1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Youth Facilities & Youth Recruitment

Question Youth Facilities & Youth Recruitment

Arkadaslar merhaba ,

Leeds United'ı yönetiyorum. 2018 yılındayım. 110 mlyn Euro param da var. Sorum şu;

1- board request ekranına geldiğimde , yönetimden ne antreman tesislerinin gelişmesini ne de gençlik tesislerinin gelişmesini istiyebiliyorum 3 yıldır. Mesela kulubün information ekranına geldiğimde "youth recruitment - above avarage youth recruitment" bilgisi var. FMRTE'yi açıp baktığımda "youth facilities - 17 , youth recruitment - 14" gözüküyor. Diğerleri 20. Editör kullanıp da oyunun heyecanını kaçırmak istemioyurum. Bu Youth facilities ve youth recruitment'ı nasıl yükseltebilirim ?

2- Junior Coaching ve Corporate facilities tam olarak ne demektir ?

Yardım edecek biri olursa sevinirim. İyi oyunlar

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

110 milyon euro transfer bütçen sanırım,kulübün zenginleşmesi lazım.normalde klüp itibarı ve parası arttıkça seyirci sayısına göre stadı bile yeniliyor,diğer tesisleri de yönetim şartlara göre geliştiriyor.

hayır transfer bütcem değil balance, yani klübün parası.klüp itibarı da çok iyi aslında mutd mcity ve chelseanin ardından 4. klüp itibarı benim takımımın ingilterede.

Onu isterken yönetime ne dediğin ve yönetimin verdiği cevaba bakmak lazım. Ne gerekçe ile reddediklerini bilmemiz gerekiyor ki cevap verelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Cevap alacak bir duum yok diyor arkadaş.Yani istek yapamıyor ki cevap alsın.

Kulüp bazen yeterli gördüğü için tesisleri,onlar etkin olmayabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Aynen kulüp yeterli görüyor ise o seçenekler inaktif oluyor. Ama genellikle sezon sonlarında ya da ligler başlamadan aktif oluyor o kısımlar. Bir de o zamanlarda dene bakalım. Ne diyecek sayın başkan.

Yok ya , hiç aktif olmuyor Sayın Başkan "İpimle kuşağım, ... ..." ayağında

Peki bu corporate facilities ne oluo?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Şirketi halka arz etmek herhalde manası öyle ama oyunda nedir ne değildir pek bilgim yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Şey işte borsaya aılıyor kulüp.Onun en kötü yanı kulübün karının dağıtılması.Geçen sene vardı TS ile transfer yapmadan başarılar kazanıp bir sezon ok iyi para kazanmıştım sezon sonu haberde kar haksahiplerine dağıltı mı ne öyle birşeydi para azalmıştı kulüpteki.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Peki başka ne gibi değişiklikler oluyor halka arz yapınca?

yabancı forum sitelerine göz gezdirince anladım corporate facilities in ne olduğunu. Corporate facilities değeri, stadyumda faaliyet gösteren ticari firmaların kalitesi. Ner kadar yüksek olursa match day income okadar büyüyor.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Junior Coaching altyapının kalitesini belirler, Junior Coaching için alt ve üst değerler verilir araştırmacılar tarafından. Takımların Junior Coaching seviyeleri artmadıkça (oyunda yönetimden sürekli istemelisiniz) kaliteli oyuncu altyapıdan çıkma şansları çok azalır. Her takımın seviyesi farklı olduğu için yapılan bir özellik, her takım için farklı değerler vardır kimi çok iyi, kimi çok kötü. Bu da araştırmanın bir parçası ama değerlendirmesi araştırma şefleri tarafından yapılır.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri