma Gençlerbirliği'nde yetişen Hakan Aslantaş geldi. Konyaspor'a (48 aylık taksitlerle) 600.000 $ bonservis ödeyerek bu transferi gerçekleştirdik.

Geçen sezon problem yaşadığımız bölgelerden ikisi de defansın göbeği ve defansif orta saha olmuştu. Yine Türkiye Ligleri bu arayışımıza çare oldu ve defansif özellikleri üst düzeyde olan Kamil Zayatte ile bu boşluğu doldurduk. Büyükşehir Belediye bu transferden 1.000.000 $ (48 aylık taksitlerle) alacak.

Forvet hattımızdan gerçekten de çok yaratıcı fakat yedek olarak oynayan Lucho Figueroa sezonu sadece 1 golle tamamlayınca yedek olarak etkili bir isim transfer etmemiz gerekiyordu. Hem genç hem de yetenekli Borini Parma ile sözleşmesini uzatmayarak bizi tercih etti. Bu delikanlıdan çok umutluyum, hem çok gol atacak hem de büyük para kazandıracak...

Avrupa Şampiyonu yeniden Fransa!

Alkaralar Behzat Ç. ile nikah tazeledi

Gençlerbirliği Transfer Günlüğü

Yeni sezon için alternatifli bir kadro kurma çalışmalarımız kapsamında Yasin Öztekin'in başarıyla oynadığı sağ kanatımız için ona kaliteli bir yedek olarak PSV ve Hollanda Milli Takımı formaları giymiş olan Otman Bakkal ile anlaşmaya vardık. Otman Bakkal'n bonservisi elinde olduğu için bonservis ödemedik...

Regenimiz Galip Yağcı ile genç oyuncu kontratı imzalandı!

Aslında ben prensip olarak regenlerle oynamaya karşıyım ama kendi altyapımızdan çıkan 16 yaşındaki bu yetenek için bu alışkanlığımı bozmak istedim. Büyük adam olacağı belli olan Galip Yağcı ile genç kontratı imzaladık ama 17 yaşına basar basmaz hemen profesyonel yapacağız. Bir de dipnot olarak şunu söyleyeyim resimsiz oynamayı sevmediğim için U-17 Milli Takımında forma giyen bir gencimizin resmini kullandım.

Chancel Mbamba Mangulu Gençlerbirliği'nde

Aslında bu transfer bana bile biraz gereksiz gibi geliyor fakat scout raporunda oyuncu için gelecek olduğunu söyledi. Bu nedenle Anderlecht tarafından serbest bırakılan genç defans oyuncusunu maaşı da düşük olduğu için transfer ettik.

UEFA Avrupa Ligi'nde muhtemel rakiplerimiz belli oldu

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

mouche bi 30 attıysa borini herhalde hocam bi 50 atar transferler çok güzel ve yerinde

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sunumuna hastayım ya
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    mouche bi 30 attıysa borini herhalde hocam bi 50 atar transferler çok güzel ve yerinde

Borini gerçekten potansiyeli olan bir oyuncu, zaten halen bizi nasıl tercih ettiği konusunda şaşkın durumdayım fakat Zec-Mouche ikilisini kesmesi de şu an için zor görünüyor...
    Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Sunumuna hastayım ya

Teşekkür ederim, yorumlarla daha da renkli oluyor...

Gençlerbirliği 2012/2013 Hazırlık Kampı

Hazırlık kampımız tam da istediğimiz gibi geçmedi ama takımdaki büyük değişimi düşünürsek sonuçlardan ziyade takım uyumunun yakalanması bizim için skorlardan daha önemliydi. Zaten UEFA Avrupa Ligi fikstürü yüzünden çok fazla hazırlık maçı da yapamadık. Fakat yine de takımın aldığı yol ilerisi için umut verici.

Transfer Dönemi Takımdan Ayrılanlar

Takımın geçen sezon yaşadığı en büyük problem şüphesiz kale mevkisinin yetersiz olmasıydı. Bu mevkiide birkaç farklı isim denedik ama hiçbiri istediğimiz gibi bir performans gösteremedi. Bu ilaca çare aramaya devam ediyorduk ve bunun da ucuz transferlerle mümkün olamadığını anladığımız için Newcatle United'ın Hollanda'lı kalecisi Tim Krul'u transfer ettik. Tim Krul ödediğimiz boservis bedeliyle bugüne kadar ki en pahalı transferimiz oldu.

UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 1.Hafta:
    Gençlerbirliği yolu şimdiden yarıladı...

Bu turda bize göre nispeen daha zayıf olan rakibimiz karşısında forvetlerimizin performansı sayesinde iyi bir skor olarak turu neredeyse garantilemeyi başardık. UEFA Avrupa Ligi'ne yaptığımız iyi başlangıç mutluluk verici...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam avrupa galibiyeti mükemmel olmuş ayrıca gönderdiğin oyunculardanda iyi para gelmiş yanlız Artun'un kontratını yenilememişsin benim oyunumda marsilya ya transfer olmuştu sende kötü mü ?
    malatyAdana!

Hocam avrupa galibiyeti mükemmel olmuş ayrıca gönderdiğin oyunculardanda iyi para gelmiş yanlız Artun'un kontratını yenilememişsin benim oyunumda marsilya ya transfer olmuştu sende kötü mü ?

Dikkatini çektiyse oyuncuların çoğunu da bedelsiz olarak gönderdim çünkü böylece en azından yüksek maaş bütçesini aşağıya çekmek istedim.
    Artun Akçakın'ın da profiline bakmadım bile desem yeridir, çünkü Galip Yağcı çıkınca ortaya tüm dikkatimi ona verdim gerçekten...
    Last edited by Tshabalala : 20.Aralık.2011 at 09:33

UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2.Hafta:
    Beklendiği gibi Alkaralar bir üst turda...

Zayıf rakibimiz karşısında deplasmanda da gayet rahat bir oyun ortaya koyduk ve yine yıldız forvetlerimiz sayesinde rahat bir galibiyet aldık. Bu turdan çıkacağımıza emindik şimdi bir üst turdaki rakibimiz Ukrayna temsilcisi Dnipro ile olan maçlarımıza konsantre olacağız...

UEFA Avrupa Ligi 4.Ön Eleme Turu 1.Hafta:
    Takımda Mouche varsa sorun yok

Gruplara kalmadan önceki son turun bu ilk maçında ciddi bir tedbir olarak defansif ortasaha pozisyonunu iki kişiye çıkararak forvet sayımızı teke indirdik. Mouche tek forvet oynadı ve araya atılan toplarda daha etkili oynadığını hissettim. Mouche çıkıp da yerine giren Zec de kısa sürede 2 gol birden buldu ve taktikle ilgili aklımda olumlu düşünceler oluştu...

Süpersin Hocam...Mouche Süpermiş...Transferler Yerinde Bence Uefayı Alırsın...

İşte Alkaralar'ın herşeyi değiştiren yeni taktiği

UEFA Avrupa Ligi 4.Ön Eleme Turu 1.Hafta:
    Gençlerbirliği güle oynaya gruplara kaldı!

Daha önce ilk Dnipro karşılaşmasında kullandığımız taktikle yine sahaya çıktık ve UEFA Avrupa Ligi biletini aldık ve bizim için önemli olan gruplara kalmayı başardık. Maçta Tim Krul mükemmel oynadı, iki gol yedi ama birini kendi kalemize attık diğeri de zaten saçmasapan bir penaltı (bizim saçma bir müdahale ile sebep olduğumuz manasında) golüydü. UEFA Avrupa Ligi grubumuzda ise Roma, Celtic ve Köln ile eşleştik. Açıkçası bu gruptan çıkma yolunda kendimize fazla şans tanımıyorum...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 1.Hafta:
    İki kırmızı kart ve bir penaltı bile Gençlere diz çöktüremedi

Ligin açılış maçı sezona iyi başlangıç yapabilmek açısından gerçekten önemliydi. Yeni transferimiz Freddy Adu taraftara ligde golle merhaba derken 60. dakikada hem Kemal Tokak hem de Kamil Zayatte kırmızı kart gördü ve verilen penaltıyı Ekrem ağlara yolladı. Fakat Adu bir kez daha sahneye çıktı ve gollere kaldığı yerden devam eden Mouche'ye yaptığı asistle bizi sevince boğdu.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yeni sezona galibiyetle başlaman harika olmuş

Sana zahmet Adu'nun profilini koyabilir misin ?
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Yeni sezona galibiyetle başlaman harika olmuş
    Sana zahmet Adu'nun profilini koyabilir misin ?

Evet sezona fena başlamadık hem de maç içindeki tüm olumsuzluklara rağmen. Hemen hemen her kairyerimde almış olduğum Adu'nun transferini paylaşmayı unutmuşum ama sen vesile oldun. Adu'yu Amerika'nın Philadelphia takımından 1.000.000 $ (tabii ki 48 aylık taksitlerle) bonservis ile transfer ettik.

Tim Crul Süper Olmuş Gerçekten Bende Devre Arasında Araştırmıştım Adam Tenezzül Edip Yüzüme Bakmadı

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Tim Crul Süper Olmuş Gerçekten Bende Devre Arasında Araştırmıştım Adam Tenezzül Edip Yüzüme Bakmadı
    Aslında bana da oyuncunun kendi menejeri önerdi ve takımıyla anlaşınca kendisi de maaş ile ilgili zorluk çıkarmadı hiç...

Yaz transfer sezonuna noktayı defansif orta sahaya yaptığımız takviye ile sonlandırdık. Bu mevki için Cem Can biraz yaşlı kalıyor, Soner Aydoğdu da biraz yetersiz. Theo Weeks Kamil Zayatte'ye partner olacak, tercih etmemizin nedeni de Türkiye'ye alışık olması ve yetenek olarak fazla vasat olmaması oldu.

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 2.Hafta:
    Yeni çıkan Elazığspor Gençleri fazla zorlamadı

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 3.Hafta:
    Trabzon'da sessiz gecenin galibi yok...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Tebrik ederim seni hocam elazığı yenmişsin keşke 6 tane atsaydın ya
    malatyAdana!

Tebrik ederim seni hocam elazığı yenmişsin keşke 6 tane atsaydın ya

Teşekkür ederim Elazığspor'u yendik ama bu sene öyle 5-6 gol attığımız maçların olması biraz zor çünkü 4-2-3-1 ile çıkıyoruz maçlara. Biraz daha kontrollü oynamayı deneyeceğiz yani...

UEFA Avrupa Ligi G Grubu 1. Hafta:
    Gençler kendi hatalarının kurbanı oldu

UEFA Avrupa Ligi Gruplarına galibiyet ile başlamak için maça süper bir giriş yaptık, hatta Mouche fırtınası bizi 2-0 öne taşıdı. Ama önce kendi kalemize topu yolladık, sonra da 90+5'de regenimiz Galip Yağcı'nın yaptığı penlaltıdan gelen gol ile sahadan boynu bükük ayrıldık. Çok önemli bir 3 puan olacaktı...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 4.Hafta:
    Alkaralar Timsah falan tanımadı!

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 5.Hafta:
    Bu kez imdada Ermin Zec yetişti...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Gençler'i severim bu sezon şampiyon oluruz umarım...UEFA grubunda çok denk olmuş 2. olacağını düşünüyorum...

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Gençler'i severim bu sezon şampiyon oluruz umarım...UEFA grubunda çok denk olmuş 2. olacağını düşünüyorum...

Ben UEFA Grubu konusunda senin kadar umutlu değilim, hatta bana göre zor bile denebilecek bir grup. Çünkü hem Celtic hem de Roma Avrupa Kulvarında çok tecrübeli ekipler, bu iki rakibin birini mutlaka yenmemiz lazım...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 6.Hafta:
    Manisa'ya selam yola devam...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 7.Hafta:
    Gençler bu kez deplasmanda Es'ti!..

2012/2012 UEFA Avrupa Ligi G Grubu 2.Hafta:
    Alkaralar'ın nefesi Glasgow'da kesildi

UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edebilmek için çok önemli bir deplasmana çıkmıştık ama Avrupa Kupaları'nda yıllardır mücadele eden ve çok tecrübeli Celtic karşısında tutunmayı başaramadık. Maçın ilk yarısında rakip kalede fırsatlar yakalasak da gole çeviremedik, sonuçta da "Atamayana atarlar" oldu...

Nesil
    2005

Celtic maçında fena değilmişiz aslında.

Haydi Gençler!

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 8.Hafta:
    Ankara'dan bu kez gol sesi çıkmadı...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 9.Hafta:
    Gençlerbirliği Aslan'a da aman vermedi!

2012/2013 UEFA Avrupa Ligi G Grubu 3.Hafta:
    Alkaralar Roma'yı yakamadı, umutlar tükendi...

UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza devam etmek için Roma deplasmanından en azından beraberlikle dönmemiz gerekiyordu. Aslında Roma karşısında çok da yetersiz bir futbol oynamadık ama topu ağlara yollayan rakip olunca gruplardan çıkma şansımızı artık mucizelere bıraktık...

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Celtic maçında fena değilmişiz aslında.
    Haydi Gençler!

Kötü oynamadık gerçekten ama Mouche ve kanatlarımız bir türlü kaleyi bulamadılar...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 10.Hafta:
    Alkaraların galibiyet serisi devam ediyor...

2012/2013 Türkiye Süper Ligi 11.Hafta:
    Lider Mersin'de vurgun yedi!

2012/2013 UEFA Avrupa Ligi 4.Hafta:
    Alkaralar'dan sansasyonel bir galibiyet!

UEFA Avrupa Ligi için ilk maçlar sonrasında umudumuz kalmamıştı ama takım gerçekten çok karakterli bir futbol ortaya koydu. Bu maç rahat 5-6 olabilirdi aslında Mouche ve Adu çok gol kaçırdılar ama önemli olan galip gelmekti. Avrupa devlerinden Roma'yı devirmenin mutluluğunu yaşıyoruz...

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

kariyeri açtığından beri takip ediyorum ama yazmak bu güne nasıip oldu .

Bende gençlerbirliği kariyeri açtım ve birkaç soru sormak istiyorum.öncelikle sunumun mükemmel bir kere takip etmeye başlayınca bırakamıyorsun .

1-Korner bugu kalktı mı ?(12.1)
    2-Alt yapıdan gelen regenler ne durumda

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri