1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Tony Coton

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Default Tony Coton

Personelin Adı : Tony Coton
    Personelin Yaşı : 49
    Görev Yaptığı Takım : Serbest

Sanırım oyunun başında alabileceğiniz en iyi asistan ve Determination da 20 oyuncuların gelişimi için de baya iyi tam bir asistan alın görün

Tactical Knowledge da iyi olsaymış göz kapalı emanet edilecek bir yardımcı olurmuş Teşekkürler paylaşım için.

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Personelin Adı : Tony Coton
    Personelin Yaşı : 49
    Görev Yaptığı Takım : Serbest

Sanırım oyunun başında alabileceğiniz en iyi asistan ve Determination da 20 oyuncuların gelişimi için de baya iyi tam bir asistan alın görün

oyunun başında alınabilecek en iyi antenör bence zenga dır.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    oyunun başında alınabilecek en iyi antenör bence zenga dır.
    Walter Zengadan mı bahsediyorsun? Eğer ondan bahsediyorsan o adam iyi değil Ben o kadar araştırma yaptım tabii ki bu adamdan daha iyileri var ama GS ye bundan daha iyisi gelmiyor bahsettiğin adamın skilleri sende farklı mı bilmiyorum bende ki skilleri şöyle 2015 senesinde

Walter Zengadan mı bahsediyorsun? Eğer ondan bahsediyorsan o adam iyi değil Ben o kadar araştırma yaptım tabii ki bu adamdan daha iyileri var ama GS ye bundan daha iyisi gelmiyor bahsettiğin adamın skilleri sende farklı mı bilmiyorum bende ki skilleri şöyle 2015 senesinde

bir kaç artı eksi özeellik var. ben yardımcı antrönrü taktik bilgisi ve motivasyona göre alıyorum. bilmem ne kadar doğru o yüzden iyi dedim.

kesinlikle çok kaliteli adam, şampiyonlar liginde ilk maçta manudan 4 tane yedim sonraki maçtada olimpiakosa yenıldım ama crash dumps hatası alıp oyundan atınca bende grup maçlarını tonye devrettım. adam 12 puanla saolsun gruptan cıkardı takımı

arkadaslar alabiliceginiz en iyi ass manager ''roberto rojas'' tır kendisi kaleci antrenoru olarak gozukur ama cok iyi bir ass menajerdir

italya liglerinden bi takımla oynuyorsan Walter Zenga'dan iyi adam bulmak zordur.

Nesil
    2006

Her oyunumda orta seviyeli takımlara mutlaka aldığım isimdir, özellikle maç öncesi basın toplantıları büyük bir zevk ile ona yaptırabiliyorum.

Botafogo'nun Asistan Menejer'i de iyi. Adını unuttum şu anda

Türk takımlarına fazla bakmıyor, fakat Avrupa'da başarılı olursanız gelebilir diye düşünürüm.

Nesil
    2006

Fenerbahçe ilk sezonunda hemen alabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Çok başarılı, son 3 kariyerimde kullandım, genellikle her yere geliyor, en önemli özelliklerinden biri de baya sadık; ilk sezon olsa bile etki bırakabildiyseniz; siz istifa ettiğinizde o da bırakıyor; favori personellerine de rahat giriyorsunuz.

ek olarak; kendisi yakın zamanda kalp krizi geçirmiş, son zamanlarda oyuncu menejerliği yapıyormuş, oyunun ilerleyen serilerinde oyuncu menejeri olarak görebiliriz.
    Last edited by ThersoN : 08.Ocak.2013 at 17:30 Reason: ekleme

Mesaj Yetkileri