Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 349 arası toplam 349 sonuç

Konu: "Gerçekçi Bir Kariyer | Hedefimiz Copa Libertadores'te Başarı | 2014/2015"

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Bu ne yaw bir de CLOSE u mu çıktı bunun tövbe tövbe

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Bu ne yaw bir de CLOSE u mu çıktı bunun tövbe tövbe
    - Gaucho State, Opening ve Closing olarak ikiye ayrılıyor.

- Opening'de iki tane grup bulunuyor ve her takım diğer gruptaki takımların her biriyle birer maç yaparak grubu tamamlıyor. 8 kişilik gruplarda ilk 4'e giren finallere gitmeye hak kazanıyor.

- Ardından Closing başlıyor. Burada da iki grup bulunuyor ve her takım kendi grubundan bir takımla birer kez maç yapıyor. 8 kişilik gruplarda ilk 4'e giren finallere gitmeye hak kazanıyor.

- Lig tablosunda ise Opening ve Closing Stage gruplarında alınan sonuçların toplamı yansıtılıyor. Örneğin şu an lig tablosunda namağlup lideriz.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

hadi bakalım hayırlısı

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Gaucho State Close 2. Maç

- 3 golümüzün 2'sini, takımımızın en golcü ismi olan Leandro Damião attı.
    - Damião'nun attığı iki gol de kafa vuruşuyla geldi.
    - Caxias'ın tek golü serbest vuruştan geldi.
    - Maçın adamı 2 gol atarak galibiyette büyük rol sahibi olan Leandro Damião oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Copa Libertadores D Grubu 3. Maç

- Maça iyi başlayan Vélez, 5 dakika içinde iki gol birden buldu ve morallerimizi bozdu.
    - Damião ve Andrezinho ile maça 20 dakika sonra ortak olduk.
    - Damião 45+2'de kendisinin 2, takımının 3. golünü atarak soyunma odasına bizi sevinçli götürecekti ki, 3 dakikalık uzatmanın 5. dakikasında gelen penaltı golüyle rakip eşitliği yakaladı.
    - İkinci yarıya daha iyi başlayan ekip bizdik ve 53. dakikada golü bularak bir kez daha öne geçtik, fakat sevincimiz 2 dakika sonra bitti.
    - Maç 4-4 bitecek derken, Oscar 88. dakikada sahneye çıktı ve maçta 3. kez öne geçmemizi sağladı.
    - Martinez, 90+1'de takımının 5. golünü atarak maçın skorunu belirledi.
    - Bu skorla birlikte Vélez 2. sıradaki, biz ise liderlikteki yerimizi koruduk.
    - Ne maçtı ama!!!

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Gaucho State Close 3. Maç

- Güçsüz rakibimize karşı hoş bir futbol ortaya koyarak farklı bir galibiyet aldık.
    - Stoperlerimizden Ânderson Martins sakat olduğu için bu maçta yerine oynayan Luis Gustavo, attığı üç kafa golüyle hat-trick yaparak bu farkın açılmasında en büyük rolü oynadı.
    - 19 yaşındaki yetenekli santraforumuz Jorge Melillo sakatlanarak yerini Dellatorre'ye bıraktı.
    - Jorge Melillo, sakatlığı nedeniyle yaklaşık 5 hafta sahalardan uzak kalacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

11 gol mü

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

11 gol mü
    Rakibimize verilen oran 51.00'dı. Biz de rakibe acımadık ve bu sonuç ortaya çıktı. Ben hiç şaşırmıyorum açıkçası.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

- Bilgisayarımın şarjı bittiği için bilgisayarım kapandı.
    - Oyunu en son 11-0'lık maçtan önce kaydetmiştim. Gitti yani 11 attığımız maç.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

oyy 11-0 ne ya

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by entolik View Post
    oyy 11-0 ne ya
    Normal aslında, dediğim gibi . Rakibimize 51.00 iddaa oranı vermişlerdi biz de bunu iyi değerlendirmiştik. Ancak büyük ihtimalle kayıtlı oyunum gitti.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar siz inanmıyor olabilirsiniz ama ben de galiba göz var Geçen gün de entolik Karsspor ile yenilmiyordu adama da gözüm değdi oyun hata verdi kapandı bana dikkat edin ve iyi davranın ona göre

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar siz inanmıyor olabilirsiniz ama ben de galiba göz var Geçen gün de entolik Karsspor ile yenilmiyordu adama da gözüm değdi oyun hata verdi kapandı bana dikkat edin ve iyi davranın ona göre
    hahahahah Valla doğru diyor. Onu düzeltmek için 1 gün uğraştım. Ama sorun çok kolay bir yerdeymiş onu sonradan hatırladım ama yine de gözün değdi. Bundan sonra yenil dersen hemen yenilcem

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Gerçekten de gözün değdi. Normalde şarj bitince hazıra alıyordu pc kendini. Ama bu sefer kapandı ve kayıtlı oyun da gitti. Bir daha olmaz o galibiyet.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Volkan bir şey dedi mi hemen save liyelim oyunu ne olur ne olmaz

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Arkadaşlar şu karne olayını da atlattık mı oyunu daha çok oynayacağım.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Arkadaşlar şu karne olayını da atlattık mı oyunu daha çok oynayacağım.
    Karne mi yahu akşam akşam kendimi kötü hissettim. Eski günlerim aklıma geldi Karnenin yanında hala takdir teşekkür veriyorlar mı? Hiç unutmam lise hazırlık ara karnesini alacağız. O zamanlar da şarkıcı Doğuş yeni çıkmış bir çok gencin sevgilisi olmuş tabii ki benim de O günlerim aklıma gelince kendimden utanıyorum itiraf ediyorum Neyse annem ile beraber gitmişiz okula çünkü o zaman karnelerin basılması ile ilgili bir problem olmuş okul tatil edildikten 1-2 gün sonra vereceklerdi. Neyse aldık karneleri baktık teşekkür almışım ve annemden teşekkür hediyesi olarak ne istedim biliyor musunuz? evet Doğuş kaseti (Daha Cdler filan yoktu) Kendime yakıştırdığım hediyeye bakar mısınız off off

Baştan sona kadar okudum, kariyer güzel gidiyor. Başarılar.
    Kaç lig açık ?

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by VasfiVural View Post
    Baştan sona kadar okudum, kariyer güzel gidiyor. Başarılar.
    Kaç lig açık ?

5-6 lig açıktı da bu oyuna kaç gündür bi şeyler oluyor. Wolffather ne göz varmış sende... Oyunda önce şöyle bir hata çıktı:

Ardından tamam dedim ve oyuna girdim yeniden, oyun kapanmadı. Yazı fontunda bozukluk meydana geldi ve bi yere tıkladığımda işlemedi. Oyunu kapattım, yeniden açtım. Ana menüde falan sorun olmadı ama benim kayıtlı oyunda font bozuldu. Sinir oldum ve kariyeri kapatmaya karar verdim. Yeni bir kariyer açmayı düşünüyorum. Kariyerimi takip eden herkese teşekkür ederim.

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri