1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Çığlık Çığlığa Geliyor Martılar | Sezon 1

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Çığlık Çığlığa Geliyor Martılar | Sezon 1

Kısa Kısa Canvey Island F.C.

• 1926 yılında kurulduk.
    • Yarı-porfesyonel bir takımız.
    • Lakabımız 'Martılar'
    • Takımımızın şu anki değeri 220.000 €
    • İç saha maçlarımızı 4308 kişilik (500 Koltuk kapasiteli) Park Lane stadyumunda oynuyoruz.

Hedeflerimiz

• Profesyonel statüye geçmek.
    • Antrenman tesislerimizi geliştirmek.
    • Kendimize ait bir altyapı tesisi oluşturmak.
    • İyi bir finansal statüye kavuşmak.
    • Geriye dönüp baktığımızda güzel şeyler yaptık diyebilmek.

Uzun yıllardır İngiltere alt liglerinde takım yönetmekteyim. Geçmişte büyük başarılar kazandığımız kadar, büyük hayal kırıklıkları da yaşadık. Zaten bu liglerin güzelliği de bu, her an farklı bir heyecanın, farklı bir duygunun yaşanmasına izin vermesi. Kariyer geçmişimi 'Sunday League Footballer' olarak belirledim. Amacımız gidebildiğimiz yere kadar gidebilmek ve bunun için elimizden geleni yapacağız.

Last edited by Bursaspor : 07.Aralık.2011 at 06:26
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

başarılar dilerim

Başlığı görünce Sarıyer sandım başarılar...

Quote Originally Posted by grozny View Post
    Başlığı görünce Sarıyer sandım başarılar...
    hahahahahha

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Martılara başarılar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Aynen ben de Sarıyer sandım ama Beyaz Martılar olurdu öyle olsa herhalde başlık.

Başarılar abi.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Basarılar. İlginç bir kariyer daha...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bütün yorumlara teşekkür ederim. Takımı tanımak ve daha fazla transfer fırsatı yaratıp iyice hazırlanabilmek için Haziran 2011'den başladık. Kadromuza çok fazla takviye yapmak durumundaydık çünkü mevcut yapımız gerçekten kötü durumdaydı. Hızlı bir şekilde oyuncu araştırmalarına başladık. Yönetime amacımızın zirve mücadelesi olduğunu söylediğimizde sadece 1,500 € transfer bütçesi ve haftalık 2,800 € maaş bütçesi alabildik.

En ideal oyuncuları alabilmek için uzun uğraşlar verdik ve fazlasıyla veteran destekli ancak birkaç yetenekli genç takviyesiyle güçlendirdiğimiz 30 kişilik geniş bir kadromuz oluştu. Bu kadronun bonservis ücreti olarak bize maliyeti 3,200 € civarında oldu. Maaş bütçemizin tamamını kullanmaya çalıştık.

Kulübün mevcut oyuncularının çoğunu serbest bıraktık bir kısmını sattık diğer bir kısmını da kiralık olarak başka takımlara yolladık. Bu satışlardan 12,250 € gibi iyi bir gelir elde ettik. En azından bu seneyi huzurlu geçirebiliriz.

Bu sezon sahaya 4-1-2-2-1 dizilişiyle çıkmayı düşünüyoruz. Özellikle orta sahada biraz daha kontrollü bir yapı oluşturmayı amaçlıyoruz. Ancak sezon içinde ve maç içinde değişen duruma göre 4-4-2 ve 4-3-1-2 dizilişlerine de geçebiliriz.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Kadrosu

Kaleciler : Ludovic Grondin (24) , Rudi Pounoussamy (33) , Julien Boursault (25)

Stoperler : Danny Jackson (31) , Gioavanni Fétissoi (30) , Oliver Nicholas (19)

Bekler : Sağ ; Giovanni Songoro (34) , Keith O'Connor (33) - Sol ; Didier Caro (25) , Jonathan Perry (34) , Thomas Lyskov (20) , Mark O'Toole (21)

Defansif Orta Sahalar : Djamil Gangate (32) , Vinny Perth (35) , Jérémy Volnay (20) , Sam Byles (19)

Orta Sahalar : Marc Kenny (37) , Pascal Viadère (37) , Kris Huckstepp (32) , Roberto Elcaman (27) , Stephen Stirling (21) , Stephen Brennan (21)

Kanatlar : Sağ ; Yohan Guichard (24) , Malik Buari (27) - Sol ; Patrick Vaz (32) , Eric Farro (34)

Forvetler : Osahon Eboigbe (21) , Fergus Bell (20) , Willy Robert (31) , Charles Roger (24)

NOT : Oyuncular rotasyon sırasına göre sıralanmıştır ve isimlerine tıklayarak oyuncu profillerine bakabilirsiniz.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Oyuncu Dizilişi ve Rolleri

Kaleci Goalkeeper - Defend

Sağ ve Sol Bekler : Full Back - Automatic

Stoperler : Central Defender - Defend

Defansif Orta Saha : Defensive Midfielder - Defend

Ortasahalar : MCR , Ball Winning Midfielder - Defend ; MCL , Advanced Playmaker - Attack

Sağ ve Sol Kanatlar : Inside Forward - Attack

Forvet : Poacher

NOT : Oyuncular 4-1-2-2-1 (1 DM, 2MC, 2 AM R/L) dizilişine göre yerleştirilmiştir.

Canvey Island F.C. 2011 - 2012 Sezonu Hazırlık Kampı

Bizden çok daha güçlü ekipler karşısında iyi bir mücadele sergilediğimizi düşünüyorum. Yaptığımız bu üç maçı 3,669 kişi izledi. Maç başına 1,223 gibi çok da kötü olmayan bir değer. İlerleyen dönemde takıma olan ilgi başarılarımızla artacaktır.

Bu sezon Ryman Isthmian League Premier Division'da 42 maça çıkacağız, bu maçları 4'er maçlık periyotlara bölmeyi düşünüyorum ve toplam 42 maç sonunda en az 69 puan toplayacak şekilde periyot başına 7 puan hedefi koyuyorum.

Devamı gelecek...

Last edited by Bursaspor : 14.Aralık.2011 at 06:01
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Öncelikle başarılar. Anlatımın süper ötesi diyebilirim, İlginç bir kariyer olacak takipçinim, Umarım uzun sürer
    malatyAdana!

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Başarılar diliyorum, en sevdiğim mücadelelerden birine girişmişsin, umarım herşey istediğin şekilde ilerler...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Öncelikle başarılar. Anlatımın süper ötesi diyebilirim, İlginç bir kariyer olacak takipçinim, Umarım uzun sürer
    Yorum için teşekkür ederim. Uzun sürdürmeye çalışacağım, en azından 10-14 arası bir sezonda takımı Premier Lig'e çıkartabilirsem başarılı olmuş olurum.

Quote Originally Posted by Nordanvedr View Post
    Başarılar diliyorum, en sevdiğim mücadelelerden birine girişmişsin, umarım herşey istediğin şekilde ilerler...
    Teşekkür ederim. Girdik bakalım bu işe tekrar bir sorun çıkmazsa sonunu görürüz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar , Oğuz
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Gerçek ss ler için baya uğraşmışsın çok güzel olmuş eline sağlık maçları bekliyoruz

Başlangıçta bu kadar uğraştıysan sonrasını düşünemiyorum takipçinim .

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yorumlara teşekkür ederim. Lig mücadelemize başladık. İlk dört haftalık periyot bitince ekleyeceğim. Takım olarak güzel bir oyun sergiliyoruz. Bu sezon çok fazla maça çıkacağız o yüzden alternatifli bir kadro kurduk.

Ayrıca elimden geldiğince bu şekilde devam ettirmeyi düşünüyorum. Bakalım, umarım sonu güzel olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ve lig başlıyor...

Ryman Isthmian League Premier Division 1. Hafta Maçı

Üstün bir oyun oynayarak lige güzel bir başlangıç yaptık.

Haftanın Takımı'na iki oyuncumuz seçildi.

Ryman Isthmian League Premier Division 2. Hafta Maçı

Hem atak olarka hem defans olarak güzel bir oyun sergiliyoruz. Kontrolü elden bırakmamamız gerekiyor.

Bu arada oyuncularımızdan Eric Farro ve Jérémy Volnay Réunion'ın Mauritius ve Tanzanya maçlarına çağırıldılar. Takımın seçicisi Noël Vidot sağ olsun bizi kırmadı ve Farro'yu kadroya almadı. Volnay'a başarılar diliyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division 3. Hafta Maçı

Seriye bağladık devam ediyoruz.

Haftanın Takımı'na yedi oyuncumuz seçildi.

Ryman Isthmian League Premier Division 4. Hafta Maçı

Zorlanmamıza rağmen sonuca gitmesini bildik ve hedeflediğimizin 5 puan üzerinde bir puan elde ettik.

Bu arada Ayın Menajeri Ödülü'nü kazandım.

Ve takımımızdan Danny Jackson ve Osahon Eboigbe Ayın Oyuncusu Ödülü'nde 2. ve 3. sırayı aldılar.

Ryman Isthmian League Premier Division'da 4. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Dört hafta sonunda küçük bir farkla da olsa arayı açmak güzel oldu. Sezon sonuna kadar bu grafiğimizi korumalıyız.

Last edited by Bursaspor : 15.Aralık.2011 at 05:34
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sonuçlar iyi gidiyor ama aldatmasın derim, ileride fiziksel olarak bitap düşüyor topçular. Her maçtan sonra dinlendiriyorum artık.

Ayrıca transferler süper. Oliver çok çok iyi bir transfer. Eğer çıkarsa Sam Westley'e bakarmısın ? Çok hızlı gelişiyor ve nPower lar dahil defans yükünü çeker. Kontrat olarak maç başına da anlaşabilirsin.

Tabi bide Matty var, onu da listene almanı öneririm. Profiline sakın aldanma. Böyle bi topçu olamaz
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Devam ediyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division 5. Hafta Maçı

Güzel oynuyoruz, istediklerimizi alıyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division 6. Hafta Maçı

Yine rahat bir galibiyet aldık.

Haftanın Takımı'na beş oyuncumuz seçildi.

Ryman Isthmian League Premier Division 7. Hafta Maçı

Bu kadar üstün oynayıp biraz beceriksizlikle fazlasıyla zorlandık.

FA Cup 1st Qualifying Round Maçı

FA Cup'a iyi başladık diye düşünüyorum. Birkaç tur atlayabilirsek hem iyi bir gelir sağlarız hem biraz daha turnuva pratiği kazanırız.

Ryman Isthmian League Premier Division 8. Hafta Maçı

Zor da olsa kazanma alışkanlığımızı sürdürüyoruz.

Ryman Isthmian League Premier Division'da 8. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Ryman Isthmian League Premier Division 9. Hafta Maçı

Kazanma ve gol yememe serimiz devam ediyor bu konumumuzu koruyabilirsek sezon sonunda istediğimizi alacağız.

Bu arada bu ay da Ayın Menajeri Ödülü'nü kazandım.

Ve takımımızdan Danny Jackson Ayın Oyuncusu Ödülü'nde 2. sırayı aldı.

FA Cup 2nd Qualifying Round Maçı

Bu turu da geçtik ve yolumuza devam ediyoruz. Ancak Didier Caro yaklaşık 3 ay ve Keith O'Connor 3 hafta sakatlandı. Özellikle Caro'nun olmayışına önlem olarak Ellis Deeney (19) ve stoper mevkiisine daha önceden anlaştığımız ancak sözleşmesinin bitmesini beklediğimiz Jason Gavin (31) 'i kattık.

Last edited by Bursaspor : 19.Aralık.2011 at 12:59
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bu şimdi ingilterenin kaçıncı ligi oluyo ? Gidişata yorum yapmama bile gerek yok

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İngiltere'nin 7. ligi burası, Blue Square South / North 'ların da altı.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oyun'da hata oluştuğu için tekrardan başka bir takımla bu ligden başlamayı düşünüyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Mesaj Yetkileri