Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 203 sonuç

Konu: "Behzat Ç.'li Gençler Şampiyonlar Ligi'nde [Gençlerbirliği 2013-2014]"

Default "Behzat Ç.'li Gençler Şampiyonlar Ligi'nde [Gençlerbirliği 2013-2014]"

Formalarımız:

Bazı önemli oyuncularımız:

Hedeflerimiz:

- Ligi ilk sekiz içinde bitirerek Play-Off'larda UEFA Avrupa Ligi bileti alarak Avrupa'ya gitmek
    - Önümüzdeki birkaç sezon içinde Türkiye Süper Ligi Şampiyonluğuna oynayabilecek bir kadro oluşturmak.
    - Kadro dönüşümünü tamamladıktan sonra Lig ve Kupa'da şampiyonluklar yakalamak.
    - Daha uzun vadede de Avrupa futbolunda söz sahibi olan bir takım yaratmak...
    Last edited by Tshabalala : 05.Aralık.2011 at 09:47

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hikayesi bol ve zevkli bir kariyer bekliyorum
    ankargücünü de memoliye verelim tam olsun
    ankarasporu polat alemdar anca kurtarır

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Ermin Zec harika ayrıca Cm03/04 de vardı bu Harbuzi
    Başarılar zevkli bir kariyer olacağa benziyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar diliyorum , GenÇlerbirliğine
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

başarılar. iyi kariyer olacak gibi

Başarılar diliyorum, 2-3 transfer yaparsan şampiyonlukta güçlü bir aday olursun

Başarılar Soner'i Sakın Kesme

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

başarılar dilerim kardeşim. Güzel bi kadrosu var gençlerbirliği'nin fakat bir kaç takviye yapman şart. Hücum da sadece Ermin Zec'e güvenme bence bir santrafor daha al. Bir kaleci de alman da fayda var.

Nesil
    2005

Takipteyim işeyek şu istanbul tabelasına

Kariyerinde başarılar dilerim bence ilk 4 e girersin bi 1-2 kaliteli takviyeyle

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    hikayesi bol ve zevkli bir kariyer bekliyorum
    Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ankargücünü de memoliye verelim tam olsun
    ankarasporu polat alemdar anca kurtarır

Teşekkür ederim dostum, zaman bulabildikçe hikayelerle süslemeye çalışacağım. Zaten Behzat Ç.'de bu nedenle seçilmiştir

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim

Teşekkürler...

Quote Originally Posted by grozny View Post
    Ermin Zec harika ayrıca Cm03/04 de vardı bu Harbuzi
    Başarılar zevkli bir kariyer olacağa benziyor.
    Zec'ten ben de çok umutluyum fırsat buldukça transfer ettiğim bir forvet zaten, hızı nedeniyle...

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Başarılar diliyorum , GenÇlerbirliğine

Teşekkür ederim dostum...

Quote Originally Posted by seventy2 View Post
    başarılar. iyi kariyer olacak gibi

Teşekkürler öyle olacak inşallah...

Quote Originally Posted by yigit32 View Post
    Başarılar diliyorum, 2-3 transfer yaparsan şampiyonlukta güçlü bir aday olursun

Transfer konusunda iddialı sayılırım, tabii ki bütçemiz izin verdiği kadarıyla...

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar Soner'i Sakın Kesme

Soner'in özellikleri iyi değil zaten sistemimde de yer bulması çok zor.

Quote Originally Posted by Deathcrush View Post
    başarılar dilerim kardeşim. Güzel bi kadrosu var gençlerbirliği'nin fakat bir kaç takviye yapman şart. Hücum da sadece Ermin Zec'e güvenme bence bir santrafor daha al. Bir kaleci de alman da fayda var.

Ermin Zec yeterli ama Herve Tum'un yetersiz olduğu kesin. Transferler olacak bu mevkiye...

Behzat Ç. NTV Spor'da Yol Haritasını Açıkladı!

Gençlerbirliği'nin başına geçmesinin ardından ilk kez NTV Spor canlı yayınına konuk olan Behzat Ç.,Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'e önemli açıklamalarda bulundu; Teknik direktörlük diplomasının olmadığını yineleyen Behzat Ç. "Bence bu işi yapmak için profesör olmaya gerek yok. Futbol çok zor bir oyun değil, asıl zor olan futbolu basit oynamaktır. Bu benim değil Johan Cruyff'un sözüdür. Ben basit ve etkili futbol oynama konusunda takımı çalıştıracağım. Disiplin konusunda hiçbir çekincem yok, bunu takıma yer alan futbolcular düşünsün" dedi.
    Ayrıca yeni sezon öncesinde genelde bonservisi elinde olan oyuncuları tercih edip mali yapıya zarar vermeyeceklerini söyledi. Hatta transfer edilen ilk 2 isim olarak Luciano Figueroa ve Maximilian Haas ile anlaşıldığını ilk olarak canlı yayında açıkladı.
    Bu isimlere ek olarak defansı güçlendirmek için geçen sezon Kayserispor forması giyen Önder Turacı ile Alania formasını son 3 sezondur giyen stoper Ibrahim Gnanou ile de birkaç gün içinde resmi sözleşme imzalanacağını bildiren Behzat Ç. "İlk olarak takımın zayıf gördüğümüz defans hattına takviyeler yaptık. Bunun yanında forvet hattında Zec ve Tum ile sezon geçmezdi ve eskiden Arjantin Milli Takımı forması da giymiş olan Luco Figueroa ile de el sıkıştık. Birkaç transfer daha yapıp sezonu kapatacağız" dedi.

Luciano Figueroa

Maximilian Haas

Önder Turacı

Ibrahim Gnanou

Last edited by Tshabalala : 06.Aralık.2011 at 21:05

Hazırlık Kampımız

Hazırlık Kampımız tam da istediğimiz gibi geçmedi ama sonuçlar nedeniyle çok da karamsar değiliz, çünkü önemli olan kullanacağımız taktiğe alışmak ve bu taktiği benimsemekti ilk planda. İlk başlarda farklı yenilgiler alsak sonlara doğru galibiyetler moaralimizi bir miktar düzeltebildi. Süper Ligde taktiğin nasıl sonuç alacağını görmek için çok az bir zaman kaldı...

Kaleye eski bir Chelsea'li:
    Yves Ma Kalambay

Forvete genç Arjantinli:
    Pablo Mouche

Ortasahanın Beyni:
    Teko Modise

Gelenler-Gidenler

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 1.Hafta:
    Gençlerbirliği Fırtına'ya tutuldu!..

Süper Lig'in ilk maçında arzu ettiğimiz sonuç Trabzonspor karşısında en azından bir beraberlik alarak sezona puanla başlayabilmekti. Trabzonspor karşısında çok etkisiz bir oyun sergilemedik hatta pozisyon sayılarımız bile birbirine çok yakındı fakat, Burak Yılmaz gibi bir yıldıza sahip olan rakibimizdi ve bu fark 3 puan için yeterliydi...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 2.Hafta:
    Bu kez deplasmanda gülen Alkaralar'dı...

Kendi evimizde aldığımız ilk hafta mağlubiyetinin ardından Manisaspor deplasmanı bizim için önemliydi. Üstelik en güvendiğimiz forvetimizi Ermin Zec de geçen hafta sakatlanmıştı, fakat yeni transferimiz Mouche sahneye çıkarak ilk maçında iki golle bize galibiyet getirdi ve taraftara göz kırptı...

Last edited by Tshabalala : 07.Aralık.2011 at 11:18

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 3.Hafta:
    Gençlerbirliği Mouche ile şen şa****...

Futbolu Antalyaspor oynadı ama galibiyeti Zec'in sakatlığında geçen hafta mecburen oynatmaya başladığımız Mouche hat-trick ile getirdi. İlgi çekici olan yakaladığımız 5 pozisyonun 4 tanesi kaleyi buldu ve 3 tanesi golle sonuçlandı. Bu Mouche iş yapacak gibi...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 4.Hafta:
    Alkaralar Mouche'ye duacı!..

Zorlu deplasmanda genç forvetimiz Mouche bizi 90 dakikaya önde soktu ama takımı sonlara doğru geriye yaslamanın cezasını yediğimiz gol ve kaybettiğimiz 2 puanla ödemiş olduk. Bu arada Mouche de oynadığı 3 maçta 7 gole ulaştı...

Görselliği çok güzel yansıtmışsınız kayda değer bir zaman harcadığınız ortada
    Mouche çok beğendim ...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Gol krallığını paylaşabilir misin? Mouche çok güzel gidiyor.

Quote Originally Posted by grozny View Post
    Görselliği çok güzel yansıtmışsınız kayda değer bir zaman harcadığınız ortada
    Mouche çok beğendim ...

Evet gerçekten de göze hoş görünen bir kariyer olması için zaman harcıyorum hatta hem bu nedenle hem de yoğun iş hayatım nedeniyle kariyeri çok yavaş ilerletebiliyorum fakat bu şekilde olunca da gerçekten zevkli oluyor. Görselliği beğenmene de çok sevindim...

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Gol krallığını paylaşabilir misin? Mouche çok güzel gidiyor.

Mouche gerçekten de kendi menejerinin önerisi ile hatırladığım bir oyuncuydu. Ben Luco Figueroa'yı as onu yedek olarak düşünürken o çıktığı ilk maçta dikkatimi çekmeyi başardı. Bundan sonra onun yeri banko, artık Zec forma için Luco ile savaşacak. Gol krallığını ve tüm oyuncu istatistiklerini mesajın sonunda görebilirsin.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 5.Hafta:
    Lider Karabük Mouche'ye Muhammet ile direndi

Ligin sürpriz lideri Karabükspor'u evimizde ağırladığımız maçta erken penaltı ile öne geçtik. Maç yavaş yavaş bu skorla sona yaklaşırken Emenike'nin selefi 16 dakika kala skoru eşitledi. Kahramanımız Mouche son 8 dakikaya bizi avantajlı soktu ama bitime 1 dakika kala gelen gole engel olamadık.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 6.Hafta:
    Gençlerbirliği deplasman sever...

Kendi evimizde puanlar kaybetmeye devam ederken deplasmanlarda 3 puan kazanmaya devam ediyoruz. Ligin yeni takımı Mersin İ.Yurdu bizi oyun olarak da çok zorlamadı ve ilk yarının sonunda artırdığımız tempo meyvesini verdi. Mouche bu maçı da boş geçmedi...

~İlk 6 Hafta Sonunda Süper Lig Oyuncu İstatistikleri~

Last edited by Tshabalala : 09.Aralık.2011 at 00:23

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Geçeğin tam tersinde ilerilyorsun. Evinde zor kazanıyorsun ama deplasmanda çok iyisin.

Quote Originally Posted by baturalp View Post
    Geçeğin tam tersinde ilerilyorsun. Evinde zor kazanıyorsun ama deplasmanda çok iyisin.

Evet aynen öyle takım deplasmanlarda bir başka oynuyor. Aslında takım değil de Mouche tek başına oynasa da yetiyor zaten...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 7.Hafta:
    İki penaltı bir kırmızı karta karşı yıkılmadık

Kendi evimizde yine kolay sayılabilecek bir maçta tam bir hakem faciası kurbanı olduk diyebilirim. Daha maçın başında penaltı ile geri düştük, beraberliği yakaladık derken kırmızı kartla çok olup geri düştük yine. Ama bu kez de sahneye Hurşut çıkarak "Hayır yenilmeyeceğiz" dedi.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 8.Hafta:
    İnönü deplasmanında da Mouche güldürdü!

Bu sezon zaten çok kötü giden ve ligde 16. sıraya kadar gerileyen Beşiktaş karşısında hemen hemen denk bir oyun çıkardık. Sezonun bizim adımıza en yıldız ismi olan Mouche bu maçta da kendini göstermeyi başardı. Golünü attı ve Beşiktaş'ı mabedinde devirdik!..

Bu sonuçların devamı gelecek!

Maçtan sonra CNN Türk mikrofonlarına konuşan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Behzat Ç.: "Bu sezon başında takımın başına geçtiğimde futboldan anlamaz diyenlerin şimdi yüzlerini görmek istiyorum. Hazırlık maçlarında oynattığım taktiğin fazla ofansif, hatta çılgınca olduğunu söyleyenler olmuştu. İlk sekiz hafta sonunda aldığımız sonuçların ardından bu kişilerin suratlarının halini görmek istiyorum. Bütün futbol camiasına futbolun nasıl oynanacağını ve oynatılacağını göstereceğiz ve göstereceğim!" dedi.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

mouche nesin sen be ama belediye maçında seriyi bozmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sunum yine çok güzel. Bu takımı şampiyon yapmadan gitme angaradan
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    mouche nesin sen be ama belediye maçında seriyi bozmuş

Evet o maçı boş geçti ne yazık ki ama bir sonraki hafta kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Sunum yine çok güzel. Bu takımı şampiyon yapmadan gitme angaradan

Şampiyonluk bu sene için biraz iddialı bir hedef ama birkaç sene içinde belki gerçekleşebilecek.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 9.Hafta:
    Modise Samsun'da beklenen patlamayı yaptı!

Lig sıralamasında üst sıraları takip edebilmek açısından çok önemli olan Samsun deplasmanında büyük umutlarla transfer ettiğimiz ve daha çok şey beklediğimiz Modise attığı 2 gol ile takımı ilk defa sırtladı. Mouche de yine golünü attı ve gol krallığı yolunda devam ediyor...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 10.Hafta:
    Ankara derbisinde gülen taraf Alkaralar oldu

Bu sene kötü günler geçiren diğer Ankara takımını yenmek bizi ne kadar üzse de yolumuzda devam etmek için kazanmalıydık. Yine iki yeni transferimiz golleri atan isimler oldu. Mouche zaten bilindiği gibiydi ama Ibrahim Gnanou Gençlerbirliği için ilk resmi golünü attı ve moral buldu...

Mouche boş geçmiyor ya

Takım gerçekten çok iyi gidiyor bu ivmede devam edersen F = m.a dan play-off a yükselirsin

Quote Originally Posted by AndreLuizBahia3 View Post
    Mouche boş geçmiyor ya

Takım gerçekten çok iyi gidiyor bu ivmede devam edersen F = m.a dan play-off a yükselirsin

Evet Mouche laf olsun diye aldığım bir oyuncuydu ben asıl patlamayı Lucho Figueroa'dan bekliyordum ama Zec-Mouche ikilisinden birini kesip de oynatamıyorum bile.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 11.Hafta:
    Alkaralar Timsah'ı avlamayı başaramadı...

5. Büyük ile evimizde hemen hemen eşit bir oyun sergiledik, önemli pozisyonlara da girdik ama bu maçta Mouche de dahil olmak üzere forvetlerimiz gol bulamayınca sahadan beraberlik ile ayrıldık. Eski şampiyon karşısında çok da kötü bir skor olarak değerlendirilemez aslında...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 12.Hafta
    Mahalle maçının galibi Gençlerbirliği!

Kayseri deplasmanımız tam bir heyecan fırtınası şeklinde geçti. Maça golle başladık ama birden ne olduğunu anlamadan 2-1 geride bulduk kendimizi. İlk yarıyı berabere kapatabilir miyiz derken bu kez 3-2 öne geçen biz olmuştuk, üstelik Mouche ile bir de penaltı kaçırarak. Bu rüzgarımız ikinci devre tam uzatma dakikalarına devam edince böyle bol gollü bir skor çıktı ama kazanan biz olduğumuz için problem yok...

Kayserispor Şota'ya daha fazla dayanamadı!

Last edited by Tshabalala : 10.Aralık.2011 at 19:26

Şota Kayseride forvet oynasa daha fazla tutunurdu

Şota Kayseride forvet oynasa daha fazla tutunurdu

Gerçekten haklısın, takımı gerçekte de fazla iyi oynatamadığını düşünüyorum...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 13.Hafta:
    Pablo Mouche Fenerbahçe'ye "Hayır" dedi!

Ligin açık ara lideri Fenerbahçe evimizde bize kabus gibi bir ilk yarı yaşatarak soyunma odasına bizi 2-0 mağlup gönderdi. Ama yapılan sert ve cesaretlendirici konuşma takımda patlama etkisi yarattı. Mouche'nin önderliğinde mücadele gücü artan takım 90+5'e kadar oyunu bırakmadı ve lidere yenilmedik.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 14.Hafta:
    Atamayana atarlar böyle birşey olsa gerek...

Seyrantepe'de nefesleri geçen bir maç yaşadık. Daha 15.dakikada Galatasaray'ın Selçuk'la kullandığı penaltıya Kalambay geçit vermedi ama hemen 2 dakika sonra Modise'nin ceza sahası dışından 90'a gönderdiği topa Muslera engel olamadı. İlk yarı bitmeden Elmander bizi üzdü, ikinci yarı başında da 10 kişi kalınca maçtan umudu kesmiştim. Fakat takım ataklarını kesmedi, nitekim Melo'nun penaltısını bu kez Mouche gole çeviremeyince Elmander yine sahneye çıkarak sezondaki ikinci yenilgimizi tattırdı. Hem de 12 haftalık yenilmezlik serisinin ardından...

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 15.Hafta:
    Zec hem kendini hem de takımı topladı

Galatasaray mağlubiyetinin ardından bu maça sarı kart cezalısı olan Muche'den yoksun çıkmıştık. Sivasspor maçın ilk çeyreğinde öne de geçti ama bu kez de Ermin Zec takımı sürükleyen isim oldu. Attığı iki golle hem maçı çevirdi hem de kendine geldi...

Fenerdeki mucizeyi galatasarayada yapsan süper olurdu ama olsun yinede iyi yerdesim aman dikkat basit takımlara puan kaybetme lige baktımda herkes birbirinin dibinde

Fenerdeki mucizeyi galatasarayada yapsan süper olurdu ama olsun yinede iyi yerdesim aman dikkat basit takımlara puan kaybetme lige baktımda herkes birbirinin dibinde

O mucize olmak üzereydi ama gerçekten kötü bir maç çıkardık zaten genel olarak. Lig gerçekten de dengeli gidiyor [Lider Fenerbahçe hariç]

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 16.Hafta:
    Eskişehir'in soğuğunu güzel futbol ısıttı

Eskişehirspor'un erken 10 kişi kalması ile oyunda kontrolü çabul elimize aldık. Zaten Dede 13.dakikada atılmadan önce Mouche ile öne geçmiştik ama o dakikadan sonra daha rahat oynadık. 4-0'ı yakalasak da son 10 dakikadaki rehavetimiz farkın kapanmasına neden oldu.

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 17.Hafta:
    Gençler ilk yarıyı kötü bitirdi!

Bu kez maçın daha 4.dakikasında Soner Aydoğdu'nun atılmasıyla 10 kişi kalan biz olduk. Mouche üstüne düşeni yaparak bizi öne de geçirdi ama takımda yorgunluk başgösterdi ve geriye düştük. 66.dakika Sedat Bayrak atılsa da en azından beraberlik golünü bulamadık ve ilk yarıda aldığımız en kötü mağlubiyeti yaşadık.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri