1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Maaşla ilgili > Neden?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Default Maaşla ilgili > Neden?

Eski serilerde maaş bütçen nekadar fazla olursa oyuncuya verebildiğin para okadar artıyordu.

http://imageshack.us/photo/my-images/805/adszjp.jpg/

resimde maaş bütcem 33.000 açıkta ama oyunculara KEY PLAYER'a bile en fazla 13.000 verebiliyorum nedeni nedir acaba?

Taksitli Oyuncu Çok Aldıysan ya da Kulübün Borcu Yüksekse Sonraki Transferlerde veya Sözleşme Yenilemelerinde Yönetim Bunu Kısıtlayabilir

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Takım bazı oyunculara yükek maaş vermiyor nedendir bende bilmiyorum mesela x futbolcuyla masaya oturuyorum adamama maksimum 1 milyon € yıllık veriyor.Basşka bir y oyuncuysuyla masaya oturduğumda 2.5 milyon € veriyor.Oyuncuların takım için önemide bunda etkili olabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Taksitli Oyuncu Çok Aldıysan ya da Kulübün Borcu Yüksekse Sonraki Transferlerde veya Sözleşme Yenilemelerinde Yönetim Bunu Kısıtlayabilir
    taksitle aldığım oyuncu sayısı > 0

Başkan bazen oyuncuya çok fazla para verilmesini önlüyor değmeyeceğini düşündüğü için. Birde eğer future transfer varsa onların maaşlarınıda hesaplıyor. Belki maaş bütcen bunlarla dolmuştur.

Belki maaş bütçen dolmuştur. Verilen bütçeyle oyuncularının toplam maaş bütçesine bak belki sorun oradadır.

Mesaj Yetkileri