1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Birisi Simdiye kadar yapmis olmali! ?

Default Birisi Simdiye kadar yapmis olmali! ?

Arkadaslar

Hala FM2011 'deyim acikcasi su anda 11.3 versiyonundaki save game ime devam ediyorum.
    2027 senesinde, 2027-2028 sezonundayim. acaip isler basariyorum, zevkten oluyorum.

TEK BiR PROBLEM;

TR ligindeki yabanci statusu, butun yabanci sinirini kaldirmak degil sadece su anki gecerli kadroda sinirsiz yabanci REGISTER etmeyi gerceklestirmem lazim cunku 2027 itibariyle duzgun Turk oyuncu neredeyse kalmadi, Youth Academy ve Networking'im iyi olmasina ragmen kesinlikle iyi oyuncu gelmiyor ve su anda 8 registerli + 10 tane daha yabancim var, amacim sadece hepsini register etmek,

yani ilk 11'de 6 ve 18 kisilik mac kadrosunda hala 8 olmasi problem degil.

bunu herhangi bir sekilde su andaki save game'imde bozmadan degistirebilecegim bir teknik birisi basardi mi?

cok merak ediyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Save dosyası üzerinde etkili olan programlarla bunu yapabilirsin.

tesekkurler Trabzon'um ama hangi programlari onerirsin?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://www.fmrte.com/downloads/?did=1

buradan fm real time editörü indirerek istediğin değişikliği yapabilirsin.

Arkadaşım öncelikle teşekkür ederim.
    Hemen hemen aynı durumu yaşıyoruz ve bende buna benzer bir soru soracaktım. Bu programı kurduktan sonra sorumun cevabına ihtiyaç kalmayacak ama yinede merak ettiğim bir konudur.

Sorum şu ki: Kadromda uzun süredir olan yabancı futbolcular var. Ama 10 yılları dolmadıgı için Türk statüsünde yer alamıyorlar. fakat Fenerbahçe(özellikle) yabancı oyuncuları 10 yıl dolmadan 3-5 yıl içerisinde Türk yapıyor (Bu da oyunun gerçekciliği heralde) Bunun bir yolu var mıdır varsa nedir?
    Aklıma Türk milli takımına davet şekli gelıyor ama oyuncularımın çoğu kendi milli takımlarına cagırılıyor zaten . Bilgisi olan cevaplarsa cok memnun kalırım.

Saygılarımla...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by NeFReTaRiK View Post
    Arkadaşım öncelikle teşekkür ederim.
    Hemen hemen aynı durumu yaşıyoruz ve bende buna benzer bir soru soracaktım. Bu programı kurduktan sonra sorumun cevabına ihtiyaç kalmayacak ama yinede merak ettiğim bir konudur.

Sorum şu ki: Kadromda uzun süredir olan yabancı futbolcular var. Ama 10 yılları dolmadıgı için Türk statüsünde yer alamıyorlar. fakat Fenerbahçe(özellikle) yabancı oyuncuları 10 yıl dolmadan 3-5 yıl içerisinde Türk yapıyor (Bu da oyunun gerçekciliği heralde) Bunun bir yolu var mıdır varsa nedir?
    Aklıma Türk milli takımına davet şekli gelıyor ama oyuncularımın çoğu kendi milli takımlarına cagırılıyor zaten . Bilgisi olan cevaplarsa cok memnun kalırım.

Saygılarımla...
    Oyuncu eğer kendi milli takımında oynamamış ise 5 yılda Türk vatandaşlığına geçiyor. Eğer kendi ülkesinin Milli takımında oynamış ise bu süre 10 yıl. Reelde de yasa ile düzenlenmiş durumda bu kural. En azından ben öyle hatırlıyorum.

O yüzden bazı oyuncular 5 yılda bazıları 10 yılda Türk statüsüne kavuşuyor.

Misal Mehmet Aurelio. Brezilya Milli Takımında hiç oynamadığı için onun Türk vatandaşı olma süresi 5 yıl. Ama diğer yandan Baros mesela kendi ülkesinin milli takımında oynadığı için onun geçirmesi gereken süre 10 yıl.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Oyuncu eğer kendi milli takımında oynamamış ise 5 yılda Türk vatandaşlığına geçiyor. Eğer kendi ülkesinin Milli takımında oynamış ise bu süre 10 yıl. Reelde de yasa ile düzenlenmiş durumda bu kural. En azından ben öyle hatırlıyorum.

O yüzden bazı oyuncular 5 yılda bazıları 10 yılda Türk statüsüne kavuşuyor.

Misal Mehmet Aurelio. Brezilya Milli Takımında hiç oynamadığı için onun Türk vatandaşı olma süresi 5 yıl. Ama diğer yandan Baros mesela kendi ülkesinin milli takımında oynadığı için onun geçirmesi gereken süre 10 yıl.
    Teşk. ederim El Barto :=)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Rica ederim.

Bu programı indirip kurdumda nasıl kullanacagımı bilemedim:/ Acaba bu Yabancı statüsü hakkındaki düzenlemey, nasıl yapacagım ?

Programı karıştırdım ugrastım birşeyler buldum gibi. Kurallar hakkında düzenlemeyi bulamadım ama yabancıların Türk olma statüsünü 5 yıla indirdim. Yinede kurallar hakkında düzenleme yapabilmeyi bilen varsa anlatırsa sevinirim.

Mesaj Yetkileri