1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Oyunu yeniden kurma...

Default Oyunu yeniden kurma...

Merhaba arkadaşlar ben oyunu ilk çıktığı gün yani update yokken steam üzerinden cd'den kurmuştum fakat şimdi bilgisayarım formatlandığı için yeniden kurmam gerekiyor.

Yeniden kurarken güncelleme yapması tabi ki normal ama 2.3 gb download yapmaya çalışıyor yani bütün oyunu, bu normal midir?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Ben forumdan almıştım. sürekli aynı şekilde crash dump alınca az önce oyunu sildim. şimdi tekrar download ediyor herşeyi bunun kolayı yok mu yahu?
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Büyük ihtimalle sorunu sözmüşsünüzdür ancak bundan sonra aynı sorunu yaşayacak olanlar için tecrübelerimi aktarayım.

Ben de format nedeniyle oyunları bir kaç kez kurmak durumunda kaldım ki steam hesabımda 6 tane oyun kayıtlı,3 tanesinin toplam boyutu 50-60 gb kadar.Dvd den kurmak mesele olmuyor ama güncellemeler ek paketler steam den indirildiği için download çilesi çekilmiyor.

Dvdleri olduğu halde ben oyunları kurup güncellemeleri yaptıktan sonra steam üzerinden yedek alıp harddiskte saklıyorum.Format attıktan sonra steami kurup aldığım yedeklerden oyunları kuruyorum.Böylece hem dvd ile uğraşmamış hem de güncellemelerle beraber kurmuş oluyorum.Oyunları ister tek-tek isterseniz hepsini birden yedekleyebiliyorsunuz.

Buna rağmen steam saçmalayıp steam server'larından indirmeyi deneyebiliyor,böyle durumda yapacağınız tek şey indirmeyi iptal edip yerel diskteki dosyaları silmek ve baştan başlamak ta ki steam dvd den yada pc nizdeki yedekten yüklemeye başlayana kadar.

Mesaj Yetkileri